רק עכשיו התפנתי לכתוב...אז ככה

רק עכשיו התפנתי לכתוב...אז ככה

קודם כל מה שלומכם ? אני שפוך, עם שעתים שינה מאז אתמול. אני רוצה להגיד לכם שאתם רקדנים חבלזיים ביותר והיה לי כיף לראות אתכם. חוץ מזה תודות וסליחות. תודה למאיה 27 על האירוח הנפלא, על ההתמודדות בגבורה עם תוצאות הדציבלים, אין כמוך נשמה שלי. תודה לרונן שעזר לי והביא מכשיר קומפט נוסף. תודה לסתם בלי שם שעזר לי לסחוב בחזור, וגם תודה מיוחדת על השיחה הכנה...יהיה בסדר, הזמן יעשה את שלו. ואני חושב שאני חייב לכם סליחה אחת גדולה, אתמול הייתי איתכם אבל ליבי היה במקום אחר, מקווה שלא הרגישו , אבל היה קשה להיות משחורר לגמרי. פשוט באתי ברגשות מעורבים. ברגע האחרון עקב אירוע משפחתי מצער, נבצר מ... להגיע, ומאד רציתי להיות לצידה ברגעים האלה, והיא קיותה לזה מאד, אולם הייתה לי מחוייבות עבורכם שלא יכולתי לבטל. לכן סלחו לי אם הייתי מעט מאופק ופחות מחויך מהתמיד, זה לא אומר כלום. היה לי קשה עם זה. וחוץ מזה ...קשה לתאר במילים את מה שאני מרגיש כל פעם מחדש עמכם. שולח נשיקה לכולם ו...הולך לישון. שלכם, ענבר

הרגשתי...

שמשהו לא כשורה. ואני מצטערת בשבילה ובשבילך. ןסליחה שגנבנו אותך ממנה,בזמן שהיא הייתה הכי צריכה אותך. וחבל...שלא יצא לה להיות איתנו-מצטערת על האירוע המשפחתי... אני איתה בלב. אוהבת, אלת האהבה.

שי33

New member
ואאלההה היה גם במפגש

הקודם, יש פה קומבינה או משהוא?

ענבר ..

רוצה לשלוח לך ולה חיבוק ונשיקה .. לאחל לכם רק רגעים שמחים בחיים , רק דברים טובים .... שתהיה לכם שבת שלום שלך ושלה באהבה שרון

יפעת*

New member
אתה......

וזהו. מקווה שהכל יהיה טוב יותר, תמיד יותר מקבלים אותך בכל מצב ממילא.. תמסור את אהבתי ל... אוהבת יפעת

אתה גדול ...............

ענבר אחי אתה גדול תודה שתרמת רבות שהערב יצליח שמחתי להכיר אותך ומקווה שתמשיך כך מיצטער על מעט המילים כי נאמר כל המוסיף גורע בקיצור גדול ספון B-)

remezh

New member
תודה לך,תודה ,תודה.

אין מילים , כרגיל, אלא להודות לך ,על מי שאתה. תודה . רמז.

למעלה