רציתי לספר לכם על פארק

petpatrol2

New member
רציתי לספר לכם על פארק

אני כל הזמן רואה כמה שכולם כאן הכי מתלהבים מסיקס פלאגז מג'יק מאונטן, סידר פוינט, וסיקס פלאגז גרייט אדבנצ'ר. ונכון, כולם פארקים מצויינים ומאוד כיפים, אבל רציתי לספר לם על פארק שמנסיוני האישי, יותר טוב מכל הפארקים הנ"ל, ושצריך לקחת אותו בחשבון בכל פעם שמתכננים חופשה. קוראים לפארק אינדיאנה ביץ', והוא נמצא בעיירה קטנה ונידחת בשם MONTICELLO באינדיאנה שבארה"ב הפארק לא הכי גדול בעולם. אין לו כ"כ הרבה רכבות הרים(סה"כ 5... כרגע בונים את השישית). וגם הרכבות הרים שיש לו לא הכי גבוהות, מהירות, או לא יודע מה. אבל הוא פארק יותר מדהים ויותר כיף מכל פארק אחר שהייתי בו(והייתי ב3 הפארקים שהזכרתי למעלה ועוד). וזה מה שבאמת משנה בלונה פארקים. הכיף. הפארק נמצא באמצע שום מקום. כשנסענו לשם נסענו שעות דרך שדות תירס על הכביש המהיר. ואז סוף סוף ירדנו מהכביש המהיר לכיוון הפארק. אבל בניגוד לארץ - שפה, ברגע שאתה יורד מהכביש המהיר זה אומר שכבר פחות או יותר הגעת, שם המשכנו לנסוע במשך שעתיים בין שדות תירס ושום דבר חוץ משדות תירס על שראינו שלט שבו כתוב בגדול "INDIANA BEACH: THERES MORE THAN CORN IN INDIANA" ממש לא רואים את הפארק, אפילו כשמגיעים אליו. רואים רק את השער, המון עצים מסתירים את הפארק עצמו, ולא כמו מג'יק מאונטן או כל הפארקים הגדולים, אין להם שום מתקן שאפשר לראות למרחקים. בכניסה לפארק אתה הולך על גשר תלוי מעל אגם לעבר הפארק, ואתה רואה את כל הפארק מתפרס מולך על קו החוף של החצי-אי שעליו הוא בנוי, וזה מראה מדהים. נכנסים לפארק דרך מערכת של גשרים שעוברים מעל, מתחת, ומסביב למתקנים וביתנים, כאילו בנו את הפארק הזה ברולר קוסטר טייקון. ואז מגיעים לפארק עצמו, שזה בכלל דבר מדהים. מה שהופך את הפארק לכל כך מיוחד זה שיש בו הרבה מתקנים. והרבה מהם גדולים מאוד. אבל הפארק בנוי על חצי-אי מאוד מאוד מאוד קטן. אז מה הם עשו? הם בנו דברים על דברים על דברים. הגלגל הענק עומד לו מעל הMIDWAY(שזה השביל המרכזי בכל פארק), אחת הרכבות הרים עושה סיבוב שכמעט אפשר לנגוע ממנו בגלגל הענק, וכל זה בדיוק מעל מסלול המיניגולף שאותו חוצה רכבת רגילה(כמו בלונה פארק ת"א). חלק גדול מהמתקנים בנויים מעל המים(כולל הסקייקוסטר שלהם. הסקייקוסטר הזה היה הראשון שאי פעם עליתי עליו וזה פשוט מדהים לעוף ככה מעל המים) יש שם רכבת הרים על גג של מסעדה, ובכלל, התחנות לשתי רכבות ההרים הגדולות במיוחד שלהם נמצאות גבוה גבוה באוויר, וצריך לטפס לשם על מדרגות וגשרים. הפארק באמת נראה כאילו בנו אותו ברולר קוסטר טייקון, ועד שראיתי אותו היו דברים שלא ידעתי שבכלל אפשריים בעולם האמיתי. השירות בפארק איכותי, נדיב, ואפשר לבלות שעות רק להסתובב שם בחנויות המיוחדות שיש להם שם. הפארק מוכיח שגדול יותר לא בהכרח משמע טוב יותר. לא רק כי הפארק כל כך טוב למרות גודלו המצומצם, אלא גם כי הרכבת הרים הכי גדולה בפארק - הHOOSIER HURRICANE היא לא הרכבת הטובה בפארק, אלא דווקא הCORNBALL EXPRESS, שזו רכבת שבנויה חצי מעץ וחצי מברזל, שצונחת ליד, מסתובבת סביב, ועוטפת את כל המתקנים באיזור הצפוני של הפארק, ואפילו עוברת על המים, ובתוך התומכים של רכבת הHOOSIER HURRICANE. את רכבת הGALAXI שלהם - שהיא פחות או יותר גרסא הרבה יותר גדולה של הרכבת הרים הקטנה בלונה פארק תל אביב פשוט חונקות סדרה של מגלשות מים מפארק המים המיוחד של אינדיאנה ביץ' שבאופן מגוחך למדי, בנוי -מעל- המים! לצערי לא היה לי זמן לבקר בפארק המים(למרות שהפארק היה קטן, ולמרות שבילינו שם את כל היום, לא יצא לנו להספיק את הכל). לפארק יש גם רכבת הרים שכמותה לא תמצאו באף מקום אחר - הLOST COASTER OF SUPERSTITION MOUNTAIN. הרכבת הייחדוית הזאת פעם לא היתה רכבת בכלל. היא היתה סתם מתקן רגיל שבו נוסעים נוסעים לעט על מסלול מתפתל בתוך הר. אבל המתקן לא היה מרגש במיוחד ואנשים לא נהנו ממנו. אז הוחלט להוציא חלקים מהמתקן, להשאיר את ההר המלאכותי שבו הוא עובר, ולבנות רכבת הרים איפה שהמתקן עבר. התוצאה היא רכבת מכרה מטורפת שלא דומה לאף רכבת הרים אחרת בעולם. תמונות ווידיואים לא עושים לפארק המדהים הזה צדק. אבל הדבר הכי מדהים בפארק זו חנות הFASCINATION. אני אף פעם לא שמעתי עליה. אני אפילו לא ידעתי שדבר כזה קיים. תדמיינו לעצמכם מעין שולחן צר מעץ שאתם יושבים בקצה שלו. לשולחן יש דפנות מוגבהות בצדדים, ובקצה השולחן יש בערך 20-25 חורים. אתם לוקחים כדור ומגלגלים אותו אל תוך החורים. כל פעם שהכדור שלכם נכנס מופיע אור שמסמן לאיזה חור נכנס הכדור. ברגע שאתם מדליקים 5 אורות בשורה ניצחתם. נשמע קל ומשעמם קצת? זה לא. במיוחד לא כשסביבכם יש עוד בערך 20 שולחנות כאלה עם אנשים שמנסים לנצח אתכם. אני באמת מופתע שאין כזה דבר בלאס וגאס כי זה כל כך ממכר. זה עולה בערך 25 סנט למשחק והוצאתי שם איזה 16 דולר. תמונות מהפארק מהטיול שלי: http://www.themeparkreview.com/forum/viewtopic.php?p=457075#457075 וידיאו של הפארק מהטיול שלי לשם(אפשר לראות אותי לאיזה שתי שניות ב2:39 ו2:53) אפשר למצוא כאן: http://www.themeparkreview.com/forum/viewtopic.php?p=571139 לא נאי צילמתי לא את התמנוות ולא את הודיאאו כי לצערי המצלמה שלי נפלה ונשברה ביום לפני.

מאוד מאוד מעניין../images/Emo45.gif

אתה מתנסח מאוד יפה. הכרתי את הפארק רק דרך השם, נחמד לגלות שיש בו אטרקציות מעניינות. תודה על ההמלצה, ומי יודע, אולי עוד יצא לי לבקר שם
תודה ששיתפת אותנו

petpatrol2

New member
שכחתי לציין

את הפארק, שהיה בבעלות פרטית בדיוק קנתה חברת אתרי מחנאות. והם עושים כל מיני שינויים ולפי מה ששמעתי הפארק מתחיל לאבד מהקסם שלו. אז אם מישהו חושב לטוס לארה"ב אז מומלץ מהר לבקר בפארק הזה לפני שהקסם נעלם

d r o r y

New member
מכל הפארקים שיצא לי לראות

ביו- טיוב (וראיתי המון המון המון, כולל הגדולים, כמו סיידר פוינט, גרט אדוונצ'ר ועוד), דווקא הכי התלהבתי מהפארקים הניידים. במיוחד אלה של UK , הולנד וגרמניה. ב uk אלו ה "נוטינגהאם גוס פייר", ה "hull fair" וה "ולאנטיס פייר", וב גרמניה והולנד אלו ה "kermis" (שכבר דיברתי עליו פה), ה "kirmes" וה "tillburg". הפארקים האלו פשוט מוציאים לי את העיניים כל פעם מחדש כשאני רואה את הסרטונים שלהם. יש לכם שם באמת את כל המתקנים המשוכללים, האקסטרימים וההזויים ביותר שאפשר רק לחלום עליהם. לא רק רכבות הרים. דווקא בעיקר תראו שם מתקנים אחרים (הרבה יותר מרשימים מרכבות הרים, בעיניי), כאלה שמסובבים אותך באוויר בכל זווית אפשרית, הופכים אותך ב 360, משאירים אותך במצב של up-side-down, ומעניקים לך את החוויות הכי אקסטרימיות שקיימות. בין המתקנים אפשר יהיה למצוא את ה no limmit, booster, stargate, super spin, speed flip, high energy, brake dance, xxl, move it, extreme, bungee, ועוד רבים וטובים (אני מקווה שלפחות את רוב אלו שציינתי אתם מכירים). באמת פארקים שאין להם מתחרים בעיניי. אפילו הרבה יותר מרשימים מהפארקים הענקיים הקבועים שאנחנו מכירים.

EYALMELEH

New member
רציתי להביא לך תגובה

זה נשמע פארק מזה טוב אבל אני מעדיף פארקים אם המון רכבות הרים מעולות

petpatrol2

New member
זה בגללש עדיין לא היית

בפארק קטן שמתרכז באיכות. תאמין לי, לפניה טיול הזה גם אני חשבתי שיאן לי מה לחפש בפארקים קטנים.

למעלה