שאאאאאאאלום!!!!

אין אפס

New member
שאאאאאאאלום!!!! ../images/Emo13.gif

התחלתי לאחרונה ליצור כלמיני שרשראות (לרגליים ולידיים בעיקר), מכלמיני חרוזים קטנטנים ופעמונים וכו' .. ורציתי לקבל מכם כלמיני המלצות לדברים שאפשר לעשות עם חרוזים/חוטים צבעוניים, כלומר כלמיני דוגמאות יפות ושטויות כאלה! ולא מזמן שמעתי על דרך להכין תנין קטן מחרוזים..... מישהו יודע איך ??. אשמח לכל תשובה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adrian -dz

New member
תדפדפי כמה ימים אחורה

בטוח תמצאי. ובעניין חרוזים אני נוסעת לטבריה לסוף שבוע בקרוב מישהו יודע אם יש שם חנויות יצירה או חרוזים ששוות הצצה?

DOLPHINREEF

New member
../images/Emo19.gif כנסי לאתר המצורף, וגם ממליצה

לך להיכנב לרשימת אתרים שרוכזו (קישורים) תחת חרוזים יש לך יופי של רעיונות בהצלחה!

אין אפס

New member
האתר ממש קשה להבנה!!!

יפנית זה בלתי אפשרי. בכל אופן איזה רשימת אתרים ?? לא הבנתי! תודה על התשובה המהירה!

adrian -dz

New member
לגבי חרוזים

אני עוסקת בזה כבר שנתיים אפילו את התכשיטים לחתונה שלי הכנתי בעצמי ויש לי הזמנה לצמיד שלי מ 7 חברות והתחלנו בינינו מסורת שמי שמתחתנת שמה את הצמיד אני אנסה להעלות תמונה אבל זה קצת רחוק

אין אפס

New member
אוי הצמיד מהממם!!!!!!!!!!!!../images/Emo99.gif

ממש מיכל נגרין קטנה. אפשר לשאול באיזה טכניקה את עובדת ?? ועם איזה גודל של חרוזים ????? :]]]]]]]]]]]]] תודה!!!!!

adrian -dz

New member
כל הצמיד והשרשרת

מחרוזי קריסטל משולב בפייר פוליש הטכניקה שאני עובדת איתה נקראת שזירה אם תרצי אני אעלה לך הוראות איך להכין

t42

New member
בבקשה....אפשר הוראות???../images/Emo13.gif

..זה מהמם,,מקסים מיוחד,!!!!,,,אשמח מאוד לקבל הוראות הכנה ,,,וגם אם יש לך מיוחדים נוספים ,,, בקיצור נותרתי ללא מילים
....ומזל טוב ...כי זה תמיד רלוונטי(
((((( ....תודה מראש

adrian -dz

New member
לבנות שביקשו

ההוראות קצת גרועות כי הפוטו שופ החליט שלא לעבוד פתאום אז בינתיים זה ככה ואני אעלה בקרוב הוראות מצולמות ועוד עבודות שלי לפורום כולם כמובן מחרוזים בהצלחה בכל מקרה ומי שתרצה הוראות יותר מפורטות שתפנה אלי במסר בהצלחה

למעלה