רציתי לעדכן

טל לוין

New member
רציתי לעדכן

אני מודעת לבעיית העדכונים שהחלה בסביבות 12 בלילה. הדבר נכנס לטיפול מידי בבוקר, ואני תקווה שיימצא הפיתרון במהירות צר לי על חוסר הנוחות הגדול שנגרם לכם. טל

טל לוין

New member
אה - ואם כבר הבוקר התחיל בכיף

שהרי הרגע נודע לי שיש בעיה עם התגובות הראשיות בבלוגים. מטפלים

שמים1

New member
האם נפתרה בעיית העידכונים?

אנ ירוצה מאוד לפרסם רשומה והייתי שמחה לדעת שחבריי יקבלו עידכונים תודה וערב טוב

לא נפתרה

אני עדיין לא מקבלת עדכונים על רוב הפוסטים שאני מנוייה אליהם.

טל לוין

New member
אני צריכה בבקשה פירוט

מי הבלוגים שפרסמו היום ולא קיבלת עדכונים שלהם. אנא שילחי לי במסר פירוט...

נראה לי שכן,

תודה!

במקום עדכון על הרשומה החדשה שלי

הועברה כל הרשומה, האחרונה בנושא ה7/6/08 רכיבה למען החטופים, האם אפשר לתקן ולהעביר עידכון ראויי שיגרום לחבריי להיכנס ולהגיב וזאת בגלל המניע והעיניין החברתי הקדוש הזה, תודה רישורלבלוג

לא אני קיבלתי את העידכון אלא המכותבים שלי

טל יקרה האנשים שאמורים היו לקבל עידכון שהוצאתי רשומה במקום עידכון ,קיבלו את כל הרשומה תודה

טל לוין

New member
לכן ביקשתי ש...

מישהו ממעודכניך יעבירו לי בבקשה עותק של המייל הזה / או צילום מסך בכדי שאוכל להבין מה בדיוק קרה שם. האם מדובר ברשומה קצרה???

anguly

New member
גם אצלי קרה עכשיו בדיוק אותו דבר

והרשומה לא קצרה במסר זה מופיע בצורה רגילה במייל מופיעה הרשומה כולה אני אשמח להעביר לך פורוורד של המייל - אם תתני לי מייל שלך.

anguly

New member
המערכת החדשה חושפת פרטים על מנויים../images/Emo70.gif

כשמקבלים עדכון במייל על קבלת רשומה חדשה במסר (אני מקבלת עדכונים במייל על כל המסרים) רואים את רשימת התפוצה אליה נשלח המסר
לא יודעת אם זה מכוון או לא - אבל זו נראית לי הפרה בוטה של פרטיות המנויים בבלוג. אני אתן דוגמא: נניח שX מנוי על בלוג ולא מעוניין שידעו שהוא מנוי - המערכת חושפת אותו חופשי ולא רק לבעל הבלוג. בקיצור לי אישית נראה מאד מאד לא תקין

בהחלט לא תקין.

אם זו תקלה, אנא תקנו אותה. אם זו מדיניות, הייתם צריכים להזהיר קודם.

דנטל

New member
לא נראה לי שזו מדיניות

זה חמור בצורה מטורפת. זה גם לא חוקי, לדעתי.

למעלה