רק אותי מעצבן / נראה לי

einat162

New member
רק אותי מעצבן / נראה לי

שסרטי המתח בשנים האחרונות מפזרים עשרות "רמזים" לגבי מי הרוצח/ הפושע האפשרי, אבל אף אחד מהם לא רלוונטי?!

בתור מישהי שהיתה רואה "תיקים באפילה" (לא כולל 2-3 העונות האחרונות של הסדרה) וראתה את "מועדון קרב" כשיצא לאקרנים - זה מעצבן !!!! כל סרט 90 דקות (או יותר) של בזבוז זמן.

alphac

New member
לא יצא לי להיתקל ביותר מידי סרטים כמו שאת

מתארת..
את יכולה לתת דוגמא?

זה מזכיר לי דווקא את הז'אנר של הסרטי אימה, כמו למשל בצעקה, שכמעט כל ה-cast חשוד בהיותו הרוצח ובסוף האחרון שחשבת עליו הוא הרוצח.

לא הבנתי איך מועדון קרב קשור לכל העניין?
זה שיש טוויסט בסוף לא הופך את כל הסרט למיותר.
בוודאי שההיפך הגמור בסרט כ"כ טוב כמו מועדון קרב.

itoosh2

New member
אני חושב שכוונת המשורר הייתה הפוכה.

היא נתנה את פייט קלאב בתור דוגמא לסרט שאם אתה שם לב מספיק לרמזים, לדקויות ולרמיזות הקלנועיות, יש מצב שתבין את הטוויסט של הסוף.

לגבי ההערה שלך (זאת שלמעלה), אני לא ממש שמתי לב למשהו כזה שאמרת, אבל בכללי, סרטי המתח של היום הם סתם בררה.
כבר אין סרטי בילוש של הצופה.

אבל תמיד אפשר לחזור לסרטים ישנים יותר כמו:
פייט קלאב
שאטר איילנד
matchstick man
החשוד המיידי
המשחק
ועוד...

אני חולה על סרטים כאלה ומחפש אותם בנרות.

Alex Burgess

New member
כמה המלצות עבורך גם אם הן לא רלבנטיות:

המכונאי (2004)
סדוק
זודיאק
אינסומניה
כביש אבוד
היסטוריה של אלימות

einat162

New member
את המכונאי אני רוצה לראות -

זה מסוג הסרטים שמסווגים אצלי תחת "מתישהו".

CallMeCavanaugh

New member
כביש אבוד?

עוד לא הבנתי מה התעלומה בסרט, אתה מדבר על להבין את הפתרון שלה?

einat162

New member
הדוגמא האחרונה שאני יכולה לתת

היא הסרט Gone עם אמנדה סייפרד.... אני נמנעת מסרטים "כאלו" בשנים האחרונות כי אין שום טוויסט עלילתי, ועד כמה שהסרט היה מותח - פשוט תסכל אותי, כנראה כי ציפיתי ליותר.

ראיתי אותו בסופ"ש הזה. כבר שמעתי עליו מזמן והוא נכנס לקטוגריית ה"מתישהו" גם ככה- אבל בסופ"ש גיליתי שג'ניפר קרפנטר שם (מדקסטר) אז התיישבתי לראות. אבל זמן המסך שלה (כל הסצנות יחד) היה בערך 60 שניות ....

itoosh2

New member
תנסי גם את "המשולש"

לא אותו סגנון, יותר בכיוון האימה, אבל עדיין עושה את העבודה בקטע של הטוויסטים (ויש הרבה, אז אני לא מחשיב את זה כספוילר)

Alex Burgess

New member
הסדרה ההריגה / The Killing / Forbrydelsen

כנראה תגרום לך להוציא את השיערות מהראש אם כך את מרגישה לגבי "הטעיות" מסוג זה, למרות ששם זה נעשה טוב (אני יכול להעיד רק על הגרסה הדנית המקורית, אבל האמריקאית אמורה להיות אחד לאחד).

עוד ממליץ לך על זודיאק של דיוויד פינצ'ר.

למעלה