רציתי לספר לכן שאני בהריון!!

לימי2

New member
רציתי לספר לכן שאני בהריון!!../images/Emo9.gif

אומנם לא הייתי כאן הרבה....אבל עניתן לי אל הרבה שאלות ועודדתן אותי בימים קשים. אחרי חצי שנה של ניסיונות טבעיים נמצאה בעיית זרע חמורה!! הופננו ישירות להפריות מבחנה. 3 מחזורי IVF מלאים 3 החזרות של מוקפאים כולם נכשלו במדיקל סנטר הרצליה. בגלל שהקופה לא ממנת לי יותר טיפולים בבית חולים פרטי...רק 6...הייתי חייבת לעבור לבית חולים ציבורי. עברתי לבלינסון...קרוב לבית... ושם כנגד כל הסיכויים....הגיעה ההצלחה!!!! יום 11 אחרי החזרה בטא 21 למחרת אחרי 24 שעות בטא 41 למחרת אחרי 24 שעות בטא 78 והיום בטא 132!!!!! היו דימומים בגלל זה עשיתי כל 24 שעות כי פחדתי נורא..... אני מאחלת לכולן המון המון בהצלחה!!! ומקווה שהסיפור שלי נותן כוח לאחרות להמשיך...

אביטל975

New member
מזל טובים../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif../images/Emo48.gif

הרבה הצלחה ואושר
שיהיה קל בריא מוצלח שקט ועגול

מזל-טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

שיהיה לך המשך הריון קל, תקין ומאושר!!! הסיפור שלך בהחלט נותן לי כוח - אמנם אני בתחילת דרכי מבחינת הפריות - אבל אני לקראת הפרייה ראשונה בבילינסון (גם מחלקת זרע) וזה עשה לי ממש טוב על הלב לשמוע על ההצלחה שלך!!!

פּוֹנְג

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo57.gifמזל טוב ../images/Emo57.gif../images/Emo65.gif

נותן, בטח נותן כוח. שימשיך להיות מוצלח וטוב.
מזל טוב

לימי מתוקה מזל טוב

אני יודעת את אושרך גם אני קיבלתי תשובה חיובית ביום שישי (בטא213) שיהיה בהצלחה בהמשך הדרך שימרי על עצמך ואל תשתוללי יותר מידיי. גלית

למעלה