שאאאלללווווןןןןן

please die

New member
שאאאלללווווןןןןן

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? מהם שמותיהם- 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90

נממ, נו טוב...

1. איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? The Dark Side Of The Moon 2. איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? זה קשה. אבל נלך על אחד הברורים, כי חברים שלי כבר מתחילים לקרוא לי ככה.. Wish You Were Here.. 3. כמה אלבומים שלהם יש לך? שישה. Ummagumma (כפול), Dark Side, WYWH. Animals, The Wall (כפול) ו-Delicate Sound Of Thounder. (גם כפול)(כולם מקוריים) אמור להיות לי פה גם את האוסף של Echoes אבל אני לא מוצאת אותו \: יש לי גם תקליטים מאד ישנים של אמא שלי. Meddle ו-Ummagumma. מהם שמותיהם-נממ סיד בארט אם נכלול, רוג'ר וואטרס, דייב גילמור, ריצ'ארד רייט, ונייק מייסון. (למה אני אמורה לענות על זה =\) 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? המון חולצות, אני לא אתחיל לספור. אבל יש לי שתי תמונות ממוסגרות. אחת של WYWH והשניה התמונה המפורסמת Back Cataluge. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אממ, הראשון שעלה לי בראש זה Sultans Of Swing של Dire Straits.. 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? Guns N' Roses - November Rain (=\) 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70 (של הפלויד?) Wish you were here.. 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80 ניקח את Comfortably Numb, למרות שהחומה יצאה בסוף שנות ה-70.. 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90 (של הפלויד?) נלך על Learning To Fly.. חולה על השאלונים האלה...

Adidason326655

New member
התשובות

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? AHM 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? Careful with that axe Eugene 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? 5 שקניתי מכספי שלי. מהם שמותיהם- AHM, PATGOD, THE WALL, DSOTM, WYWH. זה מה שאני קניתי 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? תמונה של WYWH על בד קנבס בחדר. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? AHM 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? CWTAE 7.לא בקיא בשנים. 8.לא בקיא בשנים. 9.לא בקיא בשנים.

itaikuskus

New member
פעם מליון

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? a piper at the gates of dawn 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אני אוהב כמה באותה מידה 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? 10 פחות או יותר מהם שמותיהם-piper at the gates of dawn,more,ummagumma,focus (i think it's a bootleg),atom heart mother,dark side of the moon,wish you were here,animals,the wall,delicate sounds of thunder,echoes זהו נראה לי 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? דגל של החומה ופוסטר של אומהגומה (מהאלה שבאו עם הדיסק) מעל המיטה..זהו. אני מרגיש בן 15 ככה. זה ענק. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? the ramones-the ramones 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? lynard skynard-free bird 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70 boston-more than a feeling/toto-hold the line 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80 soft cell-tainted love/billy idol-white wedding 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90 blur-parklife

Coon Jew

New member
ממ

1. האלבום- זה משתנה, כרגע ATOM HEART MOTHER 2. שיר- dogs ו- ecohes 3. אלבומים שיש לי- מדל, אומהגומה, החומה, אנימלס,רליקס, סינגל בויניל של another brick in the wall2 והאוסף הדבילי great dance songs 4. כן 5. האלבום הלא אהוב- momentary lapse of reason ופיינל קאט 6. שיר לא אהוב- stop 7. השיר היפה של שנות ה-70 - boheamian raphsody-queen 8. הישר היפה של שנות ה-80- אין הרבה כאלה, אבל שיהיה sweet child of mine 9. השיר הכי יפה של שנות ה-90- estranged- guns 'n' roses וstreet spirit של ראדיוהד

Pitudi

New member
הנה אני בא

1.איי, התלבטות קשה בין דארק סייד והחומה. אבל אני ילך על החומה. 2.התלבטות בין אקואס לשיין און. אני חושב שאני יילך על שיין און יו. 3.כולם. 4.כמה וכמה פוסטרים, אחד מהם ממש ענקי עם כל הבחורות של הפלויד שהזמנתי מחול 5.וואי יש כל כך הרבה. אני חושב שאני ילך על close to the edge של yes 6.אני ממש אוהב את פיאנו מן של בילי ג'ואל, אבל יש המון 7.יש כל כך הרבה. נילך על אקואס הפעם
8.אחד מהשירים מהפיינאל קאט. לא יכול להחליט 9.high hopes ללא ספק.

נימרודל

New member
טוב...

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אמ... נראה לי שמדל. 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? שאלה קשה. נגיד שBreathe 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? מהם שמותיהם- חמישה אלבומים פלוס אוסף: וויש יו דארק סייד מדל פייפר אטום הרט מאדר + אקוס 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? לא. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? ארררגגג... כרגע, נגיד שזה אקוולאנג של ג'ת'רו טאל. 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? איזה שאלות מעצבנות. סוזן של לאונרד כהן. כרגע. 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70? שאלה מכשילה? 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80? טו מינטס טו מידנייט של מיידן (נראה לי שזה משנות ה-80). 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90? אין הרבה כאלה... חח... wherever I may roam של מטאליקה.

THE WALL1

New member
אוקיי...

1. THE WALL - אני אוהבת את כולם, אבל את החומה הכי הכי =] 2. שיר זה comfortably numb. כמו בתשובה הראשונה, אני לא יכולה להגיד על שיר של פינק פלויד שהוא לא יפה, כולם יפים בעיניי ולכל אחד אני מתחברת בצורה שונה, אבל CN מעורר משהו מיוחד אצלי... הקול של ווטרס וגילמור שם... פשוט שיר מושלם.. 3. יש לי את אנימלס, החומה [הדיסק הכפול],TSOTM, WUWH וזהו... =[.. היה לי את אמא לב אטום אבל הוא נעלם =[. ואני מתכוונת לקנות את שאר הדיסקים שאין לי =]. 4.יש לי 3 פוסטרים, סיכות, קיר שלם מפוצץ בדברים של הפינק פלויד, ומתי שהייתי בת"א חיפשתי חולצה אבל לא מצאתי.. =[.. אני ימצא מתישהו... 5.אמממ.. אני ממש אוהבת את AMUSED TO DEATH של רוג'ר ווטרס. 6.שיר..? אין אחד כזה. אני אוהבת שירים של מופע הארנבות של ד"ר קספר ושל רוג'ר ווטרס. 7.השיר הכי יפה של שנות ה 70... כל האלבום של החומה.. קשה לי להגיד שיר אחד, לדעתי האלבום הכי יפה שהוא פשוט יצירה בעיניי זה כל האלבום של החומה, אני אוהבת כל שיר ושיר שם. אבל כמו שעניתי בשאלה 2, CN הוא האהוב עליי. 8.קצת מבאס אותי שרוג'ר ווטרס עזב את הלהקה בשנות ה80, לכן אני לא מכירה אלבומים שהם הוציאו בלעדיו. 9. הדיוויז'ן בל נחמד...

יאללה

1- אוו קשה , אולי החומה או וויש יו ור היר 2- אממ, שיין און או ג'אבנד בלוז 3- השבוע קיבלתי את כולםםםם חוץ מ ז'בריסקי פוינט אבל לא הספקתי לשמוע את כוללם לעמוק ממש 4- אתמול בערב קיבלתי פוסטר של החומה (עוד לא הספקתי לתלות אותו) 5- אין אחד ממש קבוע אבל כרגע זה פיזיקל גרפיטי של לד זפלין 6- אין לי שיר שאני הכי אוהב אבל בלי קשר אין לי מושג למה אני די אוהב את מובי דיק של לד זפלין 7-לא מספיק מבין או יודע 8 כמו 7 9- כמו 8

LuLuLu iT

New member
../images/Emo69.gif איק.

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? מדל, כרגע. 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אין לי מושג. אני שומעת בזמן האחרון הכי הרבה את סאן טרופז, אם זה נחשב. 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? 5. [אחד מהם אוסף] מהם שמותיהם- מדל, פייפר, דארק סייד, החומה ואקוס. 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? יש לי.. 3 חולצות. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? אוי, איק. כרגע האקוסטית של היהודיפ ותעזבו אותי באמא'שלכם.
6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? עכשיו זה וינסנט של דון מקלין, בקאבר של ג'ון דנוור. 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70 לאדעת 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80 לאדעת 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90 ו.. לאדעת!

vegetable man

New member
התשובות שלי...

1. לא יודע 2. לא יודע 3. הכל מלבד: ALMOR ,DSOTM ו-THE WALL, אוספים שהם לא relics, הופעות מהאייטיז והניינטיז. יש גם כמה וינילים (the wall, wywh ואולי עוד?) 4. חולצות: העטיפה של WYWH, TFB. פוסטרים: אחד ענק של הפטישים של החומה, הזאב מההופעה של רוג'ר ב-90, עטיפת ALMOR, והיחיד שעדיין תלוי - הפוסטר הקטן של UMMAGUMMA שאני ממש אוהב. השאלות הבאות ממש לא ניתנות לתשובה, בכל זאת: 5. כנראה ש-OK COMPUTER של רדיוהד? 6. פורטיסחרוף - ניצוצות 7. רפסודיה בוהמית - קווין 8. New Order - Bizarre Love Triangle 9. Clinic - Distortions

תשובות

1.איזה אלבום של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? WISH YOU WERE HERE 2.איזה שיר של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? SHINE ON YOUR CRAZY DIAMOND 3.כמה אלבומים שלהם יש לך? מקורי יש לי בדיסק את WISH, ובתקליט את THE WALL, ועל המחשב יש לי את כולם. 4.האם יש לך חולצות/פוסטרים/או כל משו אחר שלהם? לא. 5.איזה אלבום לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהבת? URIAH HEEP-SALISBURY 6.איזה שיר לא של פינק פלויד את/ה הכי אוהב/ת? MUSE-BLACKOUT 7.מה השיר הכי יפה של שנות ה-70 SHINE ON YOUR CRAZY DIAMOND 8.מה השיר הכי יפה של שנות ה-80 אני יודע שהחומה זה בסוף ה-70 אבל נחשיב את זה שנות ה-80-THE TRIAL של פלויד. 9.מה השיר הכי יפה של שנות ה-90-לא יודע.

תשובותיי

1. the dark side of the moon 2. shine on you crazy diamond 3. רק את החומה 4. לא 5. selling england by the pound של genesis 6. stairway to heaven 7. shine on you crazy diamond 8. telegraph road של dire straits 9. wonderwall של oasis

עילי6

New member
שלי

1. dark side ן meddle באותה מידה 2. נראה echoes או משו כזה יש הרבה 3. dark side, wish you,meddle,the wall יש לי גם את פייפר אבל הוא צרוב... אז אני לא מחשיב 4. יש לי חולצה ועוד כמה ימים יהיה לי גם פוסטר גדול כזה באורך מטר בערך 5. נראה לי in the court of the crimson king של king crimson 6. firth of fifth של ג'נסיס זה מה שעולה לי לראש עכשיו 7.לא יודע זה קשה מדי 8.לא יודע זה גם קשה וגם אני לא אוהב את רוב המוזיקה שהייתה בשנות ה80 9. לא יודע איפשר לענות על שאלות כאלה

wish i was here

New member
תשובותי

1. wish you were here 2.התלבטות בין astronomy domine ל vegetable man 3.יש לי כמעט את כולם...עזבו אותי משמות 4.כן-דגל מבד של החומה 5.saucerful of secrets 6.פינק פלויד היא לא הלהקה האהובה עליי ביותר ולכן יש עוד המון שירים שאהובים עליי שהם לא של הפלויד...אני לא אתחיל לפרט איזה כי זה לא יגמר 7. שנות ה70-wish you were here שנות ה80- learning to fly\fletcher memorial שנות ה90 - high hopes השאלה היתה מה השירים היפים ביותר של הפלויד מאותה תקופה כן?

למעלה