רציתי להודיע שלא אהיה כמה ימים בפורום

rulios

New member
רציתי להודיע שלא אהיה כמה ימים בפורום../images/Emo140.gif

לאור הכתבה שמצאתי לפני רגע באינטרנט,במיוחד לאור העובדה שכנראה נכתב עליי
אעדר עמה ימים מהפורום כי חייבת לישון
תקראו ותבינו
למחוק עודף משקל בעזרת שינה - Sleep Away The Pounds מחבר : שרי קלבום תקציר מאת : papush פורסם ב-: דצמבר 24, 2007 איך לנצל את השינה במלואה ולאפס מחדש את מערך חילוף החומרים בכדי לרדת במשקל. המשפט האומר: "אתה ישן, אתה מפסיד", מעולם לא היה נכון יותר. מחקרים מעלים את ההנחה שככל שנישן פחות כך גובר הסיכוי להשמנה. למען האמת, מחקר שנערך לאחרונה מראה שהאנשים הישנים פחות מ-4 שעות בלילה מועדים להשמנת יתר ב-75% יותר מאלו הישנים 7-9 שעות. אפילו אותם אנשים המבלים בשינה 6 שעות בכל לילה נטייתם להגיע להשמנת יתר גבוהה ב-25%. חוסר-שינה משפיע על רמות ההורמונים שגופנו מייצר ומהווה תמריץ להגברת התיאבון. הוא גם מאיט את מערך חילוף החומרים ומאחסן שומנים ללא צורך. בנוסף לכך, כשאנחנו תשושים, יכולת הגוף לעבד סוכרים יורדת בכ-30% - וכך אנחנו נשארים לא רק חסרי כוחות אלא גם בעלי סיכוי גבוה לפתח סכרת מסוג 2. ישנה תכנית מהפכנית ובה היא מרסנת את כוחה של השינה למטרת הסרת קילוגרמים מיותרים. יתכן שלפנינו הדיאטה הקלה ביותר לביצוע. אז מה אתן אומרות,ללכת לישון?

ישש , נמצא הפיתרון. עכשיו אני מבינה למה

השמנתי בשנה האחרונה
. יאללה
גם הכי כיף בעולם (לישון , איך אני אוהבת לישון
) ....... ועוד מרזה ????? לי לא צריך להגיד פעמיים
....... עכשיו צריכה רק לחפש מישהו שיעשה במקומי את כל הדברים שבגללם אני ישנה בממוצע 5 שעות בלילה ......

rulios

New member
מנ 'כפת מי יעשה,העיקר שהוא לא ישן../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif

avisagi0

New member
מתאים לי לצאת לשינה ../images/Emo199.gifארוכה. חבל שהחורף

עבר, ככה יכולנו לישון שנת חורף.

חחחחח אני נעדרת מעכישו לכמה שעות טובות

לוקחת את הפריננסה לבית חולים - ממש שינה
את והרעיונות שלך חחחחחחחחח סתם סתם יש לה חום וכאבי ראש והרופא רוצה שיעשו לה בירור מקפיף יותר הוא חושד שזה סינוזיטיס

תעדכני אותנו בבקשה. אם זה סינוזיטים תתנחמי

בכך שיש אנטיביוטיקה שעוזרת צ'יק צ'ק. רק לא לקחת סינופד בשום אופן.

התרופה הזאת פשוט מייבשת את הנזלת במערות האף

ויוצרת סתימה. היא לא מרפאה ולא כלום, פשוט תוקעת הכל בפנים. אז נכון שהכל מתייבש בפנים והאף לא נוזל, אבל זה פיתרון לסימפטום ולא לבעיה. כשאני הייתי לפני שבועיים עם סינוזיטיס, גם קיבלתי מרשם לסינופד (בין היתר), אבל לא קניתי. כשחולים מטפלים בבעיה ולא בסימפטום.

למה זה לא שורשר להודעה של רוליוס?

עידית החלמה מהירה וגם אלייך אני אתגעגע

ldebbi

New member
איך מתאים לי,ללכת לישון לקום רזה וחטובה../images/Emo6.gif

ella59

New member
ואללה גם לי מתאים להוריד 20- קילו בלילה..../images/Emo6.gif

אני חזרתיייי

הגברת עם סינוזיטיס מסכנונה קיבלה בוכטה של אנטיביוטיקה היא אומרת לרופא איזה איזה אף ארוך יש לי חחחחחחח בגלל הצילום ראש וחם לי ונעים מהמיטה במקום לישון אני צחוברת לפורום

למעלה