רק אתמול נולדה

• פותח הנושא Netel
  • פורסם בתאריך

Netel

New member
רק אתמול נולדה

ההצגה האחרונה התקיימה ביום רביעי האחרון,והעוגה פוסלה כמחווה לשחקנים. הוא (ספי ריבלין) מליונר אמריקאי מזדקן,היא (רמה בסינגר) "בימבו" בלונדה שמתעדנת במהלך ההצגה. הלכתי על הלבוש הכי סקסי ובוטה,ואם תשימו לב יד אחת שלה נשלחת לכיוונו בתנועה חתולית מעט. השטיח אדום נמשך מעבר לעוגה,והסגירה בכוכבים כחולים (דגל ארה"ב) זו פעם ראשונה שאני "מלבישה" דמויות(החולצה והעניבה שלו והשמלה שלה)

haiavered

New member
איזה רעיון פנטסטי.לא הייתי כאן אז

רוצה לדעת מה הרעיון שמאחורי העוגה.היא עשויה כל כך יפה.(העוגה ) כל פרט ממש מושלם.

Netel

New member
זו שהזמינה את העוגה

היא מעריצה של השחקנית שמככבת בהצגה. ההצגה ירדה מהבמה בשבוע שעבר ובתור מחווה לשחקנים הכנתי את העוגה. תארתי את הדמויות בהודעה הראשונה שלי. מה שלא מצליחים לראות בתמונות אלו הם הקמטים שעשיתי לגבר.

haiavered

New member
בוקר טוב.זה שלא רואים קמטים לא עושה

את העוגה פחות יפה היא באמת יפיפיה .האם המעריצה באמת היגישה את העוגה לשחקנים?

Netel

New member
כן-רק השחקנית נשארה אחרי ההצגה

אבל העוגה נלקחה למסיבה שלמחרת

Netel

New member
ואללה אין לי מושג-אבדוק במייל|חיבוק

ראית איזה יפה זה יצא על השטיח האדום? הוא עובר לכל אורך העוגה ומתגלגל למטה מאחור

Netel

New member
זו בדיוק היתה הכוונה

שטיח אדום להדגיש את עניין התיאטרון

Lורליי

New member
כרגע קיבלתי אישור

הנה העוגה ורמה הנפלאה. אגב בימים אלו היא בחזרות למחזמר הנפלא (שיהיה נפלא עוד יותר בזכותה) צלילי המוסיקה. יש למה לחכות!

imaginethat

New member
כל הכבוד על ביצוע הרעיון הלכה למעשה

אני אוהבת מאד את הפנים של שניהם. יש לי טיפה בעיה עם פרופורציית הגוף של הגברת. ד"א אני לא מכירה את ההצגה.

Netel

New member
בין אילו חלקים של הגוף את מתכוונת?

מה לא פרופורציונלי לך?

imaginethat

New member
אני לא בטוחה אם הצילום מזווית בעיית

ית או שאין לה ישבן. הרגליים קרובות לי מדי לבטן...וכפות הידיים צריכות מעט לקטון. הפרטים נהדרים. יופי של תשומת לב לכל הדברים הפעוטים!

Netel

New member
אז ככה

יש לה ישבן וציצי-אבל היא מעט קרסה אחורה אז הוא נכנס מתחת לשמלה. כפות הידיים אכן נעשו מתבנית וכשניסיתי להקטין אותן זה היה קשה,הצלחתי מעט אבל לא מספיק

למעלה