רשימת בתי ספר לאימון

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
רשימת בתי ספר לאימון

הכנתי רשימה של בתי ספרי לאימון בקישורי הפורום. התבססתי על הרשימה שהיתה בפורום מאמנים אישיים, אולם מאז חלו שינויים רבים - לא מעט בתי ספר כבר אינם קיימים. אם למדתם בבית ספר שאינו מופיע ברשימה, אתם מוזמנים לשלוח לי פרטים: קישור לאתר ושתי שורות המתארות את התוכנית. אם יש מידע בדף שאינו נכון או שהייתם רוצים להציע מידע מתוקן, אשמח לתקן, שלחו לי את הפרטים.

ניריתי4

New member
וואווו ... איזה שפע ....

חייבת לציין שיחסית למדינה קטנה כמו ישראל זה קצת מטורף בכל ארצות הברית הגדולה אין כל כך הרבה בתי ספר לאימון כמו פה בקצב הזה יהיו יותר מאמנים ממתאנים

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
אכן

שפע גדול ולא כל בתי הספר ברמה מספקת. אני רואה בתהליך בו נסגרים בתי ספר תהליך חיובי שיאפשר לשוק להתכנס ולהתמקצע. כבר היום יש בארץ שיעור מאמנים גדול מאשר במדינות אחרות, מה שמקשה ביסוס האימון כמקצוע.

יוזמות אקדמי מקבוצת יוזמות -בית מקצועי לאימון

הי ענבל, הרשי נא לי להוסיף לרשימה שלך את יוזמות אקדמי מקבוצת יוזמות. בית מקצועי ללימודי מקצועות האימון למיניהם. קורס הדגל: קורס הכשרת מאמנים - 215 ש"א, תעודה בחסות אוניברסיטת בר אילן, בהכרה של לשכת המאמנים. הקורס נפתח בספטמבר בשלושת מרכזי הלימוד: קרית שמונה, חיפה ובר אילן. ההרשמה בשיאה. בנוסף, קורס אימון לקשב וריכוז, אימון להורות, אימון לילדים ונוער, אימון מתקדם ועוד.... גם קורסי ההתמחות נפתחים במרכזים של יוזמות בחיפה, קרית שמונה ומרכז הארץ. אנא הוסיפי את יוזמות לרשימה המלאה. את מוזמנת לאתר של יוזמות: www.yozmotgroup.co.il וכמובן להצטרף ליוזמות בפייסבוק.

למעלה