רציתי להתייעץ איתכם במשהו =\

רציתי להתייעץ איתכם במשהו =\

לפני שבועיים בערך ליוויתי את ידידה שלי לחוג ריקודי בטן.. לפני שהלכתי הסתכלתי מה זה בעצם ריקודי בטן וכל זה.. ומאוד אהבתי את זה.. אז ביקשתי מידידה שלי שתראה לי קצת איך רוקדים וכל זה והיא הסכימה! מאז אני רוקד ומאוד נהנה מזה. הבעיה שלי היא שאני מאוד מתבייש מהמשפחה שלי, מה הם יחשבו עליי? זה נראה לי פתאום ממש חטא לרקוד ריקוד של נשים.. מה אני עושה??

../images/Emo66.gifונהפוכו

ריקודי בטן הם מזמן לא נחלתם של נשים ויש גם רקדני בטן ואני יכול להמליץ לך בחום על אחד מהם אסי חסקל שבכל הופעה שלו הוא מרים את הקהל. אם אתה אוהב את זה וזה נראה לך לך ללמוד ואם המשפ' באמת אוהבת אותך וחשובה לך אני לא חושב שהם יגלו התנגדות , יתרה מכך תאמין לי שבזה שתרקוד אין שום בושה , ואני יכול לספר לך מנסיון אישי שלי שאני לקחתי את אימא שלי לשיעור של ריקודי בטן. תהנה

dvd2000

New member
שלום לך רק הסגול../images/Emo140.gif../images/Emo91.gif../images/Emo38.gif

תתנחם אתה לא הגבר היחיד שרוקד ריקודי בטן כמוך יש עוד עשרות , בתור גבר שרוקד ריקודי בטן אני יכול להגיד לך שאין בזה שום בושה וחטא . ואני דווקא הייתי ממליץ לך בחום ללכת וללמוד עם הידידה שלך באותו מקום ,הלימוד עם הידידה שלך יעזור לך להתגבר על המכשול של מה יגידו ועל הבושה בכלל כי אתה תהיה ליד מישהי שאתה מכיר ובסביבה תומכת. ואל תחשוב שאם מלמדת מורה (אישה) אז היא תלמד אותך פחות טוב מגבר , זו הטעות של רוב הגברים שחוששים ללמוד אצל מורה מחשש שאותה מורה תשים דגש רב רק על הנשיות . עצה לחיים אף פעם אל תחשוב על מה האחרים יגידו , כי תמיד יהיה לאחרים מה להגיד לטוב ולרע .פשוט וקל דבר שאתה אוהב תעשה בלי לחשבן לאף אחד. בתור גבר שרוקד אני מבין את החששות האלה שעולים לך , מה יגידו? מה יחשבו עלי? כיצד תשתקף נטייתי המינית בעיני האחרים ? וכ'ו ? ? ? ?... כשאני רוקד אני משאיר את כל המחשבות בצד ופשוט נהנה מכל רגע ורגע וזורם עם הריקוד (למרות כל המבטים של האנשים שמתפלאים לראות אותי רוקד ). הייתי בשיעור ראשון של ריקודי בטן ואכן התביישתי בגלל שהייתי מוקף בנשים ( אם חושבים על זה לרגע דווקא יש בזה פלוס )ואני לא אשכח את שני הנשים המבוגרות שרקדו מאחורי ואת המבטים שלהם עלי ואת ההתלהבות שלהם ממני שכל השיעור פשוט הסתכלו וחקרו איך שאני רוקד , בהפסקה הם ניגשו אלי ואמרו לי מאיפה למדת ?ותרקוד לנו והביכו אותי ממש ולמרות שאני ביישן החלטתי לקחת יוזמה ולהשאיר את הבושה בצד ולהמשיך לרקוד בחלק השני של השיעור , חשבתי לעצמי באותו רגע במה יש לי להתבייש ? הרי לא עשיתי שום דבר רע ולא חטא וזאת דווקא מחמאה למרות שהסביבה בתגובותיה הנלהבות היתה ממש מוגזמת לדעתי ואכן הבושה נעלמה כמו שהופיעה. בקשר למה אתה צריך לעשות פשוט לרקוד להנות ולאהוב את מה שאתה עושה ,ואל תשים לב לסביבה כי תמיד יהיה לאנשים מה להגיד , וכיום מעטים האנשים שיודעים לפרגן ולהגיד מילה טובה ותומכת. תמיד יהיה את הפרמיטיבי שיגיד לך את כל הסטיגמות הקשורות למחול המזרחי ואת הפן השלילי של גבר רוקד ריקודים של נשים . החוכמה היא להבין שבן אדם עושה את מה שהוא אוהב ודבר שטוב לו . כי הרי לכולנו יש טעם שונה לא מה שאתה אוהב השני אוהב ולהיפך , אם אתה אוהב משהו תעשה אותו מפני שדבר שבא מאהבה נהפך לגאווה . שיהיה לך שבוע טוב ואשמח מאוד לעזור לך .

סביוני

New member
השאלות והתשובות נורא פשוטות

בוא נתחיל מזה: זה עושה לך טוב? לך על זה בלי להתחשב במה יגידו אחרים. אתה הרי המלך! כשיראו במשפחה שלך שאתה כל כך נשאב לזה, ואוהב את זה - יפרגנו לך, לפחות כך אני מקווה. 2. ה"אחרים" זה כנראה גם אתה. ריקודי הבטן אינם נשיים. הידעת שבמשך מאות שנים רק גברים רקדו ברחבי האזור הזה בבידור המסחרי? כל הקטע של ריקוד בטן=ריקוד נשי בלבד הוא המצאה של המערב, ובכוחך לשנות את הסטיגמה הזו. בוא נתחיל מכך שקוראים לזה "מחול מזרחי", כי לא רק הבטן עובדת כאן. אתה צודק שהמחול המזרחי מאפשר לגברים הרוקדים אותו להתחבר לצד הנשי שלהם, וזה לגיטימי, ויפה, ובסדר, ומעצים ומה לא. מי שחש מאוים מכך מאיזו שהיא סיבה, כנראה לא מקבל את עצמו בשלמותו מכל מיני בחינות אישיותיות, וזו נקודה מאוד מעניינת וחשובה למחשבה. מקווה שעזרתי טיפה'לה

למעלה