רציתי להתייעץ איתכן

adiyyy

New member
רציתי להתייעץ איתכן

בשבוע הבא אצטרך לעקור שן(שן בינה-עקירה כירוגית). הכירוג צריך אישור מהרופא נשים שלי.הרופא שלי בחופשה. אבל יש לי רופא שהלכתי אליו לפני הטיפולים.הוא יתן לי ,כנראה,אישור לאחר שאביא לו בכתב את שמות הזריקות שמשתמשים בעקירה.(יש לו כרגע ממרפאת שיניים את המכתב).חשבתי שכל זה אולי סימן לכך שכדאי לא לעקור שן עכשיו ולחכות(אחרי הלידה),אבל מצד שני מה יהיה בהמשך אם יכאב?מהי דעתכן? בערב אדבר עם הרופא הזה(שהלכתי אליו לפני הטיפולים)ואראה אם הוא מאשר. אם הוא לא מאשר זה ידחה בשבועיים.(כאשר הרופא הרגיל שלי יחזור). חוץ מזה היום אני מה זה חלשה כבר מהבוקר. מקווה שזה יעבור לי עד מחר. מחכה לתשובות.
 
טיפולי שיניים דחופים עושים גם בהריו

אני התחלתי טיפולי שיניים ובמהלכם הריתי את בכורי חוץ מהגנה טובה יותר על הבטן לא היתה שום בעיה עם זה כמדומני שעמית עשתה טיפול שורש לאחרונה
 

נועה 36

New member
לא אמורה להיות בעיה לעקור שן בינה

במהלך הטרימסטר השני של ההריון וזו פעולה שהומלצה לי בחום על ידי רופא החניכיים שלי כשהתברר שבאמצע מסלול הטיפולים נכנסתי להריון. אני לא עשיתי זאת, כי אני פחדנית ידועה ומצאתי תירוצים שלא לעשות זאת, בגלל הפחד מהכאב, אבל אני יודעת שאני אתחרט על כך קשות בפעם הבאה שהשן, שוב תכאב לי. מקווה שתרגישי טוב יותר בהמשך היום!
 
למעלה