שאלה ..אולי קצת מוזרה.....

שאלה ..אולי קצת מוזרה.....

ילדתי את שי בתי..לפני 3 שבועות לערך .. מאז ..אני כל הזמן לובשת את חזיות ההנקה... שאלתי היא... האם זה "בסדר"..ללכת כל הזמן עם חזיות...גם בלילה... פשוט קשה לי להוריד וללכת בלי בגלל שבפטמות רגישות.... טוב.... זהו שאלה להיום... תודות ושבת העימה לכן... דורית אחת..:))))

גם אני נהגתי כך בשבועות הראשונים

גם אני ישנתי עם החזייה בלילה למרות שזה לא בריא. ברגע שתרגישי שנוח לך בלי תתחילי להוריד אותה. בלילה הכי נוח להיות בלי, למרות שגם ביום, אם אני בבית, אני בלי חזייה.

אסתר שלנו בפורום הנקה בוואלה

אמרה שלא צריך להסתובב עם החזיות כל הזמן. אני כבר מזמן הורדתי אותן אני חושבת שבערך מגיל חודש אני מסתובבת בלי ורק ביציאות החוצה שמה חזיה. באשר לרגישות בפטמות תני להן הרבה אוורור ולאט לאט זה יעבור לך. המשך הנקה נעים.

שאלה לא מוזרה בכלל..

אין בעיה להיות כל הזמן עם חזיה בשלושה תנאים: 1. שהחזייה לא עם ברזלים (עצם). 2. שהחזייה לא לוחצת מדי. 3. שאין לך התחלה של סתימות או כאבים או גושים. תהיי עירנית לגוף שלך - ברגע שתרגישי פחות רגישות נסי להסיר את החזייה, לפחות בלילה, אחרי הנקות תני לשד ולפיטמה להתייבש באויר לפני שאת סוגרת את החזייה, אם את יכולה להיות לפרק זמן כלשהו בלי החזייה (אפילו בלי חולצה, ואז אין גירוי של הפיטמה) - זה מצויין (אפילו בזמן שיש מישהו אחר עם שי ואת לבד בחדר..). ועוד דבר - אם את משתמשת ברפידות הנק - תוודאי שהן לא רטובות, כלומר - האיזור של הפיטמה צריך להיות יבש (מונע פטריות), מה שדורש החלפה לעתים יותר תכופות וכן שימוש ברפידות מ 100% כותנה בלבד. והכי חשוב - המון מזל טוב! תהני מכל רגע!

anat i

New member
מה, באמת? אתן הולכות בלי חזיה?

ולא נרטבת לכן כל הזמן החולצה???

זה עניין של זמן

בתקופת ההנקה הראשונה הגוף שלך עדיין לא התסגל לייצר חלב בכמות שהתינוק זקוק לה, ולכן הוא מייצר יוצר. הטפטוף זה השארית, וגם דרכו של הגוף לנקות את הצינוריות ולמנוע סתימות וכולירות אחרות. אחרי כמה חודשים זה עובר. אני ממש זוכרת את הלילה הראשון שיכולתי לישון בלי חזייה. הציצים שלי לא איפשרו לי ללכת בלי חזייה ולהרגיש בנוח מגיל כלום וקצת, אבל לפחות התענוג של לישון בלי חזייה הושב אלי.

אני רוב הזמן בלי חזיה

כי אני המון בבית ואין לי כח להתעסקות עם פתיחה/סגירה של החזיה. חולצות טריקו לא גורמות לי לגורי של הפטמות ולכן זה נוח יותר מחזיה. החולצה אכן נרטבת אבל זה לא כל כך נורא. זורקים לכביסה ולוקחים חדשה... מחוץ לבית אני צריכה את החזיה כדי למנוע טפטופים על החולצה.

anat i

New member
להחליף 10 פעמים ביום חולצה??

ממש לא נראה לי רעיון טוב... אבל אהבתי את הרעיון של חזיית-גופיה. מאמצת! תודה!!

meira

New member
../images/Emo104.gif בקרוב תוכלי לנסות להוריד

ותאמיני לי שהרבה יותר כיף ומשוחרר. אני הייתי אפילו הולכת בלי חולצה כשעה ביום כדי לאוורר והיום זה הדבר הראשון שאני מורידה כשאני מגיעה הביתה מכירות את האקרובטיקה של להוריד דרך החולצה? אני אלופה

גם אני הייתי ככה בהתחלה

גם הייתה לי רגישות במילים עדינות...ץ פשוט כאב לי נורא כי איתמר לא תפס טוב בהתחלה... וחוץ מזה זה נראה היה לי נורא לטפטף ככה... אבל ברגע שהבנתי שללא חזיה הפטמות נרפאות טוב יותר וכמות החלב טובה יותר שחררתי... והיום אני משתדלת כמה שיותר לוותר על החזיה בטח בלילה ובבית. מה שאני עוזה במקום לפמעים זה אני שמה חזיה שהיא כמו גופיה קטנה ואז אני יכולה לשים פדים ועדיין זה לא ממש לוחץ כמו חזיה...

בלילה תורידי...לא מומלץ לישון

עם חזיית הנקה, למרות שאני מבינה את הצורך האינסטינקטיבי להגן על המקום הרגיש. אבל האמת היא דווקא הפוכה- ככל שתחשפי אותן לאויר ולאור ככה העור יחזור לעצמו מהר יותר.

ronnieyuval

New member
אני גם רוב הזמן בלי חזיה../images/Emo9.gif

ובמיטה בלילה הייתי שמה מגבת מתחתיי שתספוג את החלב... עכשיו כבר לא יוצא וגם הפטמות כבר הפכו לסוליות של מגפי עבודה ולא כואבות יותר
אם כואב לך ורק חזיה פותרת את החיכוך אז תלכי עם! כמו שאמרו כבר וייעצו לפניי - תשתדלי משהו רפוי ובלי ברזלים. אני מזמן ויתרתי עך חזיות "אמיתיות" ולובשת או חזיית שינה רכה או גופיות צמודות שמצד אחד תופסות את הציצי שלא ינדוד לו למקומות רחוקים אבל גם לא הדוקות מידי שלא יכאיב או חו"ח יגרום לסתימה.

לדעתי כדאי כמה שפחות ללכת עם

חזיה. אני הייתי עם חזיה 24 שעות רק ביומיים הראשונים. א"כ הורדתי אותה בלילה ופשוט שמתי מתחתיי מגבות. במשך היום גם דאגתי לאוורר הרבה את הפטמות באויר. מהר מאוד הורדתי את החזיה לגמרי וגם כיום אני הולכת עם חזיה רק כשחייבים ויוצאים מהבית

עידו גם חייב את מישוש החזיה בהנקה

זה פשוט מדהים איך הוא חייב להחזיק את רצועת החזיה ולשחק איתה, כמה פעמים בלילות שניסיתי לישון בלי והוא רצה לינוק הוא חיפש מתוך שינה את הרצועה וממש נכנס לקריזה שהוא לא מצא את הבד אז הזעקתי את בעלי שיביא איזה חיתול בד שהוא יוכל להחזיק משהו ורק אחרי שהיה לו בד ביד הוא נרגע... דרך אגב החלב אצלי זורם בשפע גם אם השינה עם חזיית ההנקה, פשוט עדיין אני מטפטפת בלי הפסקה מציצי אחד כשהוא אוכל מהשני וגם סתם ככה פתאום הזרם נפתח ומספיק לי כמות הסדינים במיטה שלנו שאני צריכה להחליף כל יום כי הפושע הקטן חייב להשתין כשמורידים לו את החיתול להחליף, אין לי כוח גם לשלוליות הלילה... אבל האמת היא שאסתר אומרת שעדיף בלי, אני מתקשה

למעלה