רשומה חדשה בבלוג

ranch22

New member
רשומה מס' 22...

מס' המזל שלי.. פפשש איך כבר הגענו עד הלום?! בכל מקרה,את הניתוח המורחב שלי אכתוב מאוחר יותר,לאחר נקיונות פסח ולאחר שאכסח קצת לtroys הזה את הצורה...13,430 על הפעם הראשונה,נחמד לא?! אוי אני פשוט גרועה בזה,אבל...לפחות הצליח קצת לשפר את מצב רוחי...

ענת 19

New member
טוב איך מתחילים?

אכן רשומה קצת מפתיעה. נתחיל בזה שכל ה"הלפלספות" שלו הייתה בסופו ממש יפה. כן, אני לחלוטין מבינה את הצורך שלו להגיד פה חבר'ה עם כל זה שאני אתכם ועונה לכם, אני צריך גם את עצמי. והאמת, נורא חבל לי לשמוע על אנשים שדיברו איתו על זה שהוא לא מקשיב ו"נוטש". לכן דווקא שמחתי לראות שהיה לו מה להגיד על זה. דבר נוסף, אין ספק שכרגע אחרי שקראתי אני פשוט שמה לב ל"אוהד אחר" בוגר יותר (למרות השינוי בגיל), אוהד יותר משלים עם המציאות. שימו לב לרשומות הראשונות שלו לעומת הנוכחית, הוא בהחלט עבר משהו ששינה אותו בתקופה האחרונה. וזה דווקא משמח אותי מאוד. זה נראה כאלו הוא לאט לאט משלים עם עצמו, ציפיותיו ומטרותיו בחיים. ההפתעה הנוספת היא שאוהד רוקד! אחד הדברים שבחיים לא קישרתי בינהם זה אוהד וריקוד. אבל אם זה עושה לו טוב אני באמת שמחה. מה שגם יהיה מאוד יפה לראות את עידו תדמור איתו יחד על במה אחת.... בסה"כ רשומה מאוד יפה, מעניינת ומפתיעה. אני מקווה שיהי לו זמן לעדכן אותנו בהמשך. עדיין לא ניסיתי את המשחק המוזר שלו אבל אולי כשישעמם ננסה. זהו עד לפעם הבאה... תודה אוהד.

וואווו!!!

איזו רשומה מדהימה... כזו שרק אוהד יכול לכתוב... בהחלט היה מרתק לקרוא!!!!

ayaliar

Well-known member
כבר שכחתי מה רציתי לומר

כי אני מכורה למשחק הזה!!
אני רק אתייחס לחלק של התלונות והכעסים כלפי אוהד... אני חושבת שלפעמים אנחנו שוכחים שאוהד לא חבר שלנו. הוא זמר שאנחנו אוהבים והתמזל מזלנו גם להיות בסוג של קשר איתו. אני לא רואה פה מקום לדרוש מאוהד שיכתוב בפורום או שיכתוב בלוג או שיענה לנו על מסר לא יאוחר מ-12 שעות אחרי שנשלח וכן הלאה. קצת עצוב לי שהוא מרגיש צורך להתנצל ושיש אנשים שבאים אליו בטענות. אוהד הוא בין האמנים הבודדים שמגיבים לכל אחד ואחד מהמסרים שנשלחים אליו והיחיד שאני מכירה שמשתף את הקהל שלו בצורה כ"כ פתוחה כמו שהוא משתף אותנו בבלוג שלו. אני לא מדברת על אף אחד ספציפי, כי אני לא יודעת מי כתב לאוהד מה, ויש לי הרגשה שחלק מהפניות האלה שנעשו אליו, לא נעשו ע"י כותבים פעילים בפורום אבל אם הם קוראים... זה גם טוב ואני מקווה שהמסר יועבר. ה"תפקיד" שלנו הוא לתמוך באוהד הזמר, היוצר, האמן. לקנות את האלבומים, להגיע להופעות וכן הלאה. הקשר שלנו עם אוהד הוא בונוס ואם נשכח את זה, נאבד את זה. ועכשיו אני חוזרת למשחק הארור

ranch22

New member
וואי

המשחק הזה באמת ממכר,בחיי!! באיזה מקום את כבר?

ענת 19

New member
אלוהים, מה נעשה עכשיו?

כולנו נתמכר למשחק הזה ולא נראה עוד אור יום לעולם??

ayaliar

Well-known member
אני נתקעתי ב-9 בנתיים

אבל התקדמתי בדירוג בקרוב... פורום Troyis כאן בתפוז!! חחחח

ranch22

New member
אמממ...

ואני חשבתי שזו רק אני!!פיוו יש גם אחרים,מזל!!! חוץ מזה אני חוששת שאוהד עשה את טעות חייו שנתן לנו את הקישור,בגלל שאלפי הורים יאשימו אותו שילדיהם אינם יוצאים יותר מהבית(טוב נו חוץ מהופעות של אוהד ובשביל איה גם הופעות של סקעת חח) וגם בגלל שאני חושבת שהוא כבר לא ישאר כ"כ הרבה זמן על המקום ה-320... חוץ מזה שאלה שיצרו את המשחק הזה צריכים לתת לאוהד רווח על הפרסום שהוא עשה להם-הייתי מדורגת במקום מסויים ולאחר שעה כבר הייתי 1000 מקומות מתחת,זה אומר שהרבה אנשים נכנסו בשעה הזאת ועקפו אותי ואני מתערבת שלכל הפחות חצי מהם נשלחו ע"י הקישור בבלוגו,האם אני צודקת?!

herut123

New member
חח צודקת..

בעצם בהנחה לזה שבכל מקום בעולם משחקים בזה.. אז אנחנו רק חלק מהאנשים האלה חח איה פורום TROYIS בתפוז.. פשש רעיון טוב כולנו לשם וגם אוהד

ranch22

New member
חחחחח

חירות זה נשמע כמו..."מי צריך את אוהד חיטמן שיש את troyis"? וואלה שאלה טובה...סתם,סתם!!!

חיחי גם אני מהמכורים!!!

זה משחק סושי....!!! תודה לאוהד!!! ונפתח פורום?? חיחיחי זה יהיה נחמד... והזוייי וראנצ'יס... המ בדבר הקומונה שחשבנו לפתוח??? היא באמת הזויה!!!

למעלה