רק רציתי להגיד תודה

etgershon

New member
רק רציתי להגיד תודה

אוקיי אחריי חודשיים של חרישה ושאלת שאלות פה סיכמנו את המסלול ומחר סוף סוף אנחנו טסים לתאילנד,רציתי להגיד תודה לכל האנשים שעוזרים פה ותומכים ונותנים הרגשה טובה,אני מבטיח שאני ייחזור אני ייספר איך היה,וזהו אנשים בשעה 5 בבוקר מחר אנחנו יוצאים מהבית!, נכתוב מתאילנד גם, ביי

אין כמו ה"לפני"

הרגשה מהולה במתח של "מה יהיה" מאחל לך את הטיול הכי חוויתי, וכיפי בעולם תשמור על עצמך , תהנה מכל רגע ותחזור בשלום ללא כל בעיות

אההה....תראה אה... תשמע אתה לא מצפה

שאני אתייחס לכל אחד בפורום נכון? אני עונה רק כאשר אני רואה זאת לנכון ורק אם הכותב הוא אישיות בכירה

MokaJan

New member
מי ייתן וברי יענה גם לנו פעם אחת...

אני מציע בתמורה חולצת דיזל מבנגקוק.

etgershon

New member
חח תודה לכולם

בפעם הבאה שאני אכתוב זה בטח יהיה איזה שאלה מאיזה קפה אינטרנט בתאילנד,אז ביי ותודה אנשים!

aviron

New member
ושלא תדאגי שכשתנחתי

בשדה התעופה החדש - תראי הרבה חיילים, כי הם הוצבו שם על מנת לעזור בהפעלת השדה החדש (רק היום פותחים) ללא כל קשר עם ההפיכה הצבאית , כי: בתאילנד הפיכה צבאית - יותר שקטה ממערכת בחירות בישראל... ועוד דבר: את טסה בטיסת ישראייר מחר ב- 12:00 (זמן נחיתה משוער בבנגקוק 03:00 ). גם אני אהיה איתך במטוס. משאיר לך לנסות לנחש מי אני...... ואחרון לכעת: ממש ממש ממש ממש אל תהיי מודאגת !!! את לא יכולה לתאר לעצמך כמה הכל זורם חלק בתאילנד, הכל פשוט, הכל נחמד, לא בעייה להסתדר בכל מקום. ממש כך. אז הנה יש לנו כאן עוד אחת שבעוד שנים כשיזכירו לה את מילת הקסם "תאילנדדדדד" - העיניים שלה יבהקו.... סעי בשלום וחזרי בשלום !

למעלה