רק על עצמי לספר ידעתי......

טומי*

New member
רק על עצמי לספר ידעתי......../images/Emo9.gif

לטובת החברות/ים שלא מכירים אותי.יכתב בלשון זכר לשם נוחות בלבד. אז ככה טומי נולד בבודפשט (הונגריה) ועלה עם משפחתו בהיותו בן 15,וזה היה בשנת 1964.ז"א שטומי כבר ילד גדול... ועבר את גיל 54 לא מיזמן. מסלול רגיל לחלוטין של עולה חדש, אולפן, בית ספר, צבא ולימוד מקצוע. בתחילת דרכי המקצועי הייתי קונדיטור...לאחר מכן שנים מספר עובד משה"ב...לא לא הייתי ראש השב"כ, הייתי מלווה של נכי צה"ל.עוד בהיותי עובד עם נכה,התנדבתי במ.ד.א. לאחר כשבע שנים את ההתנדבות הפכתי למקצוע העיקרי. שנים רבות עבדתי כנהג אמבולנס,ובשנים האחרונות כקצין משמרת במוקד.בסה"כ עבדתי 21 שנים עד לפני כשלוש שנים שאז פוטרתי בגלל בעיות בריאות.בעיות בריאות אמרנו? בשבוע הבא אחגוג יום הולדתי השני ואהיה בן 6 אז לפני שש שנים עברתי התקף לב קשה,עם החייאה ארוכה (מוות קליני) ולאחר כחצי שנה שחזרתי לעבודה...לעבודה חלקית של 4 שעות בלבד.למ.ד.א. נימס מהעניין ופיטרו אותי.כיום אני עובד עבודה חלקית המממממממ....בתור נהג של נכה צה"ל.איך שגלגל מסתובב לו.אני גר בתל אביב,אבא לבת גדולה גרוש הרבה שנים,ומבסוט מהחיים. מהחיים שניתנו לי במתנה לפני שש שנים. קרוב לשנה שאני מנהל את פורום תרבות הונגריה, וכעשרה חודשים את פורום חמישים פלוס.בשבוע שעבר שהייתי במשרדי תפוז, נתבקשתי ע"י אפרת מנהלת הפורומים,לנסות ולשקם את פורום נוסטלגיה.השבתי שאני מוכן לנסות. לא כתבתי כאן בעבר ולא יודע על מה ולמה היו מריבות....והאמת שממש לא מעניין אותי. בפורום חמישים פלוס צירפתי מנהלת שותפה לטובת הפורום, אז ככה שיש לי יותר זמן להשקיע כאן.בעזרת החברים...אתם נבנה פורום לתפארת. כולי תקוה שכך יהיה. אני לא רוצה להתערב בשום צורה בתכנים, או לחילופין במריבות שאני מקוה שיהיו כמה שפחות, או בכלל לא. בטוחני שיהיה בסיידר ונצא לדרך חדשה. מאחל לכם שנה טובה ומתוקה והעיקר בריאות טובה לכם ולבני משפחותיכם!

yalyul

New member
נעים להכיר../images/Emo140.gif

מאחלת לך בריאות שלמה, הצלחה בניהול הפורום /פורומים

לטומי ולפורום-תוספת ל"שנות טובות"

של פעם. יש באמתחתי שתיים- הנה הראשונה ומיד לאחריה השניה שנה טובה לכולם וברכות להצלחת הפורום

למעלה