שאלה [אולי זה לא המקום...]

מצב
הנושא נעול.

כיצד אפשר להגיע מחיפה ליפו [שדרות ירושלים] ביום שישי בערב [לצאת מחיפה בין 7:30-8:30] וחזרה לחיפה אותו לילה [בסביבות 1- בלילה לצאת מיפו] יש איזשהי דרך? [אולי מונית שרות לת"א ומשם, יש בשישי מוניות שירות?]

shahar16

New member
ממש אין לי מושג, אבל

כיצד אפשר להגיע מחיפה ליפו [שדרות ירושלים] ביום שישי בערב [לצאת מחיפה בין 7:30-8:30] וחזרה לחיפה אותו לילה [בסביבות 1- בלילה לצאת מיפו] יש איזשהי דרך? [אולי מונית שרות לת"א ומשם, יש בשישי מוניות שירות?]
ממש אין לי מושג, אבל
אני אוהב את הניק שלך. הכוונה לסרט או לשיר??

oren*

New member
הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה

הדרך היחידה שאני יכול לחשוב עליה
ביום שישי בשעות שכתבת היא מונית רגילה. האוטובוס האחרון מחיפה לתל אביב יוצא בארבע וחצי-חמש.

יהוושע

New member
יש מוניות שירות בין חיפה לת"א בימי

שישי בערב , מסופקני אם השירות פועל מעבר לחצות . שאל ב " מוניות אביב " או באחת מתחנות המוניות הבינעירוניות בחיפה , רובן שוכנות בהדר , ברח´ החלוץ .

מוניות שרות

שישי בערב , מסופקני אם השירות פועל מעבר לחצות . שאל ב " מוניות אביב " או באחת מתחנות המוניות הבינעירוניות בחיפה , רובן שוכנות בהדר , ברח´ החלוץ .
מוניות שרות
ישנם מוניות שירות תל אביב-חיפה במשך כל הלילה, אך זה בימי חול [או מוצ"ש], לכן שאלתי התייחסה לשישי בפרט.. בכל מקרה, תודה רבה לכולם...

מצב
הנושא נעול.
למעלה