רק חזרתי לאסים והנה היא ירוקה.אגב

מצב
הנושא נעול.

יש הודעה חדשה!

gery28

New member
בדיוק כבר התייאשתי ובאתי למכור אחרי שהפסדתי

יש הודעה חדשה!
בדיוק כבר התייאשתי ובאתי למכור אחרי שהפסדתי
ביום חמישי 30 אחוז מהתיק. נראה שכל מגזר הנדלן מתחיל לעלות.

סולי6

New member
אסים השקעות

אסים השקעות
אסים רכשה קרקע ברומניה מגלובס

gesus

New member
זה לא נתן הרבה

אסים השקעות
אסים רכשה קרקע ברומניה מגלובס
זה לא נתן הרבה
אמנם המניה לא צנחה כמו שאר מניות הנדל"ן, אבל אחרי הירידות של יום חמישי ציפיתי לאיזו התאוששות, לפחות בכמה אחוזים. מה עוד נשאר לאסים לעשות? האם היא עוד תחזור לרמה שהיא הגיעה אליה ביום רביעי ואף תשאף להתקרב ל-80, או שהיא תתחיל לדשדש ולרדת בהדרגה עד למכפיל רווח התואם את גודלה?

zivhi

New member
אגב...

ועכשיו מה?
אכלת אוכל מקולקל אז היא יורדת?
אגב...
אני מתחיל לפתח סימפטיה כלפי החברה הזו ויש לי תחושת בטן שאולי באמת יצא מהם משהו. אבל...ההודעה הזו מהיום מדברת על רכישת קרקעות בשווי שעולה לרכוש את הבית הכי קטן ומוזנח בכפר שמריהו. קצת פרופורציות...

gery28

New member
לא הבנת את הרעיון של חברות הנדלן האלה ?

אגב...
אני מתחיל לפתח סימפטיה כלפי החברה הזו ויש לי תחושת בטן שאולי באמת יצא מהם משהו. אבל...ההודעה הזו מהיום מדברת על רכישת קרקעות בשווי שעולה לרכוש את הבית הכי קטן ומוזנח בכפר שמריהו. קצת פרופורציות...
פולין מצטרפת בקרוב לאיחוד ומחירי הנדלן יעלו. כעת המחירים נראים זולים מאוד וזו הסיבה שלא מעט חברות משקיעות במדינות אלו. דרך אגב פעם גם בארץ היו מחירים שפויים עד ש עתודות הקרקע הפנויות החלו להגמר.

zivhi

New member
להבנתי, כבר אין מציאות גדולות

פולין מצטרפת בקרוב לאיחוד ומחירי הנדלן יעלו. כעת המחירים נראים זולים מאוד וזו הסיבה שלא מעט חברות משקיעות במדינות אלו. דרך אגב פעם גם בארץ היו מחירים שפויים עד ש עתודות הקרקע הפנויות החלו להגמר.
ונניח שזו מציאה מדהימה, פי כמה יעלה המחיר לדעתך ?

gery28

New member
ההצטרפות לאיחוד מעבר למדיניות אחידה מבחינה

ונניח שזו מציאה מדהימה, פי כמה יעלה המחיר לדעתך ?
של סחר כלכלי ,גם מעלה את הערך המוסף של אותה מדינה שהצטרפה במיוחד במדינות זולות שאיכות החיים עולה כתוצאה משינוי בשערי המטבע.וזה משפיע על כל התחומים.

zivhi

New member
לא מן הנמנע שזה כבר מגולם

של סחר כלכלי ,גם מעלה את הערך המוסף של אותה מדינה שהצטרפה במיוחד במדינות זולות שאיכות החיים עולה כתוצאה משינוי בשערי המטבע.וזה משפיע על כל התחומים.
לא מן הנמנע שזה כבר מגולם
(לפחות חלקית).

Warren Buffett

New member
הרואים את הנולד כבר רוכשים בתורכיה

הרואים את הנולד כבר רוכשים בתורכיה

מה אתם רוצים?כזאת ירידה בכל הסקטורי

יש הודעה חדשה!
ואסים ירדה רק כשני אחוז אתם בוכים.הירידה הזאת זה כמו עליה של20%למי שמבין.מדד הנדלן-1.7 תראו את הירידה בסופר סולידיות של נדלן אז מה אתם רוצים מאסים?תגידו תודה שהיא לא ירדה‎‏ ‏‎ 20% הניר זרק הרבה סחורה לידים חדשות.גם הרבה חברה שקנו עוד בחמישי בעליה וגם היום לא יזרקו סחורה כ``כ הרבה אז אנא לא צריך לדאוג.אני בכלל יצאתי בזול כי קניתי במינוס היום אך גם אם הייתי מפסיד יותר לא הייתי בוכה. גם שנכנסתי לנייר הזה לפני חודשים הפסדתי כמה אחוזים בתוך יומיים ואז מה רק חזקתי ועשיתי בתוך שלש שבועות כ120%.

שלושה* שבועות...

ואסים ירדה רק כשני אחוז אתם בוכים.הירידה הזאת זה כמו עליה של20%למי שמבין.מדד הנדלן-1.7 תראו את הירידה בסופר סולידיות של נדלן אז מה אתם רוצים מאסים?תגידו תודה שהיא לא ירדה‎‏ ‏‎ 20% הניר זרק הרבה סחורה לידים חדשות.גם הרבה חברה שקנו עוד בחמישי בעליה וגם היום לא יזרקו סחורה כ``כ הרבה אז אנא לא צריך לדאוג.אני בכלל יצאתי בזול כי קניתי במינוס היום אך גם אם הייתי מפסיד יותר לא הייתי בוכה. גם שנכנסתי לנייר הזה לפני חודשים הפסדתי כמה אחוזים בתוך יומיים ואז מה רק חזקתי ועשיתי בתוך שלש שבועות כ120%.
שלושה* שבועות...

gery28

New member
הוא ספר ../images/Emo8.gif

שלושה* שבועות...
הוא ספר

הניר לא עלה כמעט אך גם לא ירד.

תראו את הביקושים העצומים באסים!
המחזור פחת וזה גם מעיד לסוף המימוש.יתכן שהמניה תדשדש עד העיסקה הבאה אך בכל מקרה הניר נראה חיובי ביותר גם לטווח הקצר גם לבינוני וגם ארוך. מה שבטוח שכל ידיים החלשות שזורקות רק יעזרו לניר לזנק מהר וחזק בזמן שלו. בהצלחה!

gesus

New member
מהפה שלך...

המחזור פחת וזה גם מעיד לסוף המימוש.יתכן שהמניה תדשדש עד העיסקה הבאה אך בכל מקרה הניר נראה חיובי ביותר גם לטווח הקצר גם לבינוני וגם ארוך. מה שבטוח שכל ידיים החלשות שזורקות רק יעזרו לניר לזנק מהר וחזק בזמן שלו. בהצלחה!
מהפה שלך...
אני כבר ביטלתי 2 הוראות מכירה שנבעו מרגעי חולשה. הביקושים הבוקר חיזקו את החלטתי אבל מה נהיה בסוף? אולי עלייה כזו מעידה על מנייה שהגיעה ליציבות מסוימת ולא ימים של ירידות ועליות דו ספרתיות.

DamnBug

New member
שונא רגעי חולשה

מהפה שלך...
אני כבר ביטלתי 2 הוראות מכירה שנבעו מרגעי חולשה. הביקושים הבוקר חיזקו את החלטתי אבל מה נהיה בסוף? אולי עלייה כזו מעידה על מנייה שהגיעה ליציבות מסוימת ולא ימים של ירידות ועליות דו ספרתיות.
שונא רגעי חולשה
כמה מכירות לא ביצעתי בגלל כאלה :(

gery28

New member
זה קורה בכל מניה משחרררים בסכומים נמוכים

שונא רגעי חולשה
כמה מכירות לא ביצעתי בגלל כאלה :(
זה קורה בכל מניה משחרררים בסכומים נמוכים
וכך המחיר יורד.מאמין שבחלק מהמקרים זה אולי מכוון כדי לקנות במחיר זול יותר.אחכ כמות כפולה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה