רציתי לשתף אתכם במשהו

irashady

New member
רציתי לשתף אתכם במשהו

כשהייתי בפולין לא ממש התחברתי... זה לא חדש, כבר סיפרתי פה... כי באתי עם הכל כבר בראש וידעתי מה אני אראה... בכל מקרה, כשחזרתי ושאלו אותי איך היה... הייתי אומרת שהיה כיף... עכשיו אני כבר לא יכולה... כשאומרים לי פולין אני חושבת על טרבלינקה,מיידנק ואושוויץ... אני לא מסוגלת להגיד כבר כיף... מאז שחזרתי יצא לי להתעמק כ"כ הרבה במסע.. כל יום... כל הזמן, גם בפורום, גם אני עם עצמי... לשבת ולחשוב, לשמוע שירים ששמענו בפולין- שמזכירים לי את המסע... עכשיו אני כבר יכולה להגיד שאני מתחברת... התחלתי להבין איפה באמת הייתי... האסימון כבר נפל, וזה כל הזמן מתקשר למשהו.. לא משנה למה... הכל אני מקשרת לפולין... וכיף אני כבר לא יכולה להגיד... זה פשוט לא מתקשר לי ביחד... למרות שמאוד נהנתי עם החברים שלי... עם המשלחת שלי, אבל עכשיו אני מתחילה להפנים... ואמממ זהו... רק רציתי לשתף

מבין אותך ומחזק אותך זה רוב הפעמים

ככה שאחר כך יושבים עם עצמך וחושבים על איפה הית ושומעים שירים וזה מזכיר את פולין ואת רואה סרטים וזה מזכיר את פולין וכמעט כל דבר עולה לך בראש פולין וגם אם לא התחברת ממש בפולין עצמה אחר כך שאתה יושב עם עצמך וחושב איפה הית זה נכנס לראש למשל נגיד את רואה סרט על השואה ואומרת ואי אני היתי שמה זה נראה ונשמע אחרת לגמרי אני שמח שאת חושבת שאת מתחילה להפנים!!עושה לי טוב לדעת שאת כבר לא אומרת שהיה כייף אלה שהיה משמעותי !!! מחבק אותך חזק ומחזק אותך כל דבר לדבר או לספר חוויות אני כאן

irashady

New member
תודה רבה לך... איזה חמוד...

מההתחלה הרגשתי שזה משמעותי... זה שהייתי שם והחזקתי דגל ישראל... אבל לא התחברתי פשוט... כי נורא קשה להבין וזה בדיוק מה שקרה לי כשראיתי את טיסה אחת בשבילנו... זה באמת תפס אותי בקשר להרבה דברים במסע... גם לראות את בירקנאו בתקופה ההיא... עם כל הזוועות שהיו שם ולזהות את המקום שהייתי בו וגם הגאווה של המטס... שהרבה אנשים לא מבינים למה זה היה לי כ"כ חשוב לשבת ולראות את זה... ולמה אני כ"כ גאה בזה, ולמה אני בוכה בגלל זה... תודה רבה לך ו
בחזרה

למעלה