רשימה נגללת קופצת בווינדאוז 7

dorddd

New member
רשימה נגללת קופצת בווינדאוז 7

קצת קשה לי להסביר מה בדיוק הבעיה ואני גם לא בטוח ש"רשימה נגללת" זאת ההגדרה הנכונה, בכל אופן אני אנסה ואני אשמח מאוד לעזרה.
יש לי בעיה בלפטופ עם ווינדאוז 7, וזה קורה בכל תוכנה פחות או יותר כבר תקופה מאוד ארוכה.
הבעיה היא שהרשימה הנגללת קופצת ונסגרת ברגע ואני לא יכול להחליף בין דברים, לדוגמא לבחור בסוג קובץ אחר.
צירפתי תמונה והקפתי בעיגול את מה שאני מתכוון שאני לוחץ עליו וזה נפתח ונסגר תוך רגע ואין אפשרות לשנות.
ניתן לראות בתמונה שבfiles of type כרגע זה על קובץ טקסט, נניח ואני רוצה לחפש קובץ mp3 אז אני לוחץ על החץ שנמצא מימין וזה אמור לפתוח רשימה שבה אני צריך לבחור את סוג הקובץ שאני רוצה לחפש, הבעיה היא שברגע שאני לוחץ שם זה נפתח ונסגר תוך רגע ככה שאין לי אפשרות לשנות.
אשמח מאוד לעזרה כי זה ממש מפריע!
תודה רבה מראש לעוזרים
נ.ב מה השם המדוייק של זה? "רשימה נגללת" או שיש לזה שם אחר? ואיך קוראים לזה באנגלית?

dorddd

New member
מצאתי סרטון שמסביר

מצאתי סרטון של מישהו שיש לו את אותה הבעיה פחות או יותר
http://www.askesis.com/swf/dropdown/drop down issue.html
אפשר לראות שאצלו לאחר כמה לחיצות זה נפתח, אצלי זה בחלק מהתוכנות גם ככה ובחלק זה ממשיך לקפוץ ולקפוץ ולא נפתח

סנגיב

New member
מעולם לא ראיתי את האזור המסומן באדום אצלך.

איך הפעלת את זה ? עם מה פתחת את התיקיה ?

dorddd

New member
לא ממש מבין אותך

לא סימנתי כלום באדום, אלא בשחור
כשאתה בא בתוכנה לפתוח או לשמור קובץ אז הוא פותח כזה חלון ששואל אותך איפה לשמור או מאיפה לפתוח ואז למטה יש לך אופציה של לבחור סוג קובץ, אז זאת רשימה נגללת, אז היא קופצת.
מזתומרת איך הפעלתי את זה ועם מה פתחתי?
זה כשעובדים דרך תוכנות, תסתכל על הסרטון שהוספתי בתגובה הקודמת
תודה

סנגיב

New member
שחור. שחור. ובפעם הבאה אני אנחש שאתה

מבצע שמירה בשם...............

סנגיב

New member
זה נראה שהוא קלט קליק כפול מהעכבר/משטח שלך.

נסה עם עכבר אחר וודא שאתה אכן מקליק עם כפתור מאלי של העכבר.

dorddd

New member
ניסיתי כבר

זה בלפטופ, גם ניתקתי את העכבר שאני עובד איתו וניסיתי רק בtouchpad.
וגם ביטלתי את הtouchpad ועבדתי רק עם העכבר.
בשני המקרים זה ממשיך.
תשים לב בסרטון על השורה התחתונה, איפה שרואים אילו תוכנות פתוחות, בכל לחיצה כזאת התוכנה שלוחצים בה קופצת ימינה וחוזרת למקום, פשוט בסרטון תסתכלו למטה.
וברור שאני מקיש עם הלחצן השמאלי.

Y. Welis

New member
אגב התמונה לקוחה מ-XP.

נסה לשנות את רגישות העכבר בהגדרות שלו. אם זה הטצ'פאד - יהיו לו הגדרות משלו.

dorddd

New member
זו סתם תמונה שמצאתי באינטרנט

זו סתם תמונה שמצאתי באינטרנט כדי להסביר את העניין, אני עם ווינדאוז 7
כבר ניסיתי לשחק עם ההגדות של העכבר וההגדרות של הtouchpad, ניתקתי כל אחד מהם, לסירוגין, ועדיין זה המשיך.
גם אם אני מנסה לפתוח את הרשימה הנגללת עם המקלדת ולא עם העכבר זה קורה.

dorddd

New member
נכון, אבל רק לרגע ואז זה חוזר

זה רק לרגע מופיע ואז זה חוזר, התוכנה לא נתקעת.

Y. Welis

New member
משהו מגביר את המהירות של התזוזה

אפשר לשנות את זה עם כל מיני tweaks.

dorddd

New member
זה לא אחיד

יש מקומות שזה פותח בלי בעיה, יש מקומות שזה עושה את הבעיה אבל לאחר מספר נסיונות זה נפתח (כמו בסרטון) ויש מקומות שזה בכלל לא נפתח אלא ממשיך לקפוץ תמיד.
אז אני לא כל כך חושב שזה קשור למהירות של התזוזה.

dorddd

New member
אני לא מתכנת, זה קורה בכמעט כל תוכנה

אני לא מתכנת, זה קורה בכמעט כל תוכנה שמותקנת לי על המחשב ואני רק רוצה להשתמש בה, לדוגמה: בתוכנות של אופיס, ובכל תוכנה אחרת שיש לי כזה חלון כמו התמונה ששמתי בהודעה המקורית שלי, יש את זה בהמון תוכנות.
שימו לב בסרטון גם לזה שבשורה התחתונה (taskbar), איפה שרואים אילו תוכנות פתוחות, בכל לחיצה כזאת התוכנה שבה לוחצים קופצת ימינה וחוזרת.

למעלה