רק רכבת
האמנם

מצב
הנושא נעול.

רועִי

New member
רק רכבת../images/Emo70.gif האמנם../images/Emo35.gif

רק רכבת
האמנם

היום נסעתי לחיפה בדרך חזור החלפתי 3 רכבות פרטים מחר

עומר M

New member
אין הרבה מה לפרט...

רק רכבת
האמנם

אין הרבה מה לפרט...
ברכבת שיצאה מנהריה בשעה 18:09 לא פעל המיזוג (שלא לדבר על זה שהיא איחרה ברבע שעה) ולכן הורידו את הנוסעים בחוף הכרמל והעלו אותם על רכבת אחרת.כך יצא שמי שהחליף רכבת בבנימינה נסע ב- 3 רכבות.

רועִי

New member
איך אתה יודע ?

אין הרבה מה לפרט...
ברכבת שיצאה מנהריה בשעה 18:09 לא פעל המיזוג (שלא לדבר על זה שהיא איחרה ברבע שעה) ולכן הורידו את הנוסעים בחוף הכרמל והעלו אותם על רכבת אחרת.כך יצא שמי שהחליף רכבת בבנימינה נסע ב- 3 רכבות.
איך אתה יודע ?

רועִי

New member
מי שהיה צריך בית יהושע החליף 4

אין הרבה מה לפרט...
ואני יודע על מישהו שהגיע מנהריה לבית יהושוע והחליף 4

כן!! רק רכבת

כן!! רק רכבת
אם אתם חושבים שאפשר להפעיל רכבות ללא תקלות, אז טעות בידכם. לא על כל תקלה ברכבת צריך לרקוד. סטטיסטית מקרים כאלה הם מועטים

יהוושע

New member
לא צריך " לרקוד " על התקלות , אבל

כן!! רק רכבת
אם אתם חושבים שאפשר להפעיל רכבות ללא תקלות, אז טעות בידכם. לא על כל תקלה ברכבת צריך לרקוד. סטטיסטית מקרים כאלה הם מועטים
לא צריך " לרקוד " על התקלות , אבל
למרבה הצער התקלות במזגנים א י נ ן מועטות , וקורות לעיתים קרובות מדי . וכשמדובר ברכבות ש א י ן בהן אפשרות לפתוח חלונות , זה בלתי נסבל ל ח ל ו ט י ן!!!!! ראוי שמישהו ברכבת ישראל ייתן דעתו ביתר שאת לעניין תחזוקת המזגנים בקרונות , שמן הסתם היא לקויה ביותר!!!!!!

עומר M

New member
זאת כבר אשמתו...

זאת כבר אשמתו...
הוא היה צריך להסתכל בלו"ז הרכבת לראות שהיא לא עוצרת בבית יהושוע ולנסוע רכבת אחת אחרי או לפני לא בכל אפשר להאשים את הרכבת...

omer landau

New member
אני לא מבין משהו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

רק רכבת
האמנם

אני לא מבין משהו

האמנם.......כן אומרים לכם רכבת ישראל ...אף אחד לא הבטיח מחלקה ראשונה אני ממש אוהב רכבות לדעתי זה כלי תחבורה מצוין ויש תקלות מידי פעם כמה פעמים קרה לכם שעמדתם באוטובוס לא היה מקום לשבת המזגן לא פעל ואנשים חסמו אותך מלרדת בתחנה שלך

singera

New member
איזו סוג של רכבת??

אני לא מבין משהו

האמנם.......כן אומרים לכם רכבת ישראל ...אף אחד לא הבטיח מחלקה ראשונה אני ממש אוהב רכבות לדעתי זה כלי תחבורה מצוין ויש תקלות מידי פעם כמה פעמים קרה לכם שעמדתם באוטובוס לא היה מקום לשבת המזגן לא פעל ואנשים חסמו אותך מלרדת בתחנה שלך
איזו סוג של רכבת??

מצב
הנושא נעול.
למעלה