רק אני.. סתם.. מצב רוח לילי...ט'

חדשה20

New member
היי...

גם לי מחר על הבוקר פסיכולוגית... תהיי חזקה. תמצאי את הכוחות שבך, ותמצי אותם. הלוואי שיכולתי לומר יותר, אבל... קשה... אוהבת

stormy

New member
זה בסדר...האמת,

מרגישה בערך כמוך נראה לי.... מאוד מאוד מותשת. מאוד.

stormy

New member
"להתרסק" "לצנוח" מילים שנשמעות לי עכשיו

מאוד מתאימות

חדשה20

New member
כן...

האמת שלצנוח הרבה יותר מתאר מאשר להתרסק. יאללה- מד-חי-קים! אין לי כוח להתמודד יותר. ומחר יום צום. ולא בא לי כי אני ממילא חלשה לאחרונה ( =( ), ולא יודעת מה יהיה. בעיות גדולות כ"כ, מרחפות מעל ראשי. חייבת לגונן שלא יתרסקו עליי... צונחת... הולכת להתרחץ ולישון. ברוב דפיקות לא לקחתי פיג'מה מהבית, ולא התקלחתי מוקדם יותר, אבל כל אחד סובל מתוצאות מעשיו שלו... אוהבת. תהיי חזקה. תלכי לישון. תחשבי על דברים טובים ואז אולי לא יהיו לך סיוטים. אוהבת.

stormy

New member
ואני דופקת את הראש בשולחן...זה גם עושה את

העבודה...

חדשה20

New member
אהובה

אל תכאיבי לעצמך. בבקשה. מאמינה בך. פשוט צריך להדחיק וללכת לישון. הדחקה זה מנגנון הגנה. חבל לא להשתמש בו...

stormy

New member
בקטנה...

תכף אני אהיה רגועה מהכאב, ואני אלך לישון...

ms wallflower

New member
היי

אני חושבת שזה משהו בימים האחרונים. גם אני לא מרגישה משהו וצת מתקשה למצוא את המילים לחזק ולנחם אתכן... אבל שולחת חיבוקים זה המיטב שאני יכולה לעשות כרגע לילה שקט שיהיה לנו..

זה קצב

והרצון העז לתמוך בא' שעוררו אצל כולנו הכל מחדש. אפילו אצלי.... כמו שבובה היום אמרה לי, יהיה טוב. ואנחנו באמת חזקות מבפנים. ברצינות, באמת. איזה כיף שגם מהמקום הכואב שלנו אנחנו כאן כדי לתמוך אחת בשנייה.... זה לא מובן מאילו.

חדשה20

New member
תודה, אהובה...

זה בסדר. מקווה שיהיה יותר טוב. רוצה ללכת לישון...

למעלה