רק תזכורת קטנה

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
רק תזכורת קטנה

רק תזכורת קטנה
פשוט לא ראיתי שמישהו הזכיר את זה ביומיים האחרונים. (אולי לא ראיתי טוב ?) אז שלא תשכחו !!! יום שישי הבא !!! המפגש של הפורום במוזיאון אגד. ואני מציע שבתחילת השבוע הבא נכתוב שוב בשירשור חדש מה כל אחד הבטיח להביא.

mister K

New member
לא שוכחים

רק תזכורת קטנה
פשוט לא ראיתי שמישהו הזכיר את זה ביומיים האחרונים. (אולי לא ראיתי טוב ?) אז שלא תשכחו !!! יום שישי הבא !!! המפגש של הפורום במוזיאון אגד. ואני מציע שבתחילת השבוע הבא נכתוב שוב בשירשור חדש מה כל אחד הבטיח להביא.
לא שוכחים
אני לפחות מצפה לכך בקוצר רוח, ואני משאר שכמוני גם יתר חברי הפורום. מפגש הפורום!!! יום שישי הבא, ד' בתמוז תשס"ג, 4 ביולי 2003, שעה 10:00 בבוקר, במוזיאון "אגד" בחולון!!!

4 במבה ו...רעל ../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif../images/Emo9.gif

רק תזכורת קטנה
4 במבה ו...רעל

suprman1

New member
אפרופו Ebay ../images/Emo88.gif

יופי תתכונן. אני אמכור במבה ב- Ebay
לישראלים בחו"ל
אפרופו Ebay

אני רואה שאתה מתלהב מאוד מאתר Ebay
אתר זה ידוע לשימצה בגין הפשעים והעוקצים שאנשים עושים דרכו. כמעט ואין תוכנית טלביזיה העוסקת בפשעים ברשת שאתר Ebay לא כיכב בה עם כמה סיפורים מסמרי שיער, אין לך מושג איזה עוקצים יצירתיים אנשים עשו באמצעות אתר זה ואחר כך ברחו עם הכסף

אני מוכר שם דיסקים ואני ישר !!! ו-

אפרופו Ebay

אני רואה שאתה מתלהב מאוד מאתר Ebay
אתר זה ידוע לשימצה בגין הפשעים והעוקצים שאנשים עושים דרכו. כמעט ואין תוכנית טלביזיה העוסקת בפשעים ברשת שאתר Ebay לא כיכב בה עם כמה סיפורים מסמרי שיער, אין לך מושג איזה עוקצים יצירתיים אנשים עשו באמצעות אתר זה ואחר כך ברחו עם הכסף
אני מוכר שם דיסקים ואני ישר !!! ו-
תמיד אני מקפיד לשלוח את הדיסקים בלא שום בעיה. יש לי אופי ישר וזה אני. בכל מקום יש פושעים - במיוחד על הכביש.

נכון ! גדלתי על טרש-מטאל ועל להקות

it 'dates' you my friend!
and they say that you can tell how old someone is by the music he listens to! It makes me over 50 ! regards Yoram
נכון ! גדלתי על טרש-מטאל ועל להקות
כמו KISS ! אבל 10CC ו- ALAN PARSONS PROJECT ו- TOTO תמיד תהיינה בשבילי הגדולות מהחיים !!! וכמובן: SUPERTRAMP ו- PROCOL-HARUM !!!

תיכף אורן יהרוג אותנו... אנחנו

זה הגיטריסט הטוב בעולם. (ז"ל).
תיכף אורן יהרוג אותנו... אנחנו
מדברים על מוסיקה במקום לדבר על תחבורה ציבורית אבל אלה שני תחומים שהולכים מצויין ביחד אז למה לא בעצם ? איזה כיף לנסוע ברכבת עם מוסיקה ברקע ונוף של ... רכבות נוספות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה