שאךה בקשר להחלפת פאקשיין

lizard

New member
שאךה בקשר להחלפת פאקשיין

מה בדיוק הולך לאיבוד? יש לי את הטייטל קרוסידר. למה הוא הולך? מה עם כל הREP ישיש לי עם הפאקשיין השונים של ההורד? הם מוחלפים באלו של האליינס או שאני צריך להתחיל הכול מחדש?

O s w a l d

New member
You lose

All the tournament stuff. And need to redo the whole ebon blade chain to gain access to their base.

lizard

New member
כן, EBONE BLADE וSONS OF HODIR

טוב לא נורא, יתן לי יותר מוטיבציה להמשיך לשחק

lizard

New member
אה אוקי, לא ידעתי ששינו את זה.

לפי מה שקראתי בפורומים השונים אז גם את זה צריך לעשות מחדש. הבנתי שגם הLOREMASTER OF NORTHREND וכדומה נעלמים כי קווסטים של פאקשין אחד לא עוברים לצד שני ובעצם נמחקים לחלוטין מהדמות. די מדכא כי נשאר לי רק 50 קווסטים לאצ'במנט הזה.

SiC

New member
זה נכון :)

קצת מעיק וחבל שהם עשו את זה ככה. בקשר לSONS OF HODIR, כשאני עשיתי פאקשן צ'יינג', לא התאפסו לי הקווסטים איתם (אני לא בטוח לגבי האיבון בלייד, יכול להיות שגם איתם לא התאפס לי) אבל אולי שינו את זה (עברה בכל זאת, איזה חצי שנה)

lizard

New member
אני חושב שהשירשורים שקראתי

בפורומים של WOW היו מיד כשהאפשרות יצאה לכן כנראה שאתה צודק. אני אבדוק את זה. בכל מקרה, לא ממש אכפת לי כי הדרך הכי מהירה עבורי לעשות כסף זה לעשות קווסטים וזה די מצחיק אבל נגמרים לי הקווסטים ה"שווים" שיש באיזורים האלה לכן לא אכפת לי כל כך לרסט אותם. רק מלעשות את כל הטורנימנט עשיתי איזה 13K זהב (שזה אומר 2 מאונטים מהירים לצייד ולקוסם ועוד 3K זהב שבזבזתי על דברים שונים.

זה תופס גם כשעוברים שרת?

כי ממש מדגדג לי לעבור לER. הגילדה לא גילדה, הריידים לא ריידים והפאגים נוראיים.

lizard

New member
כשעוברים שרת אין בעיה. הכול נשאר

אתה צריך לרוקן תיבת דואר ולצאת מהגילדה לפני אבל חוץ מזה אין בעיה.

למעלה