רשיון רכב לאוטובוסים וכמות נוסעים

מצב
הנושא נעול.

עמלק

New member

ע"פ תקנות התעבורה המגבלה על כמות הנוסעים באוטובוס הינה ע"פ האמור ברשיון הרכב. למישהו יש מושג מה המגבלה בכל סוגי האוטובוסים שבשימוש אגד ודן, או יודע איפה אפשר למצוא החומר ? תודה מראש.

יהוושע

New member
" עמלק " ? למה עמלק? אתה כה אכזר?

ע"פ תקנות התעבורה המגבלה על כמות הנוסעים באוטובוס הינה ע"פ האמור ברשיון הרכב. למישהו יש מושג מה המגבלה בכל סוגי האוטובוסים שבשימוש אגד ודן, או יודע איפה אפשר למצוא החומר ? תודה מראש.

עמלק

New member
אוף טופיק בטירוף

אוף טופיק בטירוף
אבל שאלת ומגיעה לך תשובה. עמלק היה שבט, שלפי כמה פרשנויות היה שבט אתאיסטי. בנוסף על מהמשמעות העמוקה של שבט אתאיסטי בתקופת המקרא ישנה מצווה מפוקפקת מאוד ביהדות שקוראת להרג חסר רחמים וחסר אנושיות של כל צאצאצי השבט. שילוב של שני הדברים ביחד ראוי להנצחה, ומייצג את דעותי. ומה בנוגע לאיזה תשובונות לשאלות שלי ? למישהו יש ?

יהוושע

New member
מעולם לא שמעתי את הפרשנויות האלה.

אוף טופיק בטירוף
אבל שאלת ומגיעה לך תשובה. עמלק היה שבט, שלפי כמה פרשנויות היה שבט אתאיסטי. בנוסף על מהמשמעות העמוקה של שבט אתאיסטי בתקופת המקרא ישנה מצווה מפוקפקת מאוד ביהדות שקוראת להרג חסר רחמים וחסר אנושיות של כל צאצאצי השבט. שילוב של שני הדברים ביחד ראוי להנצחה, ומייצג את דעותי. ומה בנוגע לאיזה תשובונות לשאלות שלי ? למישהו יש ?
איפה קראת אותן? האם עמלק לא היה עם אכזר שטבח בכול סובביו כולל בני ישראל? השנאה אליו הייתה רק משום שהוא אתאיסט? מוזר מאוד . עכ"פ הכינוי הזה שלך מעורר בי חלחלה .

Carl Freeborne

New member
אוףף

איפה קראת אותן? האם עמלק לא היה עם אכזר שטבח בכול סובביו כולל בני ישראל? השנאה אליו הייתה רק משום שהוא אתאיסט? מוזר מאוד . עכ"פ הכינוי הזה שלך מעורר בי חלחלה .
אוףף
בתור כותב מדיי פעם בפורום אני לא מבין מה החשדנות כלפי בנאדם שמכנה את עצמו "עמלק" וגם מה הגזענות כלפי נהגים ערבים של בנאדם אחר... חבר´ה, פה זה פורום ת"צ, לא?

עמלק

New member
אל תסיר דאגה מליבך,

אוףף
בתור כותב מדיי פעם בפורום אני לא מבין מה החשדנות כלפי בנאדם שמכנה את עצמו "עמלק" וגם מה הגזענות כלפי נהגים ערבים של בנאדם אחר... חבר´ה, פה זה פורום ת"צ, לא?
אל תסיר דאגה מליבך,
אנחנו בכל יום ויום הופכים למדינת עולם שלישי כמו אפגניסטן (של הטאליבן) ואיראן... ולזה שכתב לי שהכינוי שלי מעורר בו חלחלה, יופי טופי לך, אנחנו עדיין דמוקרטיה. ואגב, לא כתבתי ששנאו את העמלקים בגלל שהם היו עם אתאיסטי... זה היה רק אחד מתירוצים. אגב, הפרשנות הזו לקוחה מהשפט שמציין כי העמלקים - לא יראו את אלוהים. העמלקים גם הואשמו בתקיפה של עם ישראל בצאתו ממצרים. האמת היא שהסיבה היחידה שאני עונה על השאלות האופ טופיקיות הללו היא העובדה שזה מקפיץ את ההודעה המקורית שלי כלפי מעלה, ואולי, רק אולי מישהו ידע לתת לי תשובה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה