רשת ביתית

• פותח הנושא Zia
  • פורסם בתאריך

Zia

New member
רשת ביתית

שלום יש לי שני מחשבים ובכל אחד כרטיס רשת, את שתי כרטיסי הרשת חיברתי באמצעות כבל Cross. אני משתמש במערכת הפעלה Windows XP בעברית, ברצוני שיהיה בין שתי המחשבים שיתוף קבצים איך לעשות זאת? תודה!

fromm

New member
שיתוף בין מחשבים

ל- MICROSOFT יש רכיב WINDOWS שנמצא בתקליטור ההתקנה שמאפר לשעות שיתוף. 1. לך ללוח הבקרה -> הסרה/התקנה -> התקנת WINDOWS -> כלי אינטרנט -> שיתוף ..התקשרויות. אל תתפוס אותי במילה (לי יש WIN2000) אבל ב- XP זה משהו דומה. 2. זהו תתקין..ואם תתבקש לעשות RESET עשה זאת. 3. עכשיו, דרך ה- IE עצמו: בחר בכלים->אפשרויות..-> ב- CONNECTION/התקשרויות: אתה תראה כפתור לשיתוף. 4. לחץ על הכפתור ותגדיר את המחשב ממנו אתה גולש - זה ה-GATEWAY 5. במחשב השני - תגדיר אותו כ- SLAVE (יש תוכנה באתר MICROSOFT שניתן להוריד לצוך השיתוף , אם אתה לא מסתדר). דבר אחד בטוח, כמה ש"תשחק" עם השיתוף, אתה לא תגרום שום נזק למחשבים. לא מדובר כאן העדכון קריטי או מאסיבי - רק PATCH מצטער אם זה נשמע טכני מידי...

Zia

New member
קודם כל...

תודה על העזרה, אבל אני התכוונתי לשיתוף קבצים ולא לשיתוף אינטרנט תוכל לעזור לי להתקין שיתוף קבצים בין שתי מחשבים? אם יש לך ICQ אז זה יהיה יותר נוח תודה!

guyp2

New member
--------->

אין לי מושג באקס פי.. אבל ב-98 וב-Me : התחל -> הגדרות -> לוח הבקרה -> רשת -> שיתוף קבצים והדפסה -> לסמן את 2 ה"ווי".. (V) וללחוץ אישור... ואז ל"מחשב שלי" ללחוץ עם הכפתור הימני בעכבר ואז מאפיינים.. לעבור לכרטיסיה שיתוף... לסמן "מלאה"...אישור.... וזהו ...!

guyp2

New member
את החלק הראשון כן...

את החלק השני... אתה יכול להחליט אם לעשות את הכונן משותף או לא... אפשר גם לעשות סיסמא וכל מיני..

למעלה