רק לשתף...

גלילית10

New member
רק לשתף...

וסליחה שאני משרשרת או מצרפת לשרשור פשוט עדיין לא הבנתי איך זה עובד (למרות שאני בוגרת פורום הריון)... משום מה לא מבינה את העניין. בקיצור- פעם ראשונה שבני בן ה-7 שבועות העביר יממה שלמה ויותר בלי מטרנה!!!!! רק הנקה!!!! איזה כיף. אז אולי החלב שלי כן מספיק לו???

איילושה

New member
../images/Emo207.gifשרשור שיתוף של כיף

אני דווקא רוצה לשתף בקניות מדליקות שעשיתי. חזיות הנקה למידות גדולות של חברת ברוודה. התפרעתי קניתי את המנורמת. אני שכל החזיות שלי הן לבנות ופשוטות
. סופסוף קניתי לי מנשא מדליק זה של הבד. ניסיתי המון והכי מצא חן בעיניי זה התינכיס. למרות שהאחרים גם היו חביבים. במיוחד של שרון דרור. לקחתי בצבע תכלת עם כיס מפוספס מדהים. וחוץ מזה פינקתי את הילדים במתנה. נסעתי עד באר שבע ואני מרגישה שיש תמורה.... איזה כיף זה יום של קניות.... מזמן לא זכיתי לפינוק כזה......

מאמינקה

New member
איזה כיף ../images/Emo65.gif

"אפילו" שילדנו, גם לנו מגיעים פינוקים. ואת עוד פינקת את כולם תוך-כדי. אחלה קניות!

מאמינקה

New member
בשורות טובות ../images/Emo39.gif

כדי לוודא שהוא אוכל מספיק שימי לב שיש מספיק טיטולים עם שתן שקוף-בהיר, ובנוסף שהעלייה במשקל תקינה - בגיל זה מצפים לעלייה של לפחות 150 גרם בשבוע. יופי שמסתדר לכם! פתיחת שרשור פשוטה מאד - אם רואים שאין שרשור עדכני אליו ניתן להצטרף וצריך לפתוח שרשור בנושא חדש, רושמים כותרת עם השם של השרשור, לא כותבים תוכן ושולחים. להודעה זו משרשרים את השאלה שלך וכך כל מי שתשאל באותו נושא אחרייך תוכל לשרשר לכותרת לפי הסדר, בלי להיכנס זו לשאלותיה של זו. מקווה שעכשיו זה יותר מובן.

../images/Emo41.gif../images/Emo124.gifגם אני במשתפות...

זוכרות שבוע שעבר שהתחלתי גמילה עם שירה
(בת שנה ו-10 חודשים). שכתבתי שאני כבר מיואשת
איזה מיואשת ואיזה גמילה
שאני אגמול
החזרתי אותה לציצי אחרי יומיים בצורה אינטנסיבית ביותר, חזרנו למסלול הרגיל, חזרנו לעייפות. בקיצור, 2 לילות ללא שינה, המון בכי ועצב, חבל שהתחלתי עם זה, מסכנה שירה
מקווה שלא תזכור לי את זה
בכל אופן, לא חושבת בשנה הקרובה לגמול אותה שוב, לא עושה לה את זה, אני לא מסוגלת להיפרד ממנה עדיין, גם לי זה היה קשה מאוד מאוד, אני צריכה אותה איתי, עליי, מצדדי ובלילותיי

ממולדה

New member
../images/Emo24.gif

כן כן, היינו שם...
בניסיונות להציב גבולות באופן מלאכותי, שלא מצליח. זה תהליך ארוך ואיטי. אין מה לעשות, ואנחנו בתהליך הזה יחד איתם. רק לפני חודשיים בערך חשבתי שהוא לא יפסיק לנדנד לציצי כל אחה"צ וכל פעם שהוא מקבל מכה. היום בבוקר הוא קיבל את זה שאין ציצי בסדר גמור, בצהריים בכלל שכח לבקש ציצי, וככה יצא שלא הנקתי מחמש בבוקר עד שבע וחצי בערב, הנקת הרדמה. לאט לאט.

ממולדה

New member
היתה מלאות, לא גודש

הוא לא צעיר
בן 1.9 . וכל השבועות האחרונים היתה רק הנקה אחת במשך היום (הרוב בלילה), אז לא סבלתי מגודש במיוחד.

../images/Emo6.gif לא יודעת בכלל....

מה עלה לי בראש שרציתי לגמול אותה
מה פתאום לגמול
אין לי מה לעשות בחיים
אני מכורה להנקה, מכורה אליה צמודה אליי, לא מוותרת לה, בעצם אין מה לוותר היא לא זזה ממני ממילא
אני מתכוונת להיניק אותה עד אין סוף, ממילא לא אניק יותר.

../images/Emo9.gif שויצתוף

עזבו את זה שהיא כבר זוחלת יושבת ועומדת. עזבו את זה שהיא כבר יודעת איפה האור ואיפה מכבים ומדליקים אותו. אני הכי גאה בזה שהיא יודעת להצביע על הציצי של אימא שלה כשהיא רעבה

../images/Emo215.gifמצטרפת לעניין...

בתי בת החודשיים יונקת ומדי פעם מקבלת תוספת, אני מחכה בכל יום להנקה מלאה ויש ימים כאלו שאני מלאת אושר שהיא רוצה רק לינוק ואז אני בטוחה שההנקה מספיקה לה... (ויש ימים שהיא רוצה כל חצי שעה לאכול??!!!), לא נורא!! כייף חיים.. מקווה לחיות עם ההרגשה הזו בהמשך הדרך!!!

../images/Emo7.gifכי כל הזמן..

היא רעבה ויונקת כל חצי שעה - שעה וזה תיסכל אותי, בכל מקרה היא לא עלתה במשקל בהתחלה לכן התחלתי לתת תוספת, אבל כרגע אני מנסה להניק כמה שיותר ותוספות רק במידת הצורך!!! כמו כן, רק שאני רואה שהיא לא אכלה טוב בהנקה (ויש ימים כאלו) אני נותנת תוספת ולכן אין כל כך סדר של ארוחות!! מקווה שתדברים יסתדרו, היות ואני חוזרת לעבודה בסוף החודש :( ... מורמורלי

אפרת_ח

New member
כתבתי לך אתמול ועבר העמוד

את מתייעצת עם חברה של אמא שלך, ולמרות זאת המצב לא מסתדר. כדאי להסתכל ברשימת היועצות המוסמכות IBCLC האם היא מופיעה! עוד דבר, גם אם היא מוסמכת - ישבתן ממש כמו פגישת ייעוץ מקצועית? עם חברים לפעמים יש נטיה "לחפף" ולהתייעץ טלפונית וכו'. אם הילדה נזקקת לתוספות זה לעניות דעתי סימן ברור ליניקה לא מספיק טובה, ויש לך עוד כמעט שלושה שבועות לתקן - בתנאי שתקבלי עזרה מקצועית (כי ההשתדלות בלבד לא מביאה תוצאות)

למעלה