רשמית: אירוויזיון 2021 ייערך ברוטרדם

E u r o b o y

New member
רשמית: אירוויזיון 2021 ייערך ברוטרדם

רוטרדם 2021
איגוד השידור האירופי הודיע רשמית שהתחרות בשנה הבאה תיערך בעיר ובאולם בהם הייתה אמורה להיערך השנה: AHOY שברוטרדם, הולנד. התאריכים הרשמיים ופרטים נוספים על התחרות הבאה יפורסמו בקרוב. הספירה לאחור החלה...

נליאו

New member
רק שהקורונה לא תבטל את התחרות גם שנה הבאה

ואם לא יימצא חיסון עד למועד התחרות, האיגוד צריך לחשוב על פורמט מיוחד בשביל לא לבטל עוד פעם את התחרות, אולי לערוך תחרות בלי קהל.

babyface19

New member
וגם סמנטה טינה תייצג את לטביה - לראשונה לטביה ללא קדם רב ...

משתתפים. כן, גם זה קורה: סמנטה טינה שניסתה לייצג את מדינתה בעבר לא מעט פעמים (אם איני טועה 8 פעמים, אם מכלילים גם את השנה הזאת שבה בוטלה התחרות) נבחרה לייצג את לטביה גם ב-2021, וכך לראשונה לטביה הולכת על בחירה פנימית ולא על הקדם רב אומנים (אולי כן יהיה SUPERNOVA שיהווה קדם פרטי לסמנטה). להלן קישור לסרטון בו סמנטה מתבשרת על כך: https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=2706606302942220 אגב, בקצב הזה אנחנו מתקרבים כנראה לחצי מאירו' 2021 עם אומנים מפוצים משנה זו, כולל עדן שלנו. לדעתי אחד ההימורים שישאלו כאן בפורום בשנה הבאה,האם הזוכה של 2021 יהיה אומן מוכר מ-2020 או אומן חדש שלא היה ב-2020.

אכן לא רע

לחן יפה בעיקר ב דו עיי רילי לאב יוווווו שמאוד מוכר לי.. ההפקה נשמעת אמריקאית. נחמד לשמוע את נטע נטו בלי טיפולים בקול. היא נשמעת טוב. אמיתית. כנה. גם הגירסא האקוסטית יפה רק היא וקופסת הנגינה.. זה שיר נוסחתי קצת גנרי קצת פלגיאטי לא מחדש כלום אבל קליט ומושך

צIIת Kuss

New member
קיץ 2021 ברוטרדם...

רגע לפני שחובבי האירוויז בתבל כולה נכנסים לתרדמת שהפעם תסתיים מאוחר מהרגיל בשל העדר עונת קדמים, שהרי כל הזמרים כבר ידועים, נאחל לכל חברינו שהזמן יחלוף ביעף, גם שבט אדר ניסן אייר סיוון תמוז ואב. נקווה שנצליח להתראות בשנה הבאה ושאכן יהיה אירוויז. ומי יודע? אולי עוד קיץ נפגש...

נדמה לי שהיא הופיעה

במשדר של כאן ששודר, רק בארץ, מייד לפני או האירוויזיון או חצי הגמר השני - אבל דיברה ולא שרה. אני הייתי בחזרה של חצי הגמר השני (כלומר זה בוודאות לא היה בחצי הגמר הראשון) שבה, בין היתר, צילמו איתה את הקטע שלה - אבל למיטב זכרוני זה לא שודר בתכנית עצמה אלא מייד לפניה.

לא בדיוק... היא רק נתנה חל מהנחייה ששודר לפני האירוויזיון

זה קטע שהיא הקליטה על במת האירוויזיון, נדמה לי לפני החזרה הטכנית ומלצלמות הראשונה (ששי 15:00), וזה שודר לפני האירוויזיון. היא פתחה עם המשפט הצרפתי המפורסם שלה מ-1979, רק שהפעם כמובן אמרה "תל אביב". אם היה משהו אחר שאינני יודע ממנו... תעשירו אותי

אני הבנתי שאירוויזיון 2021 ימוספר בסוף כ- 65

לפי ההודעה של ה-ebu נרשם שהאירוויזיון ה-65 יתקיים ב-2021. אישית אני לא מבין למה חוזרים על המספר, ופשוט לא מדלגים עליו. לדעתי יש לכבד את זכרו של 2020 ולהשאירו עם #65, ולהבא בתור, 2021, לתת את מספר 66. כך גם היה עם האולימפיאדות שלא התקיימו במלחמות העולם, פשוט דלגו על המספר. (היו למעשה מספר אירועים הקשורים לאלוימךיאדה באותן שנים מעוברות, כמו שהשנה היה אירוע לציין את אירוויזיון 2020) אולי, סתם לא שמו לב לפרט הזה ולא העמיקו בזה מחשבה. ההודעה באה בצורה חפוזה, ורק בעתיד יחליטו על מספור חדש ל-2021.

למעלה