שאלה: איך אני יכולה למצוא

שאלה: איך אני יכולה למצוא

מי ילמד איתי ואת שמות המרצים? איך נרשמים גם לשירות SMS שמודיע על ביטולי שיעורים ושעות ספריה?

zoyaniv

New member
כנסי להיילרן שם יש בעמוד הקורס לשונית

אלפון,עם כל השמות של מי שלומד איתך את הקורס. לגבי ההודעות נראה לי שתלכי ללוח ההודעות של הפקולטה שם יש רישום למייל ואולי גם למיסרונים

amitk80

New member
לגבי המסרונים

זה שירות שנקרא מייל ביט. הם יסתובבו בקמפוס בשבוע - שבועיים הראשונים ככה שלא יהיה קשה לפספס אותם. זה נותן התרעות על ביטולי שיעורים ועל ציוני מבחנים (רק לאחר שהם מוקלדים למערכת). לדעתי אם זה בעיקר בשביל המבחנים אז החוגים מפרסמים את הציונים מהר יותר. אני אחרי שנתיים של שימוש לא כל כך ממליץ על זה. אבל, זאת רק המלצתי.

EastGirl83

New member
אני גם לא ממליצה

נכון שהם מודיעים על ביטול שיעור, אבל היו מצבים שהם התריעו על ביטול שיעור שעה לפני הזמן (ואני כבר הייתי באוניברסיטה) ובמידה והם מודיעים על ביטול שיעור אז הם שולחים רק את הקוד של השיעור ואני, אישית, לא זוכרת את הקודים של השיעורים. אז כך שזה ממש לא עוזר לי.

EastGirl83

New member
זה תלוי

התשובה הראשונה שאגיד לך היא "לא יודעים"... היו המון מקרים שבאתי (עוד מלפני שהכרתי את הקטע של ההודעה בSNSים...) ולא רק אני, אלא עוד שאר הלומדים איתי, שפשוט באנו לכיתה, התיישבנו... ורק אחד לא הגיע - המרצה. אבל אם זה השיעור היחיד שיש לך באותו יום, ממליצה להיות בקשר עם חברים שלומדים איתך, אולי הם שמעו במהלך היום שמרצה לא הגיע.. או לעקוב אחר הודעות המרצים בהיילרן... לפעמים מודיעים ששם שמתבטל שיעור, לפעמים מודיעים שיעור לפני... זה תלוי. באמת שחבל לך על הכסף להירשם... גם ציונים עדיף שתראי כבר באמצעות המחשב או להתקשר למזכירות...

EastGirl83

New member
ממה שידוע לי...

מזכירות החוג.... או באתר של החוג. אבל אצלנו היו מודעים שיעור לפני או בהיילרן.

amitk80

New member
תשובות

קודם כל מידע על ביטול שיעור שומעים מהמרצה, לאחר מכן לרוב המזכירות מפרסמת הודעה במערכת ההודעות של החוג (תבדקי אם יש לך כזאת שאת יכולה לקבל את זה למייל). כמו ש east girl83 אמרה לא כתוב במפורש את שם הקורס אלא הקוד שלו ואף אחד לא זוכר את זה. לי במשך השנתיים האחרונות היה רק ביטול אחד של שיעור והציונים של הקורס הגיעו באיחור גדול אחרי שכבר ידעתי את הציונים ממזכירות החוג ומאתר הקורס. תבררי כי בדרך כלל נותנים את זה חינם למנויי אורנג' או סלקום. כל שנה הם משנים את זה. ברמת העיקרון אם זה לא חינם אז זה עולה לך 48 לשנה אקדמאית. אני ממליץ לך לעשות את השיקול אם זה שווה להשקיע את הכסף. שיהיה בהצלחה.

amitk80

New member
תחת איזה פקולטה החוג שלך נחשב?

תחפשי באתר החוג הודעות ואז בטוח יהיה שם לינק להרשם לקבל הודעות למייל או שתרשמי דרך אתר הפקולטה, אבל אני יודע שבחוגים אצלי יש אפשרות להרשם דרך אתר החוג

amitk80

New member
בבקשה

http://teaching.edu.haifa.ac.il/learn/messages.php אם זה לא מספיק תדברי איתם ותשאלי איך מקבלים הודעות של החוג לתוך המייל (אולי אין לכם את זה אני לא יודע). אם תצטרכי עזרה את מוזמנת לפנות אלי

amitk80

New member
כמו שאמרתי לך

יכול להיות שאולי אין לכם את השירות הזה. זה מה שאני יודע, אופציה נוספת זה לדבר איתם ולשאול.

למעלה