רשימת ההמתנה

סקלרטו

New member
רשימת ההמתנה

שלום חברים, אני חדשה כאן, הגחתי לרגע מפורום טניס הסמוך

אני מעוניינת לעשות מנוי ל-2013-4, פעם ראשונה שלי. התקשרתי ביום חמישי האחרון להזמין מקום באמצע עליון, הכניסו אותי לרשימת ההמתנה
.
מה הסיכוי שבאמת אקבל מינוי בסופו של דבר? למישהו יש ניסיון עם זה?
מה זה אומר בפועל רשימת המתנה? זה רק מה שנשאר לאחר שהמנויים מוותרים על המקומות שלהם?
אשמח אם מישהו יכול לענות ולומר לי האם לבנות על זה או לא, ואם כן - מתי בערך מקבלים תשובות.
תודה מראש,
גילי.

סקלרטו

New member
אף אחד לא יודע?

או שאולי מלא אנשים שואלים את זה ואין לכם כח לענות?
אשמח אם מישהו יפנה אותי למשהו שנשאל על זה בעבר.

MC Courtny

New member
תחזיק אצבעות

עד שאמצע יולי יהיו עוד מקומות פנויים, נותנים הרבה פריבילגיות לאלה שהחזיקו במנוי בעונה שעברה ולכן נכנסת לרשימת ההמתנה.
אני מעריך שלצערי לא תצליח לקנות מנוי כי עד כה חודשו קרוב ל9000 מנויים ואני בטוח שעד סוף הקיץ הכל יחוסל כבר

Roy M

New member
מה אומרים אצלכם בברנז'ה על ההדחה של נדאל

מווימבלדון?

סיכוי סביר מאוד.

בכל מקרה, היציעים האלכוסניים: 4, 7, 10, 1 כמעט תמיד לא מתמלאים כך שמנוי תוכלי לעשות בכל מקרה.
בדרך כלל אחרי עונות נפל כמו עונה שעברה מכסת המנויים לא מתמלאת.
אני הייתי במשך 3 שנים בהמתנה (2008-2010) ורק ב2010 נכנסתי אחרי עונת הנפל והפסד האליפות לגליל.

נמשל

New member
ברוכה הבאה לפורום

רכישת המנויים מתבצעת כך:

ראשית, מאפשרים למנויים לחדש מנוי במחיר מופחת.
לאחר מכן מגיע שלב נוסף (שהתאריך שלו כבר חלף) והוא לרכוש את המנוי במחיר מלא ללא ההנחה הקטנה.
לאחר מכן, לקראת אוגוסט לדעתי, אבל לא בטוח, אפשר לדבר עם מכבי ויגידו לך תאריך מדויק, משחררים מקומות פנויים, כאלו שלא חודשו.

וכאן נכנסת רשימת ההמתנה. איני יודע כיצד הם קובעים מי יקבל עדיפות, ההגיון הבריא צריך לתת עדיפות למי שפנה קודם אבל אי אפשר לדעת, יתכן ויש פרוטקציות וכאלו.

סביר להניח שביציעים הזולים יותר, התפוסה תהיה מלאה ויהיה קשה להכנס.
אבל מי יודע, השנה זו שנה טובה להכנס כי אחרי שנתיים בינוניות, אולי כמה יתייאשו ולא יחדשו.

בכל מקרה, בהצלחה!

למעלה