רק רציתי להגיד למי שרואה את הסידרה

omri1234567

New member
רק רציתי להגיד למי שרואה את הסידרה

בין אנהיים לוויט סוקס הסידרה נראית מכורה!! אתם אולי לא תאמינו והכול אבל פשוט הטעויות שיפוט לצד אחד!! היום בלילה עוד שתי טעויות שיפוט קריטיות!!!! ושלישית לא יודע מה להחליט לא ניראה לי טעות אבל בקלות יכל ליהיות גם אווט תחליטו אתם!! הראשונה הייתה אינינג שלישי אם אני לא טועה רצים בראשונה ובשלישית אווט אחת לאנהיים והתוצאה 3-1 וויט סוקס , במצב הזה סטיב פינלי עולה לחבוט ובבירור רואים בלי ספק בכלל שהקאצ'ר מפריע!!!!! לפינלי לחבוט המחבט שלו פוגע בכפפה וזה אמור ליהיות אינטפירינס אבל לא במקום זה הכדור נחבט לדאבל פליי שיסיים את האינינג במקום שיהיו בסיסים מלאים!! אווט אחד!! הוויט סוקס יוצאים מהמצב הזה כאילו כלום אי אפשר לדעת מה היה קורה עם החובט הבא שאולי היה חובט כדור טוב שמשנה את כל הממונטום של המשחק! הטעות השנייה שגם רואים בבירור זה אינינג חמישי רץ בראשונה לוויט סוקס וללא ספק סקוט שילד פיקד הים אוף!! רואים שהוא בחוץ ושוב קוראים אותו סייף ואל תתפלאו גם הוא מגיע הביתה ומביא עוד ראן לוויט סוקס , והשלישי זה אינינג ראשון ארוין סנטנה מול קונרקו שניים און וכולנו יודעים מה היה הום ראן של קונרקו אבל פיצ' לפני ההום ראן היה צ'אק סווינג של קונרקו שנקרא סייף שבקלות יכל גם להיות אווט ואולי סנטנה היה יוצא מהאינינג הזה בלי כלום ולא עם ת'רי ראן הום ראן של קונרקו שוב פה אתם תחליטו כי אפילו לי היה קשה לקבוע אבל באמת בסידרה הזאת שום דבר לא הלך לצד של אנהיים!!! מה יש לי להגיד?? אין רק אני מקווה שהוויט סוקס יפסידו בגמר!! לא איכפת לי אבל פשוט הכול לטובתם!!! וזה ניראה מכור! מה דעתכם? הנה הקישור לשני המהלכים תחליטו לבד! זה שלושת הסירטונים בתחילת העמוד http://losangeles.angels.mlb.com/NASApp/mlb/news/article.jsp?ymd=20051015&content_id=1251103&vkey=news_ana&fext=.jsp&c_id=ana

NYMets Man

New member
הרבה חוסר מזל...

מכור? לא ראה לי אבל עמרי... עם כל הכבוד וכמה שאני רוצה שהאיינג'לס יקחו, שיקאגו נראים הרבה יותר טוב ממכם :\

omri1234567

New member
אתה מרשה לי טיפה להתווכח איתך??

לא משהו רציני בקטנה....... אמרת עם כל הכבוד שיקאגו ניראים יותר טוב..., נכון? במשחק הראשטו ניצחנו במשחק השני הכול היה אותו דבר היינו שיוויון מבחינתי הם לא ניצחו את המשחק הזה הוא עדיין מחכה להכרעה וכול החיים הוא יחכה.... אני לא מחשיב את כניצחון שלהם וגם אם כן אז באותו משחק היינו צמודים היה משחק שווה כוחות , במשחק השלישי הם לא הביסו אותנו הם ניצחו מהום ראן אחד שעשה את ההבדל והם לא שלטו!! אתמול הם ניצחו נכון אבל בקלות זה יכל להיות שונה עם סטרייק אווט לקונרקון באינינג הראשון עם קולד אווט בפליי אין פירסט בייס אתה מורי לוויט סוקס פה 4 רראנס ויש לך משחק צמוד אתה קורא איטרפירינס עח פינלי ולא דאבל פליי ופתאום יש לך משחק בשיוויון או צמוד מאוד ולא התוצאה שהייתה אז שולטים?? לא יודע!!! אבל מקבלים קריאות גורליות מאוד שמנצחות להם משחקים את זה אני יכול להגיד בלי שום בעיה!! ואתה יודע את זה טוב שניר אם אתה מסתכל טוב על כל מה שכתבתי אתה רואה איך כל המשחקים צמודים חוץ מהמשחק השלישי שאותו הם ניצחו ואפילו לא היינו קרובים , אבל אתמול בלילה למרות התוצאה הגדולה כמה קריאות הפוכות ויש לך משחק תמוד או אולי א]ילו בשיוויון!! אני נורא הייתי רוצה לדעת מה היה קורה אם היו קוראים איטרפירינס השופטים על פינלי בייסס לאודד ואדם קנדי עולה לחבוט אני מת לדעת מה היה קורה!! לך תדע אבל לצערינו לא נדע כי עוד טעות שיפוט על אנהיים!! מכורררררררררררררררררררררררררררררר

omri1234567

New member
ואני אמשיך ואומר !!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

omri1234567

New member
זהו נגמרה עונה טובה של אנהיים

ניפגש שנה הבאה, צפי לשנה הבאה להביא חובט ברמה גבוהה מאוד שיהיה אחרי ולדי בנוסף למי שיש כבר עכשיו בקבוצה ולהיא עוד סטרטינג פיצ'ר מעולה ועוד שחקן לבולפן, שיהיה לכולם חג שמח אני לצערי עושה אותו בצבא ביי יום טוב

אה ואגב...

הF.A מרקט חללששש מאוד השנה.. אל תצפה לאיזה תותח לחתום באיזושהיא קבוצה באופסיזן הזה. אם תביאו איזה מחבט משמעותי זה יהיה מטרייד.

BB FuNaTiC

New member
תקשיב עומרי......

במשחק השני באמת קרה דבר בזיוני למדי... אבל אתה יודע מה? אי אפשר לתרץ את זה כי בסך הכל המשחק היה תיקו ולא בטוח בכלל שהייתם מנצחים. גם אין תירוץ לזה שנתתם אחרי זה לשחקן חגנוב בסיס ונתתם דאבל שסיים את המשחק. אתם אלה שנשברתם אחרי זה במקום לצאת מהמצב ה"לא כל כך נוראי" הזה של שחקן בראשונה ושני אאוטס.... במשחק השלישי מצטער להגיד אבל ג'ון גארלנד שלט בכם. מה זה התירוצים האלה בכלל של "אם קונרקו לא היה חובט הום ראן?" לא מתאים לך עומרי.... אתה לא יכול להגיד שהמשחק היה צמוד בגלל שאם משהו היה קורה אז לא היה את ההפרש ראנס. בתכלס הסוקס שלטו, הייתה להם דומיננציה כי פשוט ככה הייתה ההרגשה וכך גם התוצאה. אני באמת מאמין שקופחתם במשחק השני ואם הייתם מנצחים אז הכל היה יכול להראות שונה. אבל אין תרוץ לזה שעדיין הפסדתם במשחק השני ובמיוחד אין תרוץ בלהגיד שהמשחקים האחרים היו צמודים לולא "....". אני פשוט חושב שהשנה הקבוצה הטובה יותר ניצחה למרות שאני גם מאמין שאנהיים הפסידה את זה לעצמה כי ההתקפה פשוט התפרקה......

BB FuNaTiC

New member
עמרי*

וכמו ששניר אמר- הרבה חוסר מזל. אני לא חושב שמכור......

נראה לי שאתה מגזים גבר גבר...

עם כל הכבוד לפיק אוף של שילדס, קריאת פיקאוף לא נכונה זה לא סוף העולם. השופטים לא אשמים שהשחקן מ1B נכנס הבייתה. צ'ק סווינג זה דבר מפוקפק למדי שקשה לזהות, אז זה יכול להיות או קריאה מצויינת או פשוט טעות נורמאלית של השופט. רק המקרה הראשון נשמע רציני, בעיקר בגלל שהיה לכם מצב מצויין להכניס כמה ראנס.

clevelandrocks

New member
ב1919 הם מכרו והשנה הם החליטו לקנות

סתם. אומנם האיינג'לס קופחו כמה פעמים, אבל הווייט סוקס פשוט יותר טובים ובצורה די ניכרת. 4 קומפליט גיימס רצוף!!!!

למעלה