רק תזכורת קטנה

מצב
הנושא נעול.

yblumann

New member
It is already available in London

יופי תתכונן. אני אמכור במבה ב- Ebay
לישראלים בחו"ל
It is already available in London
you missed the bus! it is already available in London! regards Yoram

oren*

New member
איך אפשר לשכוח ../images/Emo98.gif

רק תזכורת קטנה
פשוט לא ראיתי שמישהו הזכיר את זה ביומיים האחרונים. (אולי לא ראיתי טוב ?) אז שלא תשכחו !!! יום שישי הבא !!! המפגש של הפורום במוזיאון אגד. ואני מציע שבתחילת השבוע הבא נכתוב שוב בשירשור חדש מה כל אחד הבטיח להביא.
איך אפשר לשכוח

אל תדאג, במהלך השבוע הבא אכתוב הודעה נוספת

mister K

New member
מרכבת מרכז ומעזריאלי

הקפצה!
אף אחד לא יודע איזה קווים מגיעים למוזיאון? עדיף כאלו שעוברים דרך רכבת מרכז או עזריאלי..
מרכבת מרכז ומעזריאלי
קווים 73 ו-173 של אגד עד לרחוב בן גוריון בחולון. משם יש ללכת מרחק קצר עד למוזיאון הממוקם בחניון אגד בחולון.

כברימן

New member
כמה שאלות

רק תזכורת קטנה
פשוט לא ראיתי שמישהו הזכיר את זה ביומיים האחרונים. (אולי לא ראיתי טוב ?) אז שלא תשכחו !!! יום שישי הבא !!! המפגש של הפורום במוזיאון אגד. ואני מציע שבתחילת השבוע הבא נכתוב שוב בשירשור חדש מה כל אחד הבטיח להביא.
כמה שאלות
אני הייתי בחו"ל בחודש האחרון, אז אני לא יודע בדיוק על מה מדובר. אני צריך להודיע שאני בא, או פשוט לבוא? ואיפה בדיוק זה מוזיאון אגד? איך מגיעים באוטו או אוטובוס? עד איזה שעה המפגש? האם יש מישהו שיוכל לתת טרמפ לאיזור חיפה/נהריה או אפילו רק עד נתניה אח"כ? תודה, וסליחה על כל השאלות!

תחפש בארכיון הפורום

כמה שאלות
אני הייתי בחו"ל בחודש האחרון, אז אני לא יודע בדיוק על מה מדובר. אני צריך להודיע שאני בא, או פשוט לבוא? ואיפה בדיוק זה מוזיאון אגד? איך מגיעים באוטו או אוטובוס? עד איזה שעה המפגש? האם יש מישהו שיוכל לתת טרמפ לאיזור חיפה/נהריה או אפילו רק עד נתניה אח"כ? תודה, וסליחה על כל השאלות!
תחפש בארכיון הפורום
יש שם תשובות לכל השאלות שלך

מצב
הנושא נעול.
למעלה