רק שאלה אחת...בשבילך

joyjoy

New member
רק שאלה אחת...בשבילך

היא הסתכלה לי בעיניים וביקשה שאביט בעיניה לרגע.... הרגשתי שהיא מסתכלת ממש לתוכי וזזתי על מקומי באי נוחות קלה..... מה את רוצה ? היא שאלה.... ולכל מי שחושבת שזה בשבילה.... זה בשבילה....זה בשביל כל מי שמעוניין..... מה את/ה רוצה באמת, אבל באמת מתחת לכל המסיכות והסיפורים והמאבקים שאנו עוברים כל יום כל הזמן...... מישהי שאלה אותי , היא אמרה שזה חלק ממשהו שמישהו שאל אותה פעם וכמובן שהיו לי תשובות רבות מן המוכן.... אבל אף אחת מהן לא התקבלה.... מה את רוצה ? כסף ? כח ? לאהוב? לאהוב את עצמך? לאהוב אחרים? לתרום? לקבל? להבין? לדעת? להיות נאהבת? להיות מוכשרת? להיות אהודה ? לרקוד יפה? לכתוב יפה? בריאות? להיראות טוב ? חברים? בע"ח? הצלחה? אושר? מה .... מה...את רוצה ? ואני ..... אני עדיין תוהה.... אולי זה עמוק בפנים...בתוכי.... אבל אם אני לא אדע את התשובה איך אני אמצא עבורי את הדבר הזה ?.... אני עדיין תוהה....

רוח הים

New member
אז שאלתי

עמדתי מול המראה ושאלתי אותי מה את רוצה את שם שבתוך המראה.. אני צחקתי לי צחוק מר.. האם אוכל להשיג? האם אוכל לקבל? האם יש בי את הכוח? חייכתי אלי לילדה שבתוך המראה ראי כמה השגת ראי כמה הצלחת וכול הזמן שבעולם עדיין שלך ואם תרצי מספיק ואם תעשי מספיק כל שתרצי יהיה לך ועם המילים האלו...אני הולכת לעבוד עוד קצת על הפרוייקט שלי תודה ג´וי שילי על זה }{

joyjoy

New member
../images/Emo24.gif ב-ה-צ-ל-ח-ה ../images/Emo24.gif

אני סומכת עליך אני מאמינה בך ואת ?

נעלמת

New member
ג´וי ג´וי שלי...

מתגעגעת לך...
ותודה שאת כאן מעריכה אותך המון ואני..מה אני רוצה? לנשום אני רוצה
לילה יפה מלאכית

הרקדנית

New member
מממ...

שאלה טובה.. ואם תשאלי אותי מה עשיתי היום אומר לך חשבתי מה אני רוצה.. אצלי הרצונות באים והולכים והלילה.. הלילה אבקש לגעת בכוכבים

:)LEE

New member
חשבתי וחשבתי

והגאתי למסקנה שאני רוצה את מה שלעולם לא יוכל להשיג חבל...

מיכל..~

New member
מה אני רוצה?

אמממ.. אם אני יענה על השאלה הזאת זה יפתור לי את כל הבעיות ואם לא לפחות את רובם וזה לא הגיוני. כי כל פעם שאני אשיג מה שאני ארצה באותו רגע זמני ביותר, זה יתחלף ברצון אחר.. כי מה בעצם אנחנו עושים שאנחנו חיים?! נעים מרצון לרצון, זזים מרגע לרגע.. אז מה אני לעזאזל רוצה? אני רוצה לקטוף ת´ירח לעשות מחרזות מכל הכוכבים בשמיים ואתם רואים מה זה?! אגואיסטי כי אני לוקחת את הנקודות האור מכל השחור הזה והופכת אותם לקישוט על צווארי.. אני רוצה להוכיח שאני *הכי* טובה לא משנה מה זה יהיה רק שאני אהיה הכי נעלה מכל אחד אחר <מה שלא הגיוני.. אבל ניחא> ואותו דבר, זה אגואיסטי. ביקשתי מתגל להמליץ לי על הספר, בין שאר הספרים היא המליצה י עם על באדולינה. אני אמרתי שאני לא אוהבת ת´ספר הזה כי יש בו גישת חיים אגואיסטית, כי לא מסוגלת להיות ´מלכה´ על ממלכה לא לי.. ועוד זיבלתי המון.. אבל בקיצור מה שאני רוצה להראות פה, שמה שאני חושבת לא מתבטא ברצונות שלי אני לא חושבת שצריך לחיות על שיטת האגואיסטיות ובכל זאת זה הרצון שלי להפוך לאגואיסטית מושלמת להרגיש טוב עם על עצמי על חשבון אחרים וזה נכון שזה לא ממש *על חשבון* אחרים, אלא פשוט אני אהיה מעליהם אני אהיה הכי טובה, אני אהיה זאתי שתוכיח להם כמה שהם שגו, משוואה הפוכה אבל הפיתרון הוא אותו פיתרון. אז מה אני רוצה?! רוצה הכל מהכל.. המון המון רעש והמולה והמון המון שקט המון המון גאות והמון המון שפל, המון המון חופש והמון המון מסגרת המון המון שמתבטא בחשיבה אגואיסטית שאני לא יכולה לסבול.. העולם הזה כולו אגואיסטי כל רצון שלי מתבטא בלעלות על אחרים אוקיי תגל, מודה.. השיטה שלך בהרבה יותר טובה משלי. "להעניק לעצמי אושר בזה שאני נהנת ולא על חשבון אחרים" רוצה להעניק לעניק לעצמי אושר בלי כל הרצונות שלי זה אפשרי? אוחח נפל עלי מצב רוח מוזר, מלנכולי ומעצבן ויש לי עוד מלאן לכתוב אבל אימא כבר שעה משגעת אותי שאני אביא לה ת´מחשב.. אז לפחות הוכיח קצת קצת את עצמי פה. אושר, תודה על נקודה למחשבה מצטערת שהפכתי את זה לפילוספיה שלמה על החיים וזיבלתי ת´שכל. המון תודה
סליחה על השטויות שם למעלה..

אמ.....

מה אני רוצה? המון דברים..... חלקם קשים להשגה...(רובם בעצם). הייתי רוצה להפסיק לחשוב כל הזמן על האוכל הזה שתקוע לי כמו עצם בגרון. הייתי רוצה לקבל את החיבוק הזה שאני כל כך מתגעגת אליו. הייתי רוצה גם דברים שהם לא בדיוק בשבילי...(אבל הם לא יקרו...תוכלו לנחש על מה אני מדברת.....(כן על המדינה מן הסתם). היית רוצה..... לא יודעת..... להישאר צעירה לנצח?(לפעמים שאומרים את זה יכולה להיות לזה משמעות שונה ממה שחושבים). וזהו אני חושבת.. המון דברים שאני בחיים לא ישיג... אני גם לא בטוחה אם אני באמת רוצה.. זאת אומרת... אולי איפשהו כן.. אבל מצד שני זאת בחירה שלי אם לרצות אותם או לא... כך שלמען האמת אני לא יודעת.....

נעלמת

New member
אוי וי! הצד הפיכסי שלי מאיים להשתלט

ברגע זה ממש אני רוצה להיות הכי יפה הכי חכמה והכי רזה..והכי מוכשרת גם פיכסהההה לי זה הופך אותי לאדם מאוד שיטחי אה? כי אני מאמינה שאם יהיה לי את כל זה.. אני אהיה מאוד מאושרת..? והרי אושר זה משהו שכולנו רוצים אחרי הכל לא? נראה לי שכן.. יאק זה נורא טיפשי מה שכתבתי פה אבל אני פה בשיא האמת נכון לעכשיו.. נכון לעכשיו..

למעלה