שאאאלללווווןןןןן

wish i was here

New member
אז במקרה כזה

אני יכול להיות רק סגור על שנות ה90- smells like teen spirit חוץ מזה על ה80 וה70 אני לא יכול להחליט כי אני אוהב כל-כך הרבה

מורנא007

New member
בקשר לשאלה 3

בוונילים או בדיסקים? ...

מורנא007

New member
...

1. Atom Heart Mother 2. Time 3.
4. לא 5. שאלה קשה, כרגע: Curved Air - Air Conditioning 6. Louis Armstrong - What a Wonderful World 7. Harmonium [Canada] - Si On Avait Besoin d'une Cinquième Saison 8. Jaivas, Los [Chile] - Alturas de Macchu Picchu 9. Änglagård [Sweden] - Vandringar I Vilsenhet

jo

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? The Dark Side of The Moon 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? Wish you were here 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? The wall וכל שאר הדיסקים שלהם על המחשב 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? פוסטר Echoes 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? OK computer - Radiohead 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? Smells like teen spirit - Nirvana

NIR Y

New member
למה לא

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? dark side 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אני חושב ששין און 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? חומה, דארק סייד, וויש, אנימלס, פייפר, מדל, אטום, סורספול. מהם שמותיהם- 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? פוסטר של הבנות. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? וואו אממ סרג'נט פפר 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אלינור ריגבי 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70 שיין און... 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80 אוףףף לא יודע 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90 לא יודע לא יודע

PINK PIE

New member
מילוי שאלון

DARK SIDE SHINE ON YOU CRAZY DIAMOND PART 1-8,DOGS אני ידלג על כמה אלבומים יש לי יש לי פוסטר של הבחורות NEVERMIND של נירונה SULTANS OF SWINGS השיר SHINE ON STAIRWAY TO HEAVEN SMELLS LIKE TEEN SPIRIT

שלום לכולם!

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? DSOTM 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? Dogs 3.כמה אלבומים שלהם יש לך?12 ועוד 4 דיוידים שונים מהם שמותיהם- 01. The Piper at the Gates of Dawn 02. A Saucerful of Secrets 03. Ummagumma 04. Atom Heart Mother 05. Meddle 06. Obscured by Clouds 07. The Dark Side of the Moon 08. Wish You Were Here 09. Animals 10. The Wall 11. The Final Cut 12. PULSE 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? לא. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? Superunknown של סאונדגרדן 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? While my guitar gently weeps של הביטלס 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70? Free as a bird של הביטלס 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80? you gotta to fight for your right (to party)של הביסטי בויז 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90? in bloom של נירוונה

itaikuskus

New member
אני מצטער

אבל free as a bird שוחרר רק לקראת סוף שנות ה90, ולכן הוא נחשב כשיר משנות ה90. בשנות ה70 השיר נכתב על ידי ג'ון לנון שהקליט לזה דמו שגנז, השיר כסינגל יצא בסוף שנות ה90, אחרי עיבוד והקלטה מחודשת מצד שאר חברי הביטלס, ולכן הוא לא שיר משנות ה70.

שמיקי

New member
אהבתי את התמונה :)

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? זה משתנה כל הזמן, כרגע מדל 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אנלא יכולה לבחור 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? 11 מהם שמותיהם- וויש יו, דארק סייד, דה וול, פייפר,דה דויזן,אטום,מדל,אנימלס,צלחת של סודות, אבסקיורד ביי קלאודס 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם?יש לי דגל של דארק סייד, פוסטר של הנשים הערומות, חולצה של דה וול וחולצה של דארק סייד 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? כרגע? mirage-camel 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אנלא יכולה לבחור 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70 --- 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80 --- 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90 ---

טוב אז אני רק עכשיו יענה עקב טיול..

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? וויש יו וור היר 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת?נראה לי אקוס 3.כמה אלבומים שלהם יש לך?כולם עד פיינל קאט מהם שמותיהם-פייפר סוסרפול מור אומהגומה מדל אובסורד וויש אנימלס החומה פיינל קאט רליקס נראה לי שזהו 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם?שתי חולצות שני פוסטרים ואת פולס בדיוידי 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת?אממ אני חושב שסטנד אפ של ג'טרו טול 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת?טאץ' מי של הדורס 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70 אין לי ממש עם זה היה מאפיין אז זה היה california dreaming 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80 לא סובל שנות השמונים 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90 גם לא אוהב כל כך...

itaikuskus

New member
קליפורניה דרימינג יצא ב66

אם אני לא טועה. הוא לא שיר משנות ה70.

זה לא עקרוני כי בשבילי שנות ה60

זה היפים ומוסיקה כזאת בדיוק כמו שנות השבעים כי בכל זאת זה על שתי התקופות מתפרס אז בחרתי את השיר הזה

יצחק 77

New member
תשובות

1.dark side 2. Shine on you Crazy Diamond 3.אין לי עם כל הכבוד והערכה לפינק פלויד יש אומנים קודמים להם כדי שאני יבזבז את כספי 4.לא 5.איך אפשר מהעשור הכי טוב של המוזיקה לבחור שיר אחד? אבל בכל זאתShine on you Crazy Diamond אחד החזקים 6.sweet child of mind גנסנרוזס 7.גם קשה אבל fade out של רדיוהד חזק ביותר

avki

New member
מיין! ../images/Emo3.gif:

. 1איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? Dark Side of the Moon\The Wall\Meddle. דארק סייד, כי הוא אלבום הרוק האולטמטיבי, החומה כי הוא הכי נוגע לי, ואני הכי מתחבר אליו, ומדל, בגלל שזה פינק פלויד בשיא נאורותם, ובעצם בשיא פריחתם, ואני אוהב את פינק פלויד מאד. 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? כל הזמן משתנה. 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? חוקיים ומקוריים? 11. מהם שמותיהם- TPATGOD ASOS UMMAGUMMA AHM Meddle DSOTM WYWH Animals The Wall TFC Echoes 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? חולצה של סיד, שאני עצבתי. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? הכי? אין. 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? הכי? אין. 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70? שאלה מטופשת. 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80? שאלה מטופשת. 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90? שאלה מטופשת.

הממ... בואו נראה

1. לא יודעת. זה תלוי באיזה יום שואלים אותי, ולפעמים גם באיזו שעה. לפעמים זה פייפר, לפעמים זה DSOTM, לפעמים זה MEDDLE, לפעמים זה הפסקול של זבריצקי, לפעמים זה More, לפעמים זה WYWH.... וכו'. 2. יש כמה וכמה, ואני מגלה איכויות חדשות בשירים שלהם, שלא שמתי לב להן בעבר, כל הזמן. 3. כולם, חוץ מכמה אוספים. 4. כן, "משו אחר": יש לי ספרים עליהם וחוברות. וכמה סרטים. 5. יש הרבה. 6. יש הרבה. השיר להיום זה Don't Fear the Reaper של בוסטון. אתמול זה היה שיר אחר, ומחר זה יהיה שיר אחר. לעיתים קרובות, זה Waterloo Sunset של הקינקס, ו-Wichita Lineman של ג'ימי ווב, בביצוע גלן קמבל. 7. וואלה, יש הרבה. לצורך הדגמה, Ever Fallen In Love של הבאזקוקס 8. יש פחות, אבל גם הרבה. מכיר את Pink Turns To Blue של הוסקר דו? 9. כרגע זה Bittersweet Symphony של הוורוו. מחר זה יהיה Hotellounge של dEUS.

vegetable man

New member
כמה הערות

Hotellounge של דאוס שיר חמוד, האהוב עלי באלבום ההוא גם!!! שאר הבחירות גם יפות. Bittersweet Symphony הוא לא סוג של חידוש לסטונס? או סוג של שיתוף פעולה? אגב ריצ'ארד אשקרופט מהוורב לא מעט הואשם ע"י לא מעט מבקרים שהוא מנסה יותר מדי להיות סיד בארט.

לא בדיוק חידוש...

השיר עושה סאמפלינג לקטע קצרצר מתוך גרסה "סימפונית" לשיר של הסטונס (לא יודעת איזה). הגרסה הזו הופיעה באלבום של גרסאות "סימפוניות" נוספות כאלו, שהפיק אנדרו לוג אולדהם - מנהל הסטונס - עוד באמצע שנות השישים (יחד עם קית' ריצ'ארדס, שקיבל קרדיט). הזכויות לנ"ל מצויות כיום בידיו של אלן קליין, המנהל הידוע לשמצה, והוא תבע תמלוגים מהוורב (וזכה). אני לא יודעת לגבי "האשמה" של אשקרופט, אבל אני זוכרת בבירור ראיון אתו שבו הוא סיפר שפעם הוא לקח איזה סם והיה בטוח שהוא סיד בארט. הטריפ הזה נמשך שעות, לדבריו.

למעלה