רקעים לZLAUNCHER

smarom

New member
יש לי גם כמה רקעים לתרום ללאונצ'ר

אלה כמה תמונות שצילמתי בטיול באירלנד. מקווה שתהנו!

liorba

New member
מישהו יכול להסביר לי איך אני מכניס

את התמונות האלה לפאלם?

LaMeR

New member
מצטרף לשאלה

איך אני מכניס את התמונות האלה ל-ZLAUNCHER?

smarom

New member
דרך כרטיס הזכרון:

צריך להעתיק את התמונה שרוצים לספריה הזו בכרטיס זיכרון: PALM/PROGRAMS/ZLauncher/BackImage ואז ללכת לתפריט App, Theme Manager ולבחור את התמונה

LaMeR

New member
כבר ניסיתי את זה וזה לא פועל :(

אני פשוט לא רואה את התמונה ב-BACK IMAGE ב-THEME MANAGER

meron71

New member
תכניס כקובץ BMP ע"י קורא כרטיסים

או SYNCWIZARD או CARD EXPORT מכיוון שבהעברה רגילה הוא הופך ל JPG

DDking

New member
לא לא ולא BMP אלא JPG

להוסיף תמונה רק מקובץ JPG כמובן לבעלי zlauncher ואני מצרף את הקובץ למי שעדיין אין הוא מזהה את התמונות מסוג JPG וזהו לא צריך שום דבר אחר וגם לא נראה לי שאפשר או יותר נכון לא רצוי לאחר שמתקינים את הקובץ נכנסים ל tab properties ואז ל... general ואז תראו למטה מקום שכתוב ALL מצד ימין שלו לוחצים ואז תראו את התמונות אם אתם לא לוחצים על ALL אז התמונה תהיה כרקע רק של הTAB הנוכחי כלומר אפשר לקבוע לכל מסך תמונה משלו- חשוב לציין כי כל תמונה לאחר הפיכתה לרקע לוקחת 200K גם אם התמונה רק 20K לי ספציפית יש שני רקעים וכל השאר בלי (תראו תמונות בהמשך השרשור כשרואים את הקובץ לאחר שלוחצים על הימין של הALL יש ללחוץ על התמונה וללחות select ו ok לוקח איזו שניה עד שהתוכנה מעבירה את הקובץ לא להיבהל יש להתקין את הקובץ המצורף למי שאין-----היא לא עוזרת למי שאין zlauncher

Rule The Pc

New member
רקעים לZLAUNCHER

אהלן............. איך אני עושה תמונה שלי לרקע?? תודה לעונים..........

DDking

New member
שלב אחרון בחירת תמונה

לאחר הנגיעה בתמונה יש לבחור select ואז OK זה יקח שניה והנה יש לכם רקע חדש כדי שהוא יהיה על כל הקטגוריות יש לבחור ALL

amic

New member
האם ניתן להחליף רקע גם במכשיר

שאין לו כרטיס זכרון ניסיתי אך לא מצאתי כיצד. עמי

למעלה