רשימת השפויים...

לי אישית אין ממש זכות להביע דעה,

אני חדש פה. אבל.. מעניין אם הוא ערך אתזה לבד או בעזרת כל החברים. כי אם הוא ערך אתזה לבד, אז זוהי דעה סובייקטבית שעושה אוול להרבה מהחברים.

Womanizer99

New member
לידיעה בלבד

אני אומר בכל בוקר "שלא עשני אישה". ואני גם מתכוון לזה.

ועכשיו

תקרא את ההודעה שוב, ואם תירצה, תגיב. פשוט מלכתחילה היא הייתה מיודעת אליך בתור זכר.

Womanizer99

New member
אההה הבנתי.

ושאלתי איזו קבוצה. זה קשור לגברים? יש כאן גם אוהבות ספורט.

מה אכפת לך מה הוא חושב?

הוא לא איזה פסיכולוג שיקבע לכם אם אתם שפויים או לא... כולכם פה נכנסים להסיטריה רילקס תירגעו אתם שפויים... העיקר שאתם יודעים מה הנכם שווים!

פגיעה ישירה...

פגיעה ישירה איך מתמודדים עם הכאב הזה צריך ראשית לתרגם אותו להבין מאין הוא נובע אכזבה משם הוא מגיע כנראה להתאכזב מאדם שהחשבת אותו חבר זה פוצע זה שורף כאילו שמים לך את היד מעל אש בוערת ולא מניחים לך להזיז את היד אתה צורח בכל מאודך אך אין איש שישמע את הזעקה אתה רוצה ללכת משם אך הפצע הולך איתך אין לך לאן לברוח... איך מתמודדים עם הכאב הזה צריך ראשית לתרגם אותו להבין מאיין הוא נובע אכזבה משם הוא מגיע כנראה להתאכזב מאדם שהחשבת אותו חבר זה פוצע זה שורף כאילו שמים לך את היד מעל אש בוערת ולא מניחים לך להזיז את היד אתה צורח בכל מאודך אך אין איש שישמע את הזעקה אתה רוצה ללכת משם אך הפצע הולך איתך אין לך לאן לברוח אתה חייב להתמודד איתו מה אתה אמור לעשות איתו עכשיו? להתעמת מול החבר? זה כ"כ לא אתה אתה חובש את הפצע, מנסה להחלים עוד אחד בשרשרת האכזבות תתלה עוד גולגולת על הקיר כאן מקום קבורתה של החברות. מאת ד.ג

אני חושבת

שכשדנים בחוסר רמה אנחנו רק נשארים שם. זה לא נושא לדיון, זה נושא לעשיה. רוצה להעלות כאן את התוכן בפורום? אל תכתוב מה אין בו כרגע! תיצור את מה שאתה חושב שחסר כאן! בהצלחה /tapuzforum/images/emo13.gif

למעלה