רק"ל י-ם - ציר הרצל - התפתחויות

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
אחחח עמית יקירי

אתה לא הולך לשום מקום!
בעצם כן... היום ראיתי חפירות די אינטנסיביות בדרך שכם, ואפילו משהו שנראה כמו עבודות על המת"צ בצומת בר אילן (היה שם בלגן ושוטרים כיוונו את התנועה, אבל אני לא יודע אם יש לזה קשר לעבודות). לא יצא לי לעבור ליד המפלצת של בועז לאחרונה, אבל בטח גם שם זז משהו... אז יאללה לעבודה!
אחחח עמית יקירי
אם היית יודע איזה שבוע עובר עליי... אנחנו עושים שיפוצים בבית ופשוט אין לי חיים. לגבי צומת בר-אילן - אתה צודק. זה קשור לנת"צ שנסלל שם וגם לעובדה שבערב פסח אנשים מצטיידים כאילו למלחמה ממושכת.

דןמור

New member
הפסים עדיין נראים בולטים...

וגם תמונות... 1-2. צומת בייט - הונחה שכבת בטון עליונה (זאת שמכסה לגמרי את תושבות המסילה) ואפילו התחילו לרצף מסביב במפלס הכביש. נראה לי שמתישהו בשבועות הקרובים התנועה בצומת תועבר לאיפה שהמסילה מונחת ואז יתחילו לחפור ולהניח מסילות במסביב (איפה שעכשיו הכביש עובר). 3. בקטע המסילה החדש שעליו דיווחתי ביום שישי המסילה כבר מחוברת לתושבות.
האם הם יכוסו עוד יותר? קשה לי לראות מכונית עוברת את זה בקלות (כאשר יהיו מסילות דומות בצמתים)

amit1270

New member
בוודאי שיכוסו

האם הם יכוסו עוד יותר? קשה לי לראות מכונית עוברת את זה בקלות (כאשר יהיו מסילות דומות בצמתים)
בוודאי שיכוסו
שים לב לריצוף בתמונה השנייה.

בועז ל

New member
רוצים מ-פ-ל-צ-ת !!!

וגם תמונות... 1-2. צומת בייט - הונחה שכבת בטון עליונה (זאת שמכסה לגמרי את תושבות המסילה) ואפילו התחילו לרצף מסביב במפלס הכביש. נראה לי שמתישהו בשבועות הקרובים התנועה בצומת תועבר לאיפה שהמסילה מונחת ואז יתחילו לחפור ולהניח מסילות במסביב (איפה שעכשיו הכביש עובר). 3. בקטע המסילה החדש שעליו דיווחתי ביום שישי המסילה כבר מחוברת לתושבות.
רוצים מ-פ-ל-צ-ת !!!
גם השרשור הזה לא נחשב ,עמית.

בועז ל

New member
בגללך החלטתי לעלות לגג , יא מלעון !

רוצה מפלצת?
קבל:
תתבייש ! בשבילך, זה יותר קרוב מקל"ב.
נו טוב, ריחמתי עליך. יכולתי לגלול עוד קצת....רק אל תככתוב לי שצריך לכתוב התבייש !

amit1270

New member
איזה גג?

תתבייש ! בשבילך, זה יותר קרוב מקל"ב.
נו טוב, ריחמתי עליך. יכולתי לגלול עוד קצת....רק אל תככתוב לי שצריך לכתוב התבייש !
איזה גג?
יש שם דבורניות??

איזה תוואי עקום ולא מתוכנן נכון !

עכשיו אתה נזכר , כשאני באוויר ?
פשוט לא ייאמן. הצומת הזו מזמן לא תוכננה נכון ושוב התעצלו לתכנן נכון ולהפקיע בית אחד משמאל. גם ללא ההפקעה, ניתן היה לתכנן אחרת. אוזלת היד בישראל מזכירה לי בתחום הזה את הבורמזים....

fireman

New member
לירושלים כשמדובר במסילות וברכבת

פשוט לא ייאמן. הצומת הזו מזמן לא תוכננה נכון ושוב התעצלו לתכנן נכון ולהפקיע בית אחד משמאל. גם ללא ההפקעה, ניתן היה לתכנן אחרת. אוזלת היד בישראל מזכירה לי בתחום הזה את הבורמזים....
לירושלים כשמדובר במסילות וברכבת
הכל מגיע עקום

מצב
הנושא נעול.
למעלה