רשימת המתמודדים בתחרות DH ONE

Ori Pedalim

New member
רשימת המתמודדים בתחרות DH ONE

Pro 30+ כנען חגי כנען עומרי מורבינסקי קובי אורן אלדד לוריא ישי צחור גל מויאל שלמה סרוסי יוסי דור נמרוד הרטמן פיליפ סנקביץ' עומר האס דרור בונפיל נצח שטיימן אמיר Amateur 30 + אונגר שגיא רג'ואן יוסי Pro 17-30 נוטלס יונתן תורג'מן איתמר כפיר עודד בבלי מאור כספי אמיר חנוכה איציק קרישברג צח ממיה טל שופמן אלון ישראלי גל פקץ' דורון רון אדם גוזלן גלעד מרציאנו ניר לוי שלומי כהן יוני שיסל עמית חמו נמרוד בניטה גיל ארקמן אריה בן דורון הדר עדי כהן מיקי טל אור קדמי בן דורון דן אלינוב דן מאודה אסיף מיליס שחר קמחין סלווה ווקסלר אלי אבא יוליאן עמוס יוני מויסה סער Amateur 17-30 דביר גיא בן חיים גל בר יאיר בס ג'ק Pro 15-16 מעוז אילן גרינפלד גיא יזרעאל אביעד הרשברג טל צור אסף נגרקר שגיב אור נדב בן אור ישי ארוך אורי חיימי שלומי לביא צוף Amateur 15-16 יעקב יועד יוסף איתמר ר' דן Pro נשים ניל גורן הרשימה הינה מעודכנת לשעה הנוכחית חסר רק משהו אחד שנרשם היום טלפונית (PRO 17-30) ועדין לא רשמתי אותו באינטרנט עמו הסליחה עדכונים נוספים בהמשך

alonaski

New member
אני פה!! ../images/Emo13.gif

מתחרה! וגם ענת!!! אנחנו 3 בנות בקטגוריה!!!

abob

New member
צודק, אז אם אתה מכיר עוד בנות

שרוצות לרכב במורד, תזמין אותן

ציפציף 1

New member
לא לא לא....

עדיין לא ברמה...
אבל אולי אני אתחיל להשתעשע מרעיון ההשתתפות בדברים כאלו ב-2005- כשכבר יהיה לי החברות באיגוד והביטוח..ושוב- אולי
הילה

קרניצן

New member
פריירית!!!!!!!!!!!!!!!

המסלול רכיב בכולו. עליך רק להגיע לקו הסיום ו..... פודיום! רכבתי שם היום, אחלה מסלול.

bravo210

New member
או הו הו תיראו מי פה... מלך הפז"ם..

מה איתך?!? יו איזה כיף סוף סוף יש זמן להיכנס לפה וגם לכתוב בלי לחץ.... ולדבר אם כולכם .... עוד לא הצקתי לאלונה ודרור עדיין אבל גם יומם יגיעה...

למעלה