רשמים מהופעת הפלויד ב-live 8

• פותח הנושא ShikS
  • פורסם בתאריך

ShikS

New member
יואאאאאא

איזה הופעה הם נתנו..פשוט ליבכות..מישהוא יכול להיתעלות עליהם? ובסוף הם היתחבקו כזה..איזה להקה..חבל שרק 4 שירים :/

debase

New member
לגבי ההופעה של PINK FLOYD

לדעתי בהחלט היתה סבירה, אם כי לא הכי מתאימה לערב כזה (השירים היחסית יותר רגועים/ארוכים שהיו). הסיבה לתקשור של זה, היא לא בגלל האיכויות המוזיקליות אלה בגלל הריב הגדול ביניהם. זה גרם לזה שהרבה אנשים שלא מכירים את השירים / לא אוהבים את הסגנון לפתח ציפיות שיא להופעה, ששוב, היתה טובה בשביל הלהקה, אבל לא למי שלא מכיר... חבל שכך... (הטענה לתקשורת, לא למישהו אחר).

אני פשוט עם דמעות..

בחיים שלי לא התרגשתי ככה! לראות אותם על במה אחת, כל צליל שגילמור משמיע עם הגיטרה מעביר בי צמרמורת, איך שהם התחבקו בסוף, לשמוע את הקהל מריע להם בקולי קולות, השמחה על הפנים של ווטרס, ההקדשה לסיד, וכו' וכו' וכו'.. בקיצור, הופעה קצרה שגרמה לטירוף חושים ענק נ.ב- רק בי התעוררה פתאום התקווה לסיבוב הופעות?

Giant20

New member
לא יאומן, מדהים, אין מילים...

למה נגמר? החיים שויים פחות בלעדיהם. היה מטורף, החיבוק בסוף גרם לי לכמעט דמעות. השירים נבחרו מצוין, ביצוע אגדי, פשוט נהדר. אין מילים לתאר את האושר הזה...

breath חובר ל time../images/Emo2.gif

שמתם לב שבסוף breath היה הבית האחרון של time? home, home again, i like to be there when i can...

nadavof

New member
רציתי עודדדדדדד

הם היו גדולים! והחיבוק ריגש אותי! היה פשוט אדיר!

aviah

New member
זה לא Time

אלא Breath - Reprise -------------------------------------------- נראה לי שאני היחיד שחושב שההופעה היתה מיותרת.

debase

New member
היה טוב מאוד !

הכל בסדר ? אמרתי מהתרשמות שלי עם אחרים שדיברתי... אני אישית מאוד שמחתי ונהנתי !!! תפסיקו לחפש משמעויות נסתרות יא פאנאטים....

s h i n e o n

New member
אני פאנאט??? תהנה מההופעה ואל תחפש

על מה להתלונן! בכל מקרה - שכח מזה....

מזדהה לגמרי, דמעות

זה כל כך מרגש, אחרי כל כך הרבה שנים שאני מחכה לזה פינק פלויד זה השיא אין משהו טוב מהם בחיים
הם היו כל כך טובים היום כמו פעם אין לי מילים, הגרון באמת חנוק. אני נרעש לגמרי

amst

New member
או

תודה חיפשתי שעה את ההגדרה לאיך אני מרגישה אחרי ההופעה .. נרעשת..ובא לי לרוץ כמה קילומטרים מהאדרנלין

Dancin Fool

New member
חייבים לעשות אמנה כמו לייב 8

שתראה לפינק פלויד כמה אנשים רוצים שהם יחזרו לפעילות מעבר לכך יש בזה עניין כלכלי עצום הם ירוויחו הרבה מאוד כסף רק הTime יגיד ככה פותחים שבוע

amst

New member
נכון!!

הם לא צריכים לדבר אחד עם השני או לעשות סליפ אוברס.. רק לנגן..

למעלה