רציתי להעלות בפניכם בעיה רצינית!!!!

רציתי להעלות בפניכם בעיה רצינית!!!!

יש הטוענים כי מאבקינו בקום המדינה כמאבקם של הפלסטינאים... המחתרות קמו (לא כולל ה"הגנה" (למיתענינים הם כמו למטרות הגנה על הישוב והיו למחליפיו של "השומר")) בעיקבות זאת שהאנגלים כאשר הצליחו להישתלט פה על הארץ (בזכות היישוב היהודי (מחתרת נילי))ליפני שקיבלו את המנדט הבטיחו לעזור ליישוב בארץ ולהגן עלינו (העם היהודי) וגם לאחר שקיבלו את המנדט הבטיחו כך (יש ליזכור כי האנגלים קיבלו מנדט ולכן אי אפשר להגיד שארץ זו היתה שלהם) אך לאחר מיספר שנים קיבלו על עצמם האנגלים את הספר הלבן שהיה אנתי יהודי ופרו ערבי ואז תוך כדי פרעות של הערבים בנו האנגלים שינו צד (שינוי של 180 מעלות) לתובתם של הערביםואז החלו לקום המחתרות כדי להילחם באנגלים ובערבים (תחילה קמו האצ"ל שפרשו מה"הגנה" ולאחר מכן הלח"י שקמו מהאצל... (ועוד היתפתחות של המחתרות בעצמן))... (יש עוד אמשך ארוך מאוד אבל הוא לא קשור הבנו את העינין) לעומת זאת הערבים נילחמים בעצם בלי שאנחנו פגענו בהם (כן אנחנו תלית שכולה תחלת בעינין זה ).הם נילחמים על מדינה שלא שלהם וכו´...ולכל האנשים שחושבים שהפלסטינאים צעצעי הפלישטים (שכן על שמם נקראה ארץ ישראל "פלשט" (על פי הפלישטים)) טועה טעות חמורי כי לפי הידוע לי הפלישטים נקחדים בשלב מסויים בתורה אך גם אם לא הם לא צעצעיהם מהסיבה הפשוטה שהפלסטינאים הם צעצעי המיצרים הסורים והירדנים (אגב גם ירדן היתה שלנו עד בוא הבריטים אשר חילקו את שני עברי הירדן לירדנים ולהם הצד השני).ולכן אין לעשות השוואה טיפשית זו פה היה קרב מוצדק (אצלנו)ופה (אצלם) לא מוצדק מעבקם אולי מבחינתם כן אבל מבחינה נכונה הוא לא מוצדק... אוהב יאיר

CHOFA

New member
תקרא את הספר של בגין ז"ל:המרד

בס"ד זה די ממצה את הדברים!

לפי מה ששמעתי... עדיף שלא

לפי מה ששמעתי עדיף שלא לקרוא את הספר אמרו לי שבספר הזה בגין מספר שהלח"י שיתף פעולה עם ההגנה בסזון ולכן ההגנה לא רדפה את הלח"י שקר וכזב! השטות הכי גדולה ששמעתי בחיים שלי לא הייתי רוצה לקרוא את הספר של השקרן הזה...

לא שקרן? אז מה הוא?

מה שהוא כותב בספר זה שקר ואם יש לך הוכחות אחרות אשמח לשמוע אבל העובדות הם שהלח"י מעולם לא סייע להגנה בסזון והעובדות הם שהלח"י גם הוא נרדף ע"י ההגנה והעובדות הם שהאצ"ל היה תופס אנשי לח"י ומכה אותם אלה הם העובדות וזה מה שהופך את בגין לשקרן ופינוי ימית הופך אותו לאדיוט!

למעלה