רשימת אספני בקבוקים מינטורים

רשימת אספני בקבוקים מינטורים

שלום. שמי ארז ואני מארגן רשימה של אספני בקבוקי משקה מיניטורים (כמוני) ולאחר הכנת הרשימה אפיץ אותה לכל מי שירצה להירשם ברשימה. אם אתה רוצה להיות רשום ברשימה אנא העבר לי: מספר הטלפון, כתובת אימייל, עיר מגורים, כתובת אתר אינטרנט שלך ותאור קצר של האוסף שלך. את האוסף שלי אפשר לראות באתר : www.mbc.pic.co.il

Jastar

New member
יש לי שאלה

יש לי ולאבא שלי אוסף של מעל אלף בקבוקונים אך לצערי כולם נמצאים בתוך ארונות, השאלה שלי היא: היכן ניתן להשיג את המדפים המוצגים התמונות שלך? תודה, Jas

ארונות לבקבוקים מיניטורים

צור איתי קשר בטלפון 7773562 057 האם את רוצה להצטרף לרשימת האספנים שאני מכין ? אם כן שלך לי את הפרטים שאתה רוצה לפרסם

Heya jester

Sorry for the english but looks like my keyboard got wasted... would you like to swap bottles? i would love to hear about the bottles you and you're old man have. if pictures and lists are avaiable it would be a lot more easier to set a trade... waitting to hear from you

Jastar

New member
היי

מצטערת אבל אין תמונות כי אין דיגיטלית. כעיקרון יש לנו הרבה להחלפה מכיוון שיש לנו הרבה בקבוקונים פעמיים ןלפעמים גם שלוש. אני אעשה סדר בימים הקרובים ואבדוק מה ניתן להחלפה וכנראה אפרסם פה רשימה. יום טוב :) Jas

meir185

New member
שלום.YOSEW יוצא לניתוח בשבוע הבא

שלום אבא של נועם. יוסי ורנר יוצא שבוע הבא לניתוח בכתף. אולי בעזרתך החברים בפורום יאחלו לאיש היקר הזה הצלחה בניתוח והחלמה מהירה. תודה MEIR185

powo

New member
איחולי החלמה יוסי.ורפואה שלמה

והצלחה בניתוח.נשלח פרחים בהמשך.

Hadi O

New member
החלמה מלאה ליוסי

ליוסי המון בריאות ואולי תצליח להשיג עוד חפצים / מגנטים מאחיות ומהרופאים. וברצינות שתיהיה בריא ותחזור לבריאות ולתפקוד מלא מהר. הדי

ליוסי, שהכל יעבור בשלום../images/Emo24.gif

תחזיק מעמד והחלמה מהירה

למעלה