שאילתת ליסיניג תפעולי או הלוואה

shai9121

New member
שאילתת ליסיניג תפעולי או הלוואה

שלום לכולם אשמח לשמוע את דעתכם בעניין. אני עוסק מורשה (חדש בתחום) יש לי הצעה של רכב ליסינג תפעולי ב 2400 + מע"מ או הלוואה של 40,000 ש"ח מהבנק בפריים + 5 ל 4 שנים (בהנחה שאני רוכב רכב סביב 60,000 ש"ח ההשלמות הון עצמי) לא יודע מה מוכר ומה לא מבחינת מס הכנסה מה ההשלכות לכל העניין אני דיי מתלבט בעניין תודה ליועצים חג שמח וכשר

2 תשובות

א- אתה לא משווה מוצרים שווים. ליסינג תפעולי זה על רכב חדש, אם תרכוש זה רכב משומש. פשוט מוצרים שונים עם מחירים שונים ותמורה שונה. אם אתה רוצה לבצע השוואה בין כאילו אלטרנטיבות, תתייעץ עם מומחים למכוניות. בדרך כלל תגלה שהרכב המשומש יותר זול כלכלית, אבל אתה משלם על זה בנוחות ב- 2400+מעמ לליסינג תפעולי? נשמע לי זול בצורה חשודה. האם יש כאן ענין של מקדמה או פקדונות גדולים? קח את העלות הכוללת של העיסקה ותחלק ב- 36 כדי לדעת את העלות החודשית האמיתית ג- מבחינת מסוי, כמעט ואין הבדל. התקנות נבנו כך שההבדל בין רכישה וליסינג תפעולי מתבטאים לכל היותר בכמה עשרות שקלים לחודש

PINIZ

New member
חסרים לי במאמרכמה דברים

1. האם נכון כי רכב ליסינג הינו בעל איבזור נחות בד"כ? 2. האם חלק מההנחה (והיא משמעותית) שמקבלות חברות הליסינג מהיבואנים עובר למשתמש, ואז התמונה שונה. 3. להשוואנ אמיתית יש לקחת רכב ספציפי ולבדוק אותו בשצתי החלופות.

למעלה