רשימת ההתנהגויות הנשיות שכל גבר רוצה

רשימת ההתנהגויות הנשיות שכל גבר רוצה

אתר וואלה

הגבר שלך רוצה ממך כבוד והערכה.
לגבר הכבוד הכי חשוב לו, אפילו יותר מאהבה. תני לו את זה גם בבית וגם בחוץ, כלומר לפני אנשים אחרים. חשוב לי שתדעי, שאם גבר צריך לוותר על אחד משני אלה, כבוד או אהבה, הוא יוותר על אהבה. עד כדי כך הכבוד חשוב.

תני לגבר שלך כבוד ותני לו הערכה על פועלו.
הגבר שלך צריך הערכה וחיזוקים על כך שהוא בעל טוב, מפרנס טוב, אדם טוב,

גבר רוצה סקס משמעותי.

שימי לב אחותי, לא מדובר בסקס פרוע, אלא סקס שנותן לו להרגיש שאת באמת רוצה אותו. גבר חייב להרגיש שאשתו חושקת בנוכחותו בחייה, ואת זה עושים במיטה. אז הקשיבי לגוף של הגבר שלך ולמדי להבין מה הוא אוהב. סקס שמבוסס על הקשבה לגוף (גם שלך) יהיה משמעותי ועמוק עבור שניכם. לעשות סקס משמעותי עם הגבר שלך אומר לו ככה: את רוצה אותי כאדם, כגבר, כבעל. אני האיש היקר לך ביותר בעולם. ואז הוא מרגיש בעל ערך, וזו הרגשה שנושאת אותו הרבה מעבר לגבולות המיטה הזוגית.

הגבר שלך רוצה שתהיי עצמאית.

שמרי על החברים שלך, בני לעצמך קריירה, טפחי חיים משל עצמך,
הגבר שלך רוצה שתתפתחי, תשתני, ותתני לו עניין בחייו.

אישה שבעלה יכול לדבר איתה רק על הילדים ומעבר לך אין להם נושאי שיחה משותפים. בעל כזה יחטוף תסכול והמקום הכי משעמם בעולם, מבחינתו, זה הבית!

הגבר שלך רוצה שתהיי עליזה.

היי עליזה ככל שניתן והיזהרי כמו מאש מלמלא את הבית בתלונות בלתי פוסקות. כשהגבר שלך נכנס הביתה הוא לא רוצה להיכנס לבית שטובל כולו באנרגיות שליליות, ולשמוע עד כמה הכל לא בסדר. הוא רוצה חברה, הוא רוצה אישה שכייף להיות איתה.

גברים מרגישים אחראיים על מה שקורה לבת הזוג שלהם ולכן אפילו אם את מתלוננת על דברים שלא קשורים אליו, הגבר שלך יחווה את התלונות כטענות נגדו.

הגבר שלך רוצה שאשתו תפנק אותו ותדאג לו.

דאגי לו, פנקי אותו, הקדישי לו זמן ואל תתעלמי ממנו הוא זקוק לזה גבר , שהוא שקוף ומובן מאליו, ילך לחפש מקום בו יעריכו אותו ויפנקו אותו. כל אדם באשר הוא אדם צריך קצת פינוק ותשומת לב, מישהו שייתן לו להרגיש שאכפת ממנו. היי את זו

הגבר שלך רוצה שתקשיבי לו ותביני אותו.

כשאת מקשיבה לו ומבינה אותו ואת הצרכים שלו, הוא בא הביתה לחברה הכי טובה שלו. גבר לא כל כך יודע לבקש עזרה, אבל גם לו, כמו לך, יש קשיים, התלבטויות, מאבקי כוח, ספקות, בייחוד בנושאים הקשורים לעבודה שלו. ולכן, היי את זו שמספקת לו אוזן קשבת, ותמיכה, ועצה, תני לו להרגיש שאת עוזרת לו לשאת את העולם הכבד של פרנסת המשפחה והוא ירגיש שותפות עמוקה איתך.

הגבר שלך צריך מערה.
תני לו מרחב כשהוא נכנס הביתה, לא צריך הרבה, קצת זמן לנשום, להוריד את בגדי העבודה, להחליף תפיסתית את עולם העבודה התחרותי בעולם הביתי המוגן והנעים. תני לו מרווח כשהוא צריך אותו גם בזמנים אחרים, ואפשרי לו להתרחק קצת, ולטעון את המצברים שלו. גברים צריכים את זה כמו אוויר לנשימה.

הגבר שלך צריך שתסבירי לו מה את רוצה ממנו.

גברים לא סומכים על עצמם שיבינו מה הנשים רוצות. בעיניהם אישה זה מנגנון מאד מורכב, והם משוכנעים שאין סיכוי שיבינו. הם פשוט לא סומכים על עצמם בקטע הזה. ולכן הם צריכים הוראות הפעלה. היי מדייקת. תני הוראות הפעלה שירגישו לו נוח, תני לו להרגיש רגוע על כך שהוא לא צריך לנחש ואחר כך להיכשל, והכי חשוב: אל תעמידי אותו במבחנים!

הגבר שלך רוצה שתיראי טוב.

הוא לא מצפה שתיראי כמו מלכת יופי, הוא רק לא רוצה לראות אותך מוזנחת, בטח לא לפני החברים שלו. וגם כשאתם לבד בבית זה מבאס אותו. אז תפסיקי להתחשבן על זה שהוא מסתובב בבית עם הטרנינג מהתיכון ואת צריכה ללבוש שמלת נשף, וגם אל תלבשי שמלת נשף! פשוט אל תיראי מוזנחת. זה הכל.

אז בהצלחה ואל תדאגו , גם הצרכים של הנשים יועלו פה על הכתב… אתר וואלה

צודקת. זה באמת מה שגבר (לרוב) רוצה מאישתו....

עכשיו תביאי רשימה של מה שהוא רוצה אצל המאהבת......

הדרישות זהות רק ש....

,
הוא רוצה בנוסף מאהבת שתאמין ללוקשים שהוא מוכר לה
לסקס ופינוקים וחיזוקי אגו, בשביל הריגוש,
תשומת לב ופרגון.
בד"כ אלה בחורות בודדות ומעט נואשות,
כל מה שצריך לעשות בתמורה הוא לומר תמיד את הדבר הנכון.
האיסור שיש בזה מגביר את התשוקה האשליה והפנטזיה אבל בסופו של דבר, כמו כל אשליה, היא נגוזה
אין לו שום מחוייבות כלפיה
תכלס, הוא מעדיף להישאר עם אשתו וילדיו,

מהורערררררררררררררר

מרחתי גלידה על הז..............שלך וליקקתי אותו בתאווה.
הכנסתי סוכריות קופצות לפה בזמן המציצה
עניין הבליעה לא ברור לי ,אז יש לי הצעת פשרה
את הזרע לשפוך בפה שלך
לבלוע דרלינג

בתאבון

1precious1

New member
החתימה שלך

אומרת הכל, אם היית מקשיב לחתימה שלך לא היית כותב את השטויות האלה.

*צופיה*

New member
אני קראתי רק את החתימה

(בעקבות התגובה שלך)
וחושבת ש"סוף מעשה במחשבה כחולה" אומר לא פחות.

יקירי, גם אחרי כל זה רובם לא נאמנים.

ואני לא מדברת אקסלוסיבית לנאמנות מינית אלא גם ריגשית.
תיארת גם טיפוס שנשאר כשטוב לו והולך כשלא מספקים לו את מה שהוא צריך עכשיו, במיידית.
בקיצור, תיארת אותם מאד ילדותיים.
כשזה לא נכון, אני מכירה גברים שהם באמת גבריים ועדיין רגישים לבת הזוג שלהם ולא מתייחסים אליה ככלי קיבול או שטיח.

אם אתה שואל אותי?! גבר שאוהב את בת הזוג שלו נשאר שם גם ללא כל התורה מסיני שכתבת כאן.
ולא, לא רק בגלל הכסף אלא כי הוא באמת מעריך את מה שהיא עושה עבורו מבלי להפוך אותו לשייח' סעודי.
כמובן שאין שום הצדקה לכך שהוא ירגיש לא נעים ולא טוב כשהוא לידה (אם היא מתוסכלת, מתוסבכת ומעצבנת על תקן יומיומי),
אני מדברת על ניהול שיגרה תקינה.

למעלה