רק אני.. סתם.. מצב רוח לילי...ט'

חדשה20

New member
רק אני.. סתם.. מצב רוח לילי...ט'

שונאת לילות. חבל, דווקא היה יום טוב, ועכשיו רע. כ"כ. מקודם חייתי את זה שוב. אוף לא הוגן. שבע שנים והוא עדיין פוגע. איש לא נמצא בבית, רק אני. מגיע שיפוצניק כדי לתקן נזילה אחת מתוך רבות. בא רק כדי לראות מה יש לעשות. יורדים במדרגות. אני לפניו. שולח יד מעבר לכתף שלי. נוגע בי. פוגע בי. ממשיכים לרדת. כאילו לא קרה כלום. הוא יוצא מהבית. אוף, אם לא היה קורה כלום לא הייתי בוכה כ"כ אח"כ. לא הייתי מתקשרת לאמא שלי, ומספרת לה. למה? איש רע, למה? רע. ותמיד חשבתי שזה המקרה שפחות מטריד אותי כי הכול ברור בו, כי ההורים יודעים ואין שום בעיה בקטע הזה. אוף. שונאת שגברים מסתכלים, בוחנים אותי. אוף. זה רק גוף. חתיכת בשר שעוצבה בצורה מסוימת. למה להתייחס לזה כ"כ? לאחרונה ימים של בדידות, הרבה אנשים פשוט לא יוצרים קשר, כ"כ לא ברור, מערער אותי לגמרי, כ"כ הרבה אנשים... אני יכולה לטבוע אם אני עוזבת וכולם עוזבים גם. לפעמים גם לי אין כוח להחזיק. מחנק. ואז ההכרה הקשה שאני לא באמת טובה. קצת כן, יש דברים טובים שעשיתי, אבל יש כ"כ הרבה סיבות לכעוס שלפעמים קשה לי למצוא הצדקה שלא לכעוס. מצטערת על ההודעה הזו. בד"כ טוב לי יותר. צנחתי קצת בצניחה חופשית...

../images/Emo201.gif מתוקה...

זאת דומי [דקת דומיה] בניק קצת יותר אופטימי... מבינה לליבך... את יודעת? מאז שהתחלתי את הטיפול, אני מרגישה איך השנאה שלי לגברים פשוט הולכת וגדלה. אני לא יודעת למה זה, אולי כי הכל יוצא עכשיו החוצה... לא רוצה שיסתכלו עלי, לא רוצה שיגעו בי... אני מקווה שזה יתאזן... אל תתנצלי שקצת פחות טוב לך. זה בסדר גמור להיות את, כפי שאת... אוהבת דומי / טוב'

חדשה20

New member
תודה...

תודה דומי. תתחדשי על החלפת השם. אוהבת את החדש... הלכתי לישון מאוחר. קמתי מאוחר. איחרתי לפגישה. שונאת שזה קורה לי. טוב, במילא הפגישה לא הייתה משהו. קהות חושים... מקווה שזה מהעייפות. קצת עצב, קהה. טוב, מקווה שיהיה לי יום טוב. שהצום יעבור בשלום. אוהבת

צום? איזה צום?

[בורה שכמוני...]
אני רק שומעת על המילה צום ישר נהיים לי קירקורים בבטן... יום טוב שיהיה!!! טוב' ותודה על המחמאות

חדשה20

New member
../images/Emo13.gif

עכשיו אני בקהות חושים של שמחה, אני אוהבת להיות ככה (מאשר בקהות חושים של עצב...). היום י"ז בתמוז. ביום זה קרו חמישה דברים קשים לעמ"י (עם ישראל) ובינהם- הובקעה העיר (ירושלים), אפוסטמוס הרשע העמיד צלם בהיכל, נשברו הלוחות, ועוד כל מיני דברים. יום קשה מאוד. אפשר לבכות רק על זה שחרב בי"המק... טוב, אני עפה... יצא הצום! שרדתי! אוהבת

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

את הורגת אותי מצחוק כל פעם מחדש עם היציאות שלך... חחחחחחחחחח קרקורים בבטן....

את כן אישה טובה

אני מרגישה טוב יותר עכשיו, למרות שלא היה לי כוח להרים אותך כשבכית לי. כבר אמרתי שלא טוב ששתינו נפולות? לאף אחת אין כוח להרים את השנייה. ניסיתי אגב להרים לך טלפון אחר כך, אבל הוא היה כבוי. רציתי לומר לך שגם אני אוהבת אותך. ואני יודעת שאת לא רוצה כלום בתמורה.

חדשה20

New member
לא נכון...

סתם. לא משהו מיוחד. ובכל כך הרבה דברים שיכולתי להשתפר, לא השתפרתי. סתם אחת. כיביתי את הפלאפון כי שכחתי לקחת מטען, ואני לא בבית. אוף. גרוע. רוצה כ"כ שיהיה אחרת...

שמעי!

את לא יכולה להשתנות על ההתחלה ומיד!!!! מה נראה לך, לי לקח יום וחצי להשתנות ולקבל ביטחון עצמי גדול ממה שהיה לי וגם להתמודד עם דברים ככה???? החיים עוד לפנייך, ילדונת! אוף אחותי אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף חייבת ללכת סעמק

חדשה20

New member
צונחת...

את יודעת שאני לא ילדה כבר. אני זקנה. אוף, הלוואי שלא.. הלוואי שלא... תנו לצנוח.. להרפות... רוגע ושלווה לפתע... מה עדיף-להדחיק או להתרסק? לא יודעת מה בחרתי, כרגע נסה מהידיעה. קשה לי. אוף.

מאמי שלי...

את לא זקנה. את בסך הכל בת 21. כל החיים שלך לפנייך. כל החיים. אם היית בת 70 הייתי מבינה.. אבל את לא! ואם היית בת 70 נראה לי כולם היו אומרים לך שאת בת 40 לפחות.... חחחחחחחחח אחותי היקרה..... אני מודה לך שאת בחיי, כי את חשובה לי ואת טובה מאוד. את צדיקה. ולא אכפת לי מה את חושבת... אני לא מוכנה לתת לך ליפול, שמעת?? אני פה!! הרגע הלכתי על זה מכות, כדי להיות לידך עכשיו.

חדשה20

New member
.

מעריכה אותך. באמת. אין לי כוח. נראה לי שעשיתי כבר את כל הטעויות האפשריות. את כולן. מפליא אותי שאנשים לא כועסים עליי כמו שמגיע לי, או שאולי הם פשוט מסתירים את הרגשות. נמאס קצת מהכול. הלוואי שאנשים היו מקיימים את ההבטחות שלהם. הלוואי. נסה אל בין הצללים...

תגידי...

איפה את במסן? אולי תבואי לצ'אט ואוכל לענות לך מהר בלי לרענן את הדף כמו מפגרת לחכות לתגובה? אני לא כועסת עליך "כמו שמגיע לך" כי אני לא חושבת שמגיע לך. את אישה טובה, ואת טועה כמו כל האנשים. ואת יודעת שאני לא מסתירה רגשות. הא! מי כמוך יודעת. את יודעת שאני מקיימת את ההבטחות שלי. אם אני אומרת "אני מבטיחה...." אני מקיימת. אני לא מבטיחה שום דבר שלא אוכל לקיים. ויש לי הוכחות. מה את צריכה שאבטיח לך? אשתדל מאוד. אל תנוסי, אני פה איתך. מי יש לך בצללים?? רק את עצמך וחוסר השפיות ששם. תשארי איתי, פה.

חדשה20

New member
.

קהות חושים מוחלטת. לא את. את יכולה להיות בטוחה שאת האדם האחרון שאכתוב עליו דברים כאלה. זה הסביבה... צבועים... לא סומכת... מסכות... לא צריכה הבטחות. אף לא אחת. רוצה שירפו כולם, הבילבול, הכאב, הקהות הזו, ה... אפשר להתחבא בצללים. בדממה. מבלי שאיש ישים לב. כמעט מקום טבעי. לא..................................... הולכת. מדחיקה. הולכת...

כל כך לא מקום טבעי.

זה המקום הכי לא טבעי שיש. הצללים האלה לא שלנו, הדממה הזאת הורגת. אני לא יודעת מי יצר אותן, אבל הם בהחלט לא מועילות לאף אחד. אני יודעת, גם אני נורא נורא אהבתי את הצללים והדברים הנלווים אליו... את לא מבינה כמה אפילו. אבל אל תתחילי אפילו.. את לא יודעת למה זה הופך אותך. אם שמעת פעם על המושג חי-מת.... את לא מבינה כמה. אני מבינה כמה. את לא רוצה את זה. את לא.

חדשה20

New member
אל תדאגי

אל תדאגי. לא חושבת שזה כ"כ נורא להתחבא בצללים מדי פעם. יכולה להבין למה את מתכוונת ב"חי-מת". כדי למות, לא תמיד צריך ממש להתאבד. יום טוב, אהובה.

stormy

New member
../images/Emo207.gifגם אני במצב רוח לילי.לא רואה את עצמי ט'

נרדמת מתישהו בקרוב... לא בא לי לישון. מפחדת מזה. כלכך מפחדת. מרגישה מזוהמת כרגע. ממש מרגישה מזוהמת. מלוכלכת. כלכך הרבה דברים מדכאים היום... אין לי כוח אפילו לפרט...רק רוצה להתכסות בשמיכה ולא לצאת ממנה... מחר אני צריכה לנסוע בבוקר לפסיכולוגית...אין לי כוח. פשוט אין לי כוח להתמודד. יש לי עוד לעשות סידורים לקראת הלימודים שאני מתחילה בספטמבר (במכינה) ואין לי כוח. אין לי כוח. פשוט אין לי כוח. יותר מידי להתמודד איתו.

למעלה