רק למי שרוצה הסוף של קטנטנות

רק למי שרוצה הסוף של קטנטנות

הסוף של קטנטנות קרב ומי שרוצה לדעת מה יקרה בהמשך ובכלל בהמשך העונות אז שימשיך לקרוא אז ככה:פקק יעזוב ,יאמצו אותו אדם בשם מיכאל ,זוז יהיה חבר של ברבריטה. כל הבנות יגלו את האופי הקנאי והרשע של מרטינה אבל בסופו של דבר יסלחו לה. מה שאני אומר עכשיו בטוח ב90 אחוזים והוא בלן ומנואל [אלחו] יתחתנו ואז מנואל יגלה לה את האמת הוא יברח ,יכלא ואחר כך בלן תיסלח לו כי היא ראתה את הצדדים הטובים שהוא היה מנואל .הם יאמצו את כל ילדי המעון .בעונה הבאה יש ילדים רובם חדשים אבל אתם תראו את ילדים מוכרים שמשחקים תפקידים אחרים למשל פטו משחקת ילדה בשם קמילה בלן תעזוב ומי שתבוא במקומה תיהיה מילי כן מילי שלנו ,אבל היא לא תצליח לעמוד בתפקיד ובמקומה תבוא מישהי חדשה רעה כמובן ותחשוב שמילי היא גם רעה ולכן היא תהפוך אותה לעוזרת שלנו אבל בסופו של דבר היא תגלה את האמת שמילי טובה ותיכלא אותה במחסן חבר של מילי [חדש] יציל אותה ויזמינו משטרה שמסכלת את התוכניות של המנהלת הרעה .אבל כולם מגלים שיש פצצה במעון כולם מצליחים לברוח והמעון מתפוצץ זה היה צריך להיות הסוף אבל אז החליטו על עונה שביעית ואחרונה[ כנראה] שבלן יורדת כמו מלאך ומחזירה את המעון למה שהיה וכל הילדים שהיא אימצה שהיו בעונה עכשיו חוזרים לפרק סיום ,הרבה שירים חדשים ,רעים והרבה דמויות חדשות.

לכלוך

New member
../images/Emo41.gif לבילי!../images/Emo41.gif

הי ראיתי את ההודעה שלך , לא קראתי אותה עד הסוף אני מצטער אם אני חוזר על אותו משפטים ואותו חומר על קטנטנות שרשמת בהודעה שלך, כי יש לי הרבה להוסיף על העתיד ועל הילדים אז זה מתחיל: תקצירים לימים הקרובים: הילדים משחקים כדורגל בסלון והלנה על ידי הפעלולים שלה, מפילה עליהם קורה. הילדים ניצלים בנס. ראול עובר לגור במעון ועושה סדר בחדר של סבריו. פטו פוגשת את סנטיאגו בקשר לתחרות. בלן מתחילה בהתרגשות רבה את הלימודים באוניברסיטה. אחת המרצות באוניברסיטה היא מרסדס קינטנה. סבריו קורא את השם הזה ברשימת המרצים ומתעלף. עתיד: - במשך העונה הרביעית, ניקו וסול יהיו חברים! אהבה בין ילדים קטנים- ממש מקסים! מהלך העונה הרביעית זבוב יפרד מדלפינה ויתאהב בברבריטה. דלפינה תיפרד מזבוב ותתחבר עם אלברו ובאותו הזמן זבוב יתאהב בברבריטה והיא בו, והם יהיו חברים תקופה ארוכה. גיז´ה לעומת זאת יתאהב במיכאלה ופטו בברקודה. לגבי חימנה- עונה הבאה יהיו לה שני מחזרים שירצו בה. הראשון: מתיאס והשני: ז´גו. יש שמועות שז´אגו וחימנה יהיו חברים ויש שמועות שהיא לא תיהיה חברה של אף אחד מהם. קוקו עזב את ג´ורג´ינה וג´ורג´ינה תשאר ללא שום חבר אך היא תכיר את אחותה האבודה (יש שמועות שהיא רעה). פטריסיו (אחד מהילדים החדשים) יתאהב גם בברבריטה כך שיהיה בינו לבין זבוב מלחמה קשה בשביל לזכות באהבתה של ברבריטה. פקק לעומת זאת ישאר ללא חברה. גיז´ה ימצא את אביו אך הוא יתגלה כאיש רשע והוא יעזוב אותו במעון. גיז´ה יתחיל ללמוד בבית ספר מיוחד למחוננים, ויעזוב את הסדרה. מסתבר שאביו של גיז´ה גר בשכנות למעון אך עדין לא ברור מי האיש. בסוף העונה החמישית של קטנטנות אנה (מנהלת המעון החדשה) ואבא של אגוסטין (ילד מהמעון) מתחתנים, ונוסעים לירח דבש. בעונה השישית של קטנטנות מספרים בפרק הראשון (כמו בפרק הראשון של עונה 3) שאנה לא חוזרת למעון, כי היא ובעלה נפטרו עקב תאונה בירח הדבש. בעקבות זאת, באה מנהלת חדשה בשם לוס (אור) למעון, שכמובן תחליף את אנה. היא לבסוף תתחתן עם פרלה (שבית המעון של עונה 6 שייך, ככל הנראה, אליו).

ללכלוך ../images/Emo6.gif

נכון מה שאמרת ואחר כל העונה השבעית עם מילי וזאת העונה האחרונה ,דרך אגב יש גם סרט רומניה [בלן] ופקונדו[מנואל,אלחו] מעלים עכשיו הסרט מבוסס על הטלנובלה.

לכלוך

New member
בילי- מהיום ואילך אני אקרא לך:

מוסרת מידע

ללכלוך שאלה?

בתגובה ק מענין אותי לדעת בן כמה אתה די מתיע שבנים אוהבים טלנובלות ועוד את קטנטנות אז אני מאמינה שאתה פחות מ-16

בילי- תתפלאי.. !

דווקא אח שלי בן 16 ואוהב את הסידרה קטנטנות לא יודעת למה, אבל הוא במיוחד אוהב שם את הילדה הקטנה-נדיה.. איך שהוא היא מצחיקה אותו וזה דיי משעשע לראות אותו כך.. אני זוכרת גם שהוא אהב את בובה פראית..עד שאני התחלתי לראות כי הפכתי למן אובססית לפקונדו ונטליה..חח עכשיו קצת פחות הקיצר מה שאני מנסה לומר לך זה שכן! בנים אוהבים לראות טלנובלות! למרות שהם מכחישים בזאת.. כי האגו שלהם יותר מידי מנופח אך אני מכירה המון בנים בגילי ומעלה שרואים טלנובלות! Love מעיין

לכלוך

New member
נכון, אני לא בן 16.....

אני בן 14 ואל תתפלאי ממני כי לא תאמיני: ילדים בני 17-18 מתכתבים בפורום סרטים ממצוירים ודיסני נו, זה יותר גרוע ממני

sigal@

New member
לחן!

זה לא גרוע! אם אתה אוהב קטנטנות וטלנובלות בכלל זאת זכותך המלאה!!!
סיגל

חן (בן)

New member
תודה מתוקה ואת צודקת...

יש ילדים שהם אוהבים לראות טלטאסיז והם בני 16 זכותי לראות טלנובלות

נכון חן....!!!

אגב בקשר לטלטאביז כשעשיתי בייביסיטר לשכנים שלי אז הם ראו טלטאביז ואני כמחוייבתי לראות איתם.... אני חייבת לציין שהרגשתי כמו איזה ילדה מוגבלת... אז בקשר לבני 16 שרואים (ואגב זה נכון)...מעניין מה הם מרגישים כשהם רואים את התוכנית הזאת... מממ... סתם, לדעתי כל אחד צריך לעשות מה שהוא רוצה ומה שהוא מרגיש לנכון לעשות בלי לשים *** על אחרים.. חח ואם זה מתבטא בלראות טלטאביז... אז שיהיה להם בכייף
בקיצר חן אם אתה אוהב את התוכנית הזאת (קטנטנות) אז אל תשים קצוץ על אף אחד! שיגידו מה שהם רוצים העיקר שלך יהיה נוח וכייף עם המצב... אם אתה מבין למה שאני מתכוונת..... Love מעיין

אמ...

רק נכנסתי לפה לקרוא קצת הפורום ה"חדש" ורק לידע כללי, גם ההורים שלי אוהבים סרטים של דיסני, ברטים מצויירים לא נועדו רק לילדים קטנים ודווקא ילדים קטנים שמרגישים גדולים חושבים שסרטים מצויירים זה רק לקטנים..(קצת לא ברור...) כי נגיד הסרט "שרק" נועד גם וגם ובכלל כל הסרטים של דיסני וחברים.. כי יש צד אחד של ידלים קטנים וצד אחר שרק ה"גדולים" מבינים. יעל

למעלה