רשמית: פייר ג'קסון חתם במכבי לעונה עם אופציה לעונה נוספת.

ORIZACKEN1

New member
שחקן טוב דומה מאוד בסגנון המשחק לפארגו.

גארד חזק חודר קליעה טובה מרחוק מסירה טובה, אבל בוא נראה מי ישחק לידו בעמדה 2 חשובה מאוד ההתאמה פה.

geashono

New member
לא מכיר את השחקן אז נברתי ברזומה שלו

מצד אחד שחקן שיכול להתפוצץ התקפית.
מצד שני התנהלות בעייתית בכל הנוגע לקריירה האירופאית שלו.
הוא לא ממש החזיק מעמד באירופה בשני הפעמים הקודמות שלו.והוא גם לא ממש שחקן אן בי איי.
כך שמדובר בהימור גדול.ואותי מעניין מי זה שדחף לקחת אותו?
וויציץ \ספחיה\אבן?

mikiarb

New member
שחקן מצוין אבל יש לו IQ כדורסל נמוך ולפעמים פשוט לא בא לו

לשמור . חייבים לידו גארד חכם מאוד ונטול אגו .

waviram

New member
בינתיים החתמות טובות

כולל הרעיון להביא את טימור במקום אוחיון ולשחרר את מקל.
ההחתמה של כארם משעור על חשבון פניני היא גם במקום.
טיוס תלוי לגמרי ברכז שמשחק איתו. עם טייריס רייס הייתי אומר שזו החתמה טובה. עם פייר ג'קסון אין לי מושג איך זה יעבוד. הפוטנציאל קיים, אבל גם עם פארגו היה פוטנציאל שלא התממש.

לא הבנתי אם החזירו את ג'ייק כהן על חשבון ג'ו אלכסנדר. באופן אישי אני מעדיף את ג'ו מבין השניים.

עכשיו נראה איזה עוד זרים יגיעו. צריך סנטר רציני עם משחק פוסט-אפ, סקנד גארד סטייל היקמן שמייצב את ההגנה, ועוד פורוורד מוביל לעמדה 3 במקום דווין סמית' קשישה.

ההחתמות האלו לא ישימו את מכבי בהצלבה

אולי תהיה עונת יורוליג טובה יותר (בגלל שבעונה שעברה היה המון אגו בקבוצה וכשזה התחיל להתרסק, זה התרסק עד עפר) אבל משהו שיספיק למקומות 10-11-12 ואם מכבי לא שואפת כבר להצלבה, שתעדכן את מחיר המנוי. עוד עונה של מכבי בינונית. אנחנו לא נחזור לצמרת האירופית כל עוד לא יהיה שינוי במבנה הניהולי.. איך יכול להיות שהכל שמה נשאר אותו דבר אחרי כל כך הרבה שיאים שליליים ועונות גרועות.

yanivya2

New member
1.78-1.80 על קצות האצבעות

חייבים בולדוג לצידו. בנוסף קרע רצועות (או פציעה חמורה אחרת) לפני כשנתיים...

yanivya2

New member
נקווה שהפציעה לא תהיה עקב האכילס של מכבי...

כל שנה מכבי נדפקת עם שחקנים פצועים. אני מניח שאם הוא עבר את הבדיקות של דאלאס, סביר להניח שהוא החלים, אבל עם מכבי אין לדעת... הכל אפשרי.
געגועיי לקובלסקי...

דיברגנט חדש

Well-known member
מכבי לא לומדת את הלקח

היא עדיין לא הפנימה שמה שזול, בסוף יוצא יקר מאוד.
&nbsp
פעם שחקנים באו למכבי בגלל המוניטין שלה והיום שחקנים באים אליה כי היא מקבלת את כל הפצועים.

למעלה