רק רוצה להזכיר משהו

JOE KALIBER

New member
רק רוצה להזכיר משהו

בשביעי יש פגישת פורום בסנטר אני הורג את מי שלא בא אישית

אני נחשב משתתף פורום?

כי אני לא פה הרבה זמן.... אם אני כן אז חבל, היו חיים נחמדים :)

אז זה לא שווה

זה לא צריך להיות כל כך קל. צריך להכניס כל מיני פאקטורים של וותק וכאלה דברים. לא סתם ככה. בני כמה אתם בכלל? מישהו מכם מגיע ברכבת אל עזריאלי? כי אם כן תנוח עלי המוזה לבוא, אין שום סיכוי שאני אצליח עם חוש הכוון והנווט העלוב שלי לנווט לסנטר משם...

epitaph

New member
יש בעיה קטנה עם הוותק...

אתה שוכח שהרבה חדשים באו לפורום (נראה לי בעקבות המיזוג של יואל-וואלה).אז איך בדיוק אפשר לקבוע וותק? ואני בן 17...כנראה לא מגיע...תקרא את התגובה שלי למטה ללונה ותבין למה זה תקף כנראה גם למפגש...

אז אין אליטיזם פורומי? לא שווה

אין לכם קבוצת אנשים שהיו בפורומים חודשים או אף שנים ומרגישים את עצמם נעלים על כולם כי "הם היו פה קודם", והם מכירים את דרכי הפורום ודברים כאלה? בה, זה בכלל לא שווה, אין תחושה פורומית שכזו. האנשים החדשים (ואני ביניהם) צריכים להתקבל בבוז ולא להחשב חברי פורום "אמיתיים", צריך לרדת עליהם (עלינו) ולתקוף אותם (אותנו) בכל הזדמנות, אחרת אין אווירת פורום אמיתית!! ובקשר להסברך למה אתה לא בא, אני כנראה לא אבוא מאותה הסיבה, אבל אולי כן בכל זאת, מי יודע.

untitled

New member
הסנטר זה אחלה

בטוח שיותר טוב ממגדלי האופרה (שדרך אגב אחר כך הלכנו לסנטר) אבל שתי שאלות מתי (איזו שעה) ואיפה בסנטר, זה מקום דיי דגול עם הרבה אנשים

JOE KALIBER

New member
בהחלט יש

UNTITELD, METAL_F, BODOM CHILD, כ\חברי להקת דיסטורשן הכל כך אהובים עלינו, DEEPER (זקן הפורום)ועוד כל מיני וכמובן אני

JOE KALIBER

New member
הייתי מציין עוד כמה

חוץ ממנה אבל לא ציינתי כי הם כבר לא כותבים יותר טאיה עזבה למקרה שאתה לא יודע גם דשא וגלעד

Distorted...

New member
:)

אהמ..... קודם כל תודה על האזכור, ואני מקווה שאמרת את זה באמת ולא בציניות, ורק תיקון קטן- זה דיסטורטד, ולא דיסטורשן. אבל תודה על המחשבה!!

JOE KALIBER

New member
אמרתי דיסטורשן??

אאהמ אופס אני יודע מה זה דיסטורשן האמת ואין לי מושג איך התבלבלתי........ בכל מקרה זה היה בשיא הרצינות

JOE KALIBER

New member
כן

ותל אביב זה באמצע אני גם צריך להגיע מרחוק אני גר בבת חפר שזה חור ליד טול כרם למי שלא יודע

jason newsted

New member
תגובה..

בת חפר זה לא רחוק גרתי לא רחוק משם לפני כמה חודשים.. בכל מקרה עכשיו אני גר ליד חיפה ונסיעה לתל אביב עולה לי מעל 100 שקל לא לדבר על עוד כמה הוצאות... בכל מקרה באיזה יום ובאיזה שעה?

נסיעה מחיפה לת"א עולה לי...

0 ש"ח! אבל בכל מקרה אני לא בא, אני מעדיף להשאר מיסתורי...

למעלה