שאאלום.

InTheCold

New member
שאאלום.

וואו איזה מגניב שיש פורום לדימדומים. היי,אני נועה,18 מהמרכז. גילתי את טוויליט לפני שנתיים שנכנסתי לחנות ספרים בלונדון, והכריכה תפסה לי את העין חח. אני טים אדוארד :] לגבי הסרטים,הם מאכזבים בהשוואה לספרים,אבל לגמרי נהנתי שראיתי אותם. לא חושבת שרוב (סורי רוב'ס פאנס) הוא הבחירה המתאימה,אבל שיהיה חח. אז...היי.

vampire girl1

New member
ברוכית. ../images/Emo140.gif

אני תמר. מי לדעתך בחירה טובה יותר?

InTheCold

New member
היי תמר :]

לא עולה לי שום שחקן אחר. אבל רוב ממש לא תואם את התיאור שיש לי בראש חח. אבל זה לא מנע ממני להנות מהסרט.

Orange Sky

New member
../images/Emo45.gif היי=] חושבת כמוך

אף סרט לא יכול להתעלות על הספר שעליו הוא מבוסס זה ידוע
ואני גם חושבת שהוא לא בחירה מתאימה, הרי בספרים, הגדרה של ערפד זה יופי אלוהי.
אני ניצן בת 18 מחיפה, ברוכה הבאה:))

Orange Sky

New member
אממ לא ממש../images/Emo6.gif

לפחות לדעתי לא
זה שהוא משחק את אדוארד גורם להמון המון בנות להתאהב בו וחלק באמת אוהבות איך שהוא נראה אבל אני מניחה שהמון מהן אם היו רואות אותו כסתם איש לא מוכר ברחוב לא היו מעיפות מבט נוסף כי... העיניים שלו נראות מוזר, והשיער שלו נראה מגעיל ולא מטופח מה שגם מרתיע אפילו, והגוף שלו נחמד אבל באמת שהבן אדם נראה ממוצע..

2MayaN2

New member
ברור שזה שהוא משחק את אדוארד ../images/Emo221.gif

זה מה שגורם להמון בנו לאהוב אותו. הרי אדוארד הוא חלומן של הרבה נערות וכשרואים את הסרט זה כיאלו אדוארד "קם לחיים", אז מן הסתם שזה גורם להרבה לראות את אדוארד ברוב ואוטומטית לאהוב אותו. (לא כולם כמובן..) אבל אני לא בהכרח חושבת שרק בגלל זה הן (כולל אני) חושבות שהוא נראה טוב...לדעתי הוא נראה טוב בלי קשר
(נראה לי הניסוח יצא לי קצת בעייתי אז אני מקווה שהבנת את הכוונה><)

Orange Sky

New member
חח כן הבנתי..

מבינה אותך ומסכימה שזה כמו שהוא מתעורר לחיים ורואים בו את אדוארד, אני פשוט אומרת שמבחוץ (בתור מישהי שלא מתלהבת מדברים כאלו ואוהבת את השחקנים בגלל שהם משחקים דמות אהובה מספר) אני יכולה להגיד שלדעתי הוא באמת לא יפה, ונראה כאילו הרבה בנות רואות בו יופי שלא היו רואות אם הוא לא שיחק את אדוארד.. יש ויש:)

hodaya96

New member
לא כולן...

אני מסכימה עם מה שאמרת אל תני לי להסביר משהו בקשר אליי... אני ראיתי את הסרט לפני הספר וגם לא מההתחלה ראיתי מהקטע שאדוארד מציל את בלה מהמכונית ועוד לפני שהבנתי על מה מדובר התאהבתי בשחקן הראשי... מה שאומר שלא התאהבתי בו בגלל אדוארד התאהבתי בו בגלל רוברט

2MayaN2

New member
סבבה,ראית אותו וחשבת שהוא נראה טוב ../images/Emo221.gif

זה מה שאני אומרת-יש כאלה שחושבות שהוא נראה טוב רק בגלל הדמות ויש שחושבות שהוא נראה טוב בלי קשר. בכל מקרה אני חושבת שזה שהוא משחק את אדוארד מגביר את האהבה אליו..חלק מצליחים לעשות הפרדה בינו לבין הדמות וחלק מצליחים פחות..

רותי66

New member
מסכימה אמנם הוא בחור מאוד נאה ולדעתי גם

שחקן לא רע, אבל אם מסמכים על הספר אז האדוארד שם הרבה יותר יפה ממנו ..... כל התאורים של הפנים שלו והגוף..... באמת יופי אלוהי רוברט די פשוט לעומת זאת

בהשוואה לתיאור של אדוארד, לא.../images/Emo168.gif

ואני חושבת שרוברט סקסי ויפה בטירוף, אבל בספר אדוארד מתואר כיופי שלא נראה לי שקיים בעולם הזה, אז הסתפקו ברוברט

2MayaN2

New member
זה בדיוק כמו שקרה עם וולדמורט ../images/Emo221.gif

בהארי פוטר. כל הזמן מתואר מישהו מפחיד שלא מהעולם הזה, דמות נוראית ולא אנושית שאף אחד לא יכול לעלות על דעתו... אבל מה לעשות שכשעושים סרט צריך להסתפק במישהו אנושי ולנסות לעשות אותו הכי מפחיד (או במקרה של רוב-מדהים) שאפשר

למעלה