רשמים מהרבנות

רשמים מהרבנות../images/Emo27.gif

תראו,יש לי המון תובנות על מה שקרה לי היום ברבנות בעיר מגוריי אני אתחיל בכך שאני נשואה 4 שנים,כשבאתי לבקש להתחתן,בעלי הביא עדים והכל הלך חלק,בלי הרבה סיבוכים,שלמנו כמובן,עם הנחת סטודנטים,,,,ויצאה לדרך עוד זוגיות מופלאה
היום שיזכר בספר ההיסטוריה הפרטי שלי 1/11/05 פתחתנו אני ובן זוגי תיק ברבנות לגירושין בהסכמה. עכשו מה מה מה מה מה? מה יותר טוב מבני זוג שהחליטו באופן יפה וראוי לסיים את יחסיהם,ויש הסכמה על חלוקת רכוש והכל אמור להגמר מהר,,,וקל יחסית (אין לנו ילדים) בקיצור הדיין או הפקיד בעצם שקיבל אותנו,התחיל בחקירות: למה רוצים להתגרש? כמה זמן נשואים? כבר להתגרש? עוד לא התחתנתם,,,?שלום בית? לחשוב עוד על העניין? כאילו מהההההה,מה לא ברור לך? רוצים להתגרש,ורוצים עכשו,כמה שיותר מהר,,ובבקשה קח את ה217 ש"ח על פתיחת תיק והנח לנו לנפשינו,,תודה רבה!!! זה בתמצות מאמר דבריי לאדון הנכבד,,,אז הגיע השלב ,שלו אני אקרא שלב ההעמסה כי פשוט משעמם לך??? לא יכול להיות שמשעמם לו אה? איפה ההסכם? ההסכם מתגבש אצל העו"ד שלקחה לנו 15000 ש"ח לגבש אותו בכלל ולסדר את כל הסידורים של הבית וכו'.... אז אי אפשר לפתוח תיק,תבואו עם ההסכם!!!! היי היי היי לא לא לא,,(ככה אמרתי לו) אתה לא יכול לעשות לי את זה,אני לקחתי יום חופש,וגם הוא,,אני רוצה להתגרשששש,,מה הולך פה??? יהיה הסכם,,חחחחח,,נשבעתי לו בחיי,,,מבטיחה לך ההסכם יהיה בדיון הראשון,רק תפתח לי תיק
אז או שנראיתי לו ממש חסרת אונים, או שמצאתי חן בעיניו באומללות שלי,הוא הסכים
עכשו כמישהי שמתגרשת בצורה "טובה" וחלקה,ואני והלשעבר שלי בקרוב אפילו מתבדחים עם טיפת מרירות,,,,מאוד מאוד עצוב להתגרש,לא משנה מה הסיבה,לא משנה מה מקריבים,לא פשוט התהליך,והכי קשה,,לי לפחות,היה להסתכל לאדם שאהבתי,שלו הקדשתי 7 שנות חיי,ולהבין שזה נגמר, ולקבל שמהיום סגרתי דלת אחת ופתחתי דלת לחיים אחרים,,,שלא יהיו קלים,,אבל בתקווה שיהיו יותר טובים ויותר מאושרים שיהיה לכולנו יום טוב

seeyou

New member
והכי קשה,היה להסתכל לאדם שאהבתי

,שלו הקדשתי 7 שנות חיי, ולהבין שזה נגמר, ולקבל שמהיום סגרתי דלת אחת ופתחתי דלת לחיים אחרים, שלא יהיו קלים, אבל בתקווה שיהיו יותר טובים ויותר מאושרים. את תצליחי אם וכאשר באמת תקבלי שמהיום סגרת דלת אחת... במציאות,אנשים גוררים שריטות ממערכת אחד לשניה והופכים אותה לבעיה של המערכת מאחל לך בהצלחה יוסי

שמחה ועצב/צער לא סתם שתי המילים

הן היפוך אחת של השניה. התחתנת בשמחה ועכשיו העצב בגירוש. בד'כ רואים בגירושין כישלון, כישלון של משהו שרצינו ולא הצלחנו להגשים בדרך שחשבנו. גירושין הם החלום שהתנפץ. איבדנו את האהבה, את החברות את ההבנה שהיתה בינינושהביאה לנישואין ,שאם לא כן לא היינו מתגרשים.

למעלה