שאיבה ללא הרדמה ?!

pichu1970

New member
שאיבה ללא הרדמה ?!

שלום
אני עם תגובה שחלתית נמוכה הרופא אמר לי שאפשר לבצע את השאיבה ללא הרדמה.
1.האם מישהי עברה זאת ויכולה לספר מבחינת הכאב
2. האם כדאי או ניתן לקחת משכך כאבים ...שמעתי על וולטרן וגינלי או ראקטלי
3. עד כמה זקיקים מומלץ לבצע ללא הרדמה.

loli85

New member
שאיבה ללא הרדמה

הי ,גם אני כמוך עם תגובה שחלתית נמוכה
עשיתי כבר 3 שאיבות ללא הרדמה ,
חובה לקחת משכך כאבים כדי לא לחוש את הדקירות
בפעם הראשונה האחיות נתנו לי וולטרן רקטאלי (וגינלי אי אפשר לשים כי הולכים לשאיבה...)
ובפעם האחרונה מכיוון שלא הייתי בצום לקחתי אופטלגין נוזלי
והכי חשוב - זה לא כואב!! כל הפרוצדורה לוקחת פחות מ10 דק , וההתאוששות זריזה
הרופא מסביר מה הוא עושה ואמנם זה קצת לא נעים אבל ממש ממש לא נורא
הרבה פחות כואב מצילום רחם למשל
עד כמה זקיקים ? זה תלוי ברופא ובהחלטת המטופלת , לי נראה שעד 6 זה לגמרי הגיוני ואף יותר
בהצלחה!@@@

חייבים להיות בצום כדי לקבל וולטרן ראקטאלי?ועו

ועוד שאלה- האופטלגין בנוזל עזר? כמה טיפות לקחת?
וכמה זמנ לפני השאיבה לקחת כל אחד מהמשככים?

acka

New member
מנסיוני

אמנם לא משאיבה ללא הרדמה, אך מנסיון בשימוש בחומרים אלה.
א. לא צריך להיות בצום בשביל נרות הוולטרן.
ב. כחצי שעה לפני השאיבה - זה פחות או יותר הזמן שלוקח לומר לתהחיל להשפיע.
בהצלחה.

פיפי99

New member
עשיתי! היה מעולה!

זה היה מחזור טבעי והיו אמורים לשאוב זקיק אחד. לא לקחתי משכך כאבים (הרגשתי את הדקירה)
בסופו של דבר הרופא החליט שיש עוד ביצית, והתחיל לחטט לי בבטן וללחוץ לי השחלות. פעמיים כמעט אמרתי "לא משנה, אחת זה מספיק" אבל התאפקתי.
בסופו של דבר השניה זו זאת שהופרתה :)

הכאב ממש נסבל.
הכי כיף זה שמדווחים לך באונליין אם יש ביצית או לא. (יש ביצית! יהייי!)
ואז קמים והולכים. בלי צום, בלי הרדמה, בלי התאוששות.

כמה זקיקים? תלוי בכוח הסבל שלך, ותביאי בחשבון שגם אם אומרים שיש שלושה, אולי פתאום ימצאו עוד אחד.
אבל בהחלט נסבל. האי נוחות היחידה זה הדקירה.

לא ראו את הביצית השניה בUS ?או שראו זקיק קטן

באיזה גודל הזקיק השני הקטן היה באולטרא סאונד שעית לפני השאיבה?

פיפי99

New member
אני לא יודעת

הטכנאית חצי שעה לפני כן בכלל לא ציינה שיש עוד זקיק, אבל הרופא ראה עוד זקיק. הביצית היתה צעירה יותר.
היתה הפריה, והחזרה (אבל לא הריון)

נועם@בת

New member
עברתי שלוש פעמים וממליצה

הפרוצדורה עצמה לא נעימה אבל היו לי הזרעות שכאבו יותר. חשוב מאוד לנשום עמוק ולשחרר. רצוי לבקש טשטוש, זה גם מקל וזה גם טריפ חוקי לא רגיל.
אני חושבת שעד 3-4 זקיקים אפשר לשאוב בלי הרדמה. בעיקר אם הם בצד אחד ואז אפשר לשאוב גם יותר מזקיק אחד באותה דקירה.
התחושה הכללית היא כאילו מישהו נותן לך אגרןף בבטן. זה לא כאב חד אלא כאב עמום. מה שמטריד בזה היא העובדה שזה כאב במקום שאת לא רגילה להרגיש בו כאב, לכן יש בזה משהו מעט מבהיל או לא נעים. אבל בסה"כ זה בהחלט סביר. ההתאוששות היא מהירה וזה לבד שווה הכל. ואת זה אני אומרת כמישהו מאוד מפונקת עם סף כאב נמוך מאוד.

בתיה

אשרת 1972

New member
אני עברתי ולדעתי זה אינדוידואלי

חברתי עברה וסיפרה שזה היה סיוט מבחינתי זה היה ממש בסדר , הייתי בהיסטריה נוכח סיפורה של החברה שהיא בחורה חזקה עם עבר של סרטן צוואר הרחם , בפועל לי זה היה ממש לא נורא , לא לקחתי כלום לכאב וההרגשה אחרי השאיבה הייתה מצויינתת , הקטע הלא נעים היה החיטוי לפני ואחרי אבל זה ממש נסבל , זה הרגיש לי כמו צביטה קטנהממש , ביקשתי מן הרופא שישאב את הזקיק הקטן הנוסף שהיה לי , אני יודעת שמבחינתי ניתן היה לשאוב עוד כמה בקלילות , אבל כאמור זה מאוד אינדיודואלי כל אחד מגיב אחרת , קראתי פה על בנות שלא יכלו לעבור הרדמה עקב מחלה ושאבו להן מספר ביציות .
מאחלת לך המון הצלחה

למעלה